Jump to content
eliviielo

Kahtlane spordilisandite veebipood

Recommended Posts

Asub aadressil: http://muscle.ee/

Kahtluse iseloomustus: pealtnäha nagu tavaline toidulisandite e-pood, kus on olemas tooted eriliigitustena alagruppidena, nagu ikka otsimise hõlbustamiseks.

Selgub huvitav asjaolu, kui nt tahta otsida rasvapõletajat, avaneb mobiiltelefonide pakkumine: http://muscle.ee/index.php?route=product/category&path=24

Muidugi on seal ka veidi toidulisandeid, kuid 2in1: elektroonika toidulisanditega. Kuigi võiks arvata, et veebilehekülg oleks registreeritud toidulisandite müümise otstarbel.

Samuti on enamus kategooriaid tühjad ja valik pakutavatest tootemarkidest on järgnev: http://muscle.ee/index.php?route=product/manufacturer

1) Kas on siis tegemist tõesti e-poega, kus pakutakse kahte sorti tooteid: elektroonikat ja toidulisandeid?

või

2) on siis lihtsalt väikese "pättusega" tegemist, et müüa salamisi elektroonikat väliselt vaadeldava www.muscle.ee aadressi all?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid lisandeid müüvaid netipoode on mitmeid, millel on väga palju nõudeid täitmata. Tarbijakaitse ei viitsi nendega enne tegeleda, kui vastavat kaebust ei esitata. Nt kg/l hinnad peavad kõikidel olemas olema kliendile võrdluseks... rääkimata siis eestikeelsest tekstist (iFit).. ;)

Eks iga inimene ise teab, mida ta usaldab. Mina näiteks ei usalda sellised netipoode, kus andmeid on minimaalselt, inimesi konkreetse firma taga ma ei näe, tekste eesti keeles pole jne. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid lisandeid müüvaid netipoode on mitmeid, millel on väga palju nõudeid täitmata. Tarbijakaitse ei viitsi nendega enne tegeleda, kui vastavat kaebust ei esitata. Nt kg/l hinnad peavad kõikidel olemas olema kliendile võrdluseks... rääkimata siis eestikeelsest tekstist (iFit).. ;)

Eks iga inimene ise teab, mida ta usaldab. Mina näiteks ei usalda sellised netipoode, kus andmeid on minimaalselt, inimesi konkreetse firma taga ma ei näe, tekste eesti keeles pole jne. :)

Kuidas sa saaksidki kui oled Fitshopi palgal ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ka ei telliks. Koduleht tehtud läbi aadressi opencart.com. Nnetipoodi enamasti tehakse ikka korraliku programmiga, mitte ei kasutata netis leidavaid lahendusi. Isiklikult kahtlustaks pettust, samas aga ei väida, et just sellega tegu :) Kui kellegil huvi on võib tellida.... Andku pärast siis teada, kaua kohaletoimetamiseks aega läks :D

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa saaksidki kui oled Fitshopi palgal ;)

See selleks.. ma ei mõelnud viimase lõigu netipoodide all vaid toidulisandite poode. Elektroonika, riided, kõik muu..

Lisandeid ei ole ma kunagi netist tellinud, isegi mitte siis, kui ma FitShopis ei töötanud. Veebipood on minu jaoks koht, kust ma saan informatsiooni toodete kohta ning kohapealt pean saama siis lisasoovitusi müüjalt. ;):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin seda kummalist lehekülge ja nõustun eelpoolkõnelejatega, et sellisel lehel ei ole just erilist usaldusväärsust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab, et tegu on tegemisjärgus asjaga. Ma ei suutnud leida avalikust veebist sellele lehele mitte ühtki viidet. Google ei ole teda indekseerinud. Tekib küsimus, kuidas teemaalgataja sinna sattus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab, et tegu on tegemisjärgus asjaga. Ma ei suutnud leida avalikust veebist sellele lehele mitte ühtki viidet. Google ei ole teda indekseerinud. Tekib küsimus, kuidas teemaalgataja sinna sattus.

Parem küsimus on, et miks kontaktide all pole õiget firma nime ega midagi... Kuigi telefoni number on olemas, alati saab helistada ja küsida. Küüni 11 aadressiks ka märgitud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab, et tegu on tegemisjärgus asjaga. Ma ei suutnud leida avalikust veebist sellele lehele mitte ühtki viidet. Google ei ole teda indekseerinud. Tekib küsimus, kuidas teemaalgataja sinna sattus.

Sai igasuguseid kombinatsioone proovitud.

Kuna sai huvi pärast hakatud otsima toidulisandeid müüvate veebipoodide aadresse, et pärast statistikat teha nii hindade kui ka muu suhtes, mitte et ma tahaks katsejänesena kõik need veebipoed enda nahal järgi proovida. Endal kvaliteetne-usaldusväärne ostukoht olemas.

Põhisõnum on see,

1) leidub nt täpselt üht-sama toodet kardinaalselt erinevate ulme-hindadega

2) leidub palju erinevaid lehekülgi erineva tootevalikuga, üks kahtlasem kui teine

3) samas ei saa meenekaid veebipoode maha teha reaalselt eksisteerivate müügipunktide kohapealt, kuna kõigil ei ole taolisi ressursse tegutseda

4) veebipoed on alternatiiviks, kui endal elu kiire ja alati ei klapi poe lahtioleku ajad tööaegadega

5) leidub veebipoode, kus ei pruugi kõik faktiliselt seadusepärane olla, kuid tegutsevad kliendisõbralikult. Puudused: (nt kg hind märkimata, võõrkeelne tekst)

6) samas on veebipoodide rohkus hea, kuna saad ise valida paljude erinevate toodete-hindade seast, mis just sulle on sobiv

Toon ka välja mõned Eestis tegutsevad veebipoed, kes müüvad toidulisandeid (kindlasti on paljud nimed veel puudu):

www.fitshop.ee www.body-inter.com www.sportshop.ee www.muskel.ee www.bodyvision.ee www.sportlab.ee www.lihased.ee www.proshop.ee www.hardsport.eu www.loodusepood.ee www.fitnessline.ee www.spordipood.ee www.spordihai.ee www.tervis24.ee www.bonsuna.com www.nevene.ee www.nosterrex.ee www.hobisport.ee www.ifit.ee www.biopood.ee www.vianaturale.ee www.sportnutrition.ee www.jooksmine.ee www.fitnessnutrition.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal on elektroonikatooted sellepärast, et kasutatakse "Opencart" e-commerce veebipoe tarkvara. Need elektroonikatooted on seal algseadistustega sees ehk lihtsalt demo tooted. See on selleks, et veebipoe looja saaks paremini süsteemist aru. Ei ole mingi pettus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere ja tänan tähelepanu eest.

www.muscle.ee on tõesti alles valmimisjärgus ning toidulisandeid veel tellida ei saa. Back-end süsteemi praegu alles arendatakse.

Nagu Mikk juba eelpool mainis, tegu on opencart.com tarkvaraga mille demo versioonis on elektroonika tooted. Seetõttu on need ka veel meie leheküljel olemas.

Kui aega saame paneme kogu toidulisandite valiku ülesse. Elektroonikat me müüma ei hakka :)

Müüma hakkame erinevate tootjate toidulisandeid (Optimum Nutrition, Universal, BSN, Muscletech jne).

Parimat,

Olavi

56634012

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere ja tänan tähelepanu eest.

www.muscle.ee on tõesti alles valmimisjärgus ning toidulisandeid veel tellida ei saa. Back-end süsteemi praegu alles arendatakse.

Nagu Mikk juba eelpool mainis, tegu on opencart.com tarkvaraga mille demo versioonis on elektroonika tooted. Seetõttu on need ka veel meie leheküljel olemas.

Kui aega saame paneme kogu toidulisandite valiku ülesse. Elektroonikat me müüma ei hakka :)

Müüma hakkame erinevate tootjate toidulisandeid (Optimum Nutrition, Universal, BSN, Muscletech jne).

Parimat,

Olavi

56634012

Agarust ja teadmatust annab häbeneda.

Siirad vabandused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×