Jump to content
Janika Aavamägi

Üleskutse! Movember on meeste tervisekuu

Recommended Posts

Kas loevad ka ette kleebitud võltsvuntsidega pildid?

Endal vunts kasvab ja Movembri sõnum puudutab väga isiklikult, aga kui fitnessi lehel karnevali hinnatakse, siis kindlasti osa ei võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas loevad ka ette kleebitud võltsvuntsidega pildid?

Endal vunts kasvab ja Movembri sõnum puudutab väga isiklikult, aga kui fitnessi lehel karnevali hinnatakse, siis kindlasti osa ei võta.

Ilmselgelt pole need minu pärisvuntsid.

Lubatud on nii päris- kui ka veel mitte nii päris vuntsid.

Saan aru, et see puudutab sind isiklikult, mis arvatavasti mõjutabki su objektiivust, kuna näed siin midagi pahatahtlikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselgelt pole need minu pärisvuntsid.

Lubatud on nii päris- kui ka veel mitte nii päris vuntsid.

Saan aru, et see puudutab sind isiklikult, mis arvatavasti mõjutabki su objektiivust, kuna näed siin midagi pahatahtlikku.

Ma ei näe siin midagi pahatahtlikku, lihtsalt asjaliku ja vajaliku algatuse kerge solkimine. Umbes nagu syntholi süstivad Guidod, kes trenni teha ei viitsi, aga tahaks ikka jämedate kätega uhkeldada.

Ma saan aru, et Kirbu pilt on nagu kerge reklaamplakat ja seda ei kritiseeri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei näe siin midagi pahatahtlikku, lihtsalt asjaliku ja vajaliku algatuse kerge solkimine. Umbes nagu syntholi süstivad Guidod, kes trenni teha ei viitsi, aga tahaks ikka jämedate kätega uhkeldada.

Ma saan aru, et Kirbu pilt on nagu kerge reklaamplakat ja seda ei kritiseeri.

Võta seda pigem kui meie panust algatusse. Läbi meie formaati sobiva toetuse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti paraolümpia ujuja Kardo Ploomipuu, kes just paar päeva tagasi ujus mitteametliku WR 50 m selilis S10 klassis (IPC ei aktsepteeri Eesti külavõistlustel ujutud tulemusi), näitab oma toetust. ;)

post-25435-0-60967200-1352657192.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti paraolümpia ujuja Kardo Ploomipuu, kes just paar päeva tagasi ujus mitteametliku WR 50 m selilis S10 klassis (IPC ei aktsepteeri Eesti külavõistlustel ujutud tulemusi), näitab oma toetust. ;)

post-25435-0-60967200-1352657192.jpg

No need peaksid küll vurrud olema, aga hüljestel on ka vurrud ja selles suhtes loogiline, et mees nii kiiresti ujub :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×