Jump to content
Marko Terasmaa

2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

Recommended Posts

Juba 11 aastat tagasi tegi poolakas Andrzej Stanaszek -52-s 290-ga kükki.

Leidsin võistluskatse 280-ga:

Ma nüüd ei rõhutaks, et nii tehaksegi kükki. Aga tulemusena läheb see arvesse jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andrzej Stanaszek on isegi 300,5 kükkinud 50 kilosena. Seda kükki on muidugi üliraske hinnata kuna teekond on väga lühike ja tempo ülikiire. Inimsilmal on sellise küki sügavust fikseerida väga raske.

Fedosienko puhul on ikkagi tegemist normaalse kükiga, sest mees on küll väike aga kehaosad on üldiselt proportsioonis.

Wilks on ikkagi olulisem näitaja ja aitab võrrelda erinevate kaalude tulemusi paremini kui see väikeste meeste poolt promotav mitu x kehakaalu või suurte meeste suurim raksus. Wilksiga Olechile ja Fedosienkole kükis hetkel vastast ei ole

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

FB: The incomparable Sergey Fedosienko (59kg) of Russia squats an unfathomable 650-pounds (295kg) weighing only 57.03kg. That's a mind-blowing 5.17x bodyweight lift!

https://www.facebook...id=303200830867

Vaatasin saalis tema jõutõmmet- igatahes tugitrikood ta ei kasutanud.

Fedosienko tundub ka inimesena mõistlik ja sportlasena teeb puhtaid katseid. Nagu eespool öeldud, on need ikka katsed, mitte kirbutsirkus.

Mis aga tumestab tema sportlaskarjääri, on varasem dopingukaristus.

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Margusest on ka midagi kuulda, on ta teel või mis seis on?

Marguse lend väljud Helsinkist õigeaegselt ja on NY poole teel. Samuti on NY- San Juan märgitud kui plaanipäraselt väljuv.

Ootan siin lõpliku info ära ja kui SJU lend õhku tõuseb, kihutan pealinna (135km) Margusele vastu. Hotelli tagasi peaksime jõudama alles varahommikul Eesti aja järgi.

Siis tuleb veel Margusel välja puhata võistlusteks.

Enne veel lähen poodi ja varun Margusele ööseks süüa-juua, sest Ameerikasse ei ole lubatud midagi toiduaineid kaasa võtta, ning öösel on siit midagi raske leida (sportlasele sobilikku).

Eelpool öeldu on kõik teoreetiline, aga kui küsid, et kas Margusest on midagi kuulda, siis ei ole. Ta on meil hr. Salapärane ja ei ole endast märku andnud. :P

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajad mulle juba päikese osas kihu sisse.... :D Rääkisin just Heinoga, Marguse isaga ja ta kinnitas, et margus on NY poole teel ja eks õhtul paistab kas sealt edasi ka saab, loodame parimat. ;)

Kas oled kindel, et üldse ei tohi toitu käsipagasis olla? Ma olen varem korra USA -sse lennanud, kuid mitte võistlema ja ei mäleta, mis seal toidu osas siis oli kuna ei pidanud ka nii rangelt järgima, kuid mul on see toidu asi ikka väga oluline enne võistlusi....Siiani ei ole veel probleeme kuskil olnud kus ma käinud olen, toidu osas, peaasi et vedeliku ei ole. Ehk on kellegil kogemusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajad mulle juba päikese osas kihu sisse.... :D Rääkisin just Heinoga, Marguse isaga ja ta kinnitas, et margus on NY poole teel ja eks õhtul paistab kas sealt edasi ka saab, loodame parimat. ;)

Kas oled kindel, et üldse ei tohi toitu käsipagasis olla? Ma olen varem korra USA -sse lennanud, kuid mitte võistlema ja ei mäleta, mis seal toidu osas siis oli kuna ei pidanud ka nii rangelt järgima, kuid mul on see toidu asi ikka väga oluline enne võistlusi....Siiani ei ole veel probleeme kuskil olnud kus ma käinud olen, toidu osas, peaasi et vedeliku ei ole. Ehk on kellegil kogemusi?

Pärast 9/11 võivad seadused olla rangemad, aga ise ei oska ka öelda.

Ehk teab Vähk rääkida? Tema ju käis hiljuti USAs.

Vedelikke ei tohi jah, Rückenberg nutab siiani teel EMile ära visatud hapukoort taga. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajad mulle juba päikese osas kihu sisse.... :D Rääkisin just Heinoga, Marguse isaga ja ta kinnitas, et margus on NY poole teel ja eks õhtul paistab kas sealt edasi ka saab, loodame parimat. ;)

Kas oled kindel, et üldse ei tohi toitu käsipagasis olla? Ma olen varem korra USA -sse lennanud, kuid mitte võistlema ja ei mäleta, mis seal toidu osas siis oli kuna ei pidanud ka nii rangelt järgima, kuid mul on see toidu asi ikka väga oluline enne võistlusi....Siiani ei ole veel probleeme kuskil olnud kus ma käinud olen, toidu osas, peaasi et vedeliku ei ole. Ehk on kellegil kogemusi?

Jah, lennukisse võid võtta toitu, aga USAsse sisse minnes peab see olema pakitud nakk-pauna sinu südame all :) .

Täidad selle kohta lennukis isegi tollideklaratsiooni, et ei ole toitu kaasas.

Kanada MM-ile sõites oli mul juustu kotis ja selle nägid nad läbivalgustuses ära ja peetisid mind 2 tundi tollis läbiotsides. Et siis- valik on Sinu! :D

Veel üks lugu... Tartust Alexiga lennule minnes ei tahetud lubada lennukisse riisi, millele oli kana-magushapu kaste peale kallatud. Pika nuusutamise peale ikka tõdeti, et sellest pommi valmistada ei saa. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajad mulle juba päikese osas kihu sisse.... :D Rääkisin just Heinoga, Marguse isaga ja ta kinnitas, et margus on NY poole teel ja eks õhtul paistab kas sealt edasi ka saab, loodame parimat. ;)

Kas oled kindel, et üldse ei tohi toitu käsipagasis olla? Ma olen varem korra USA -sse lennanud, kuid mitte võistlema ja ei mäleta, mis seal toidu osas siis oli kuna ei pidanud ka nii rangelt järgima, kuid mul on see toidu asi ikka väga oluline enne võistlusi....Siiani ei ole veel probleeme kuskil olnud kus ma käinud olen, toidu osas, peaasi et vedeliku ei ole. Ehk on kellegil kogemusi?

Alati Usa-sse toitu kaasa võetud. Kunagi pole probleeme olnud (20x käidud). Kanadaga ka mitte.

Samas Austraalia ja Uus-Meremaaga (2x käidud) on rajalt maha võetud ja probleeme olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati Usa-sse toitu kaasa võetud. Kunagi pole probleeme olnud (20x käidud). Kanadaga ka mitte.

Samas Austraalia ja Uus-Meremaaga (2x käidud) on rajalt maha võetud ja probleeme olnud.

Tõenäoliselt siis kehtibki kuldreegel- teha võib, aga vahele ei tohi jääda. Konkreetsel juhul jääks Margus jätkulennult maha, kui teda paar tundi HY toll kinni hoiab. Mulle oliga see argumendiks lennata liinil Riia-Frankfurt-San Juan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiste -63kg kullavõitja kohta pole mul lihtsalt sõnu, las numbrid räägivad enda eest:

Soloviova Larysa UKR 227,5+165,5+240,0=633,0kg ehk 680,893 wilksi

2. koht jäi 45kg maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiste -63kg kullavõitja kohta pole mul lihtsalt sõnu, las numbrid räägivad enda eest:

Soloviova Larysa UKR 227,5+165,5+240,0=633,0kg ehk 680,893 wilksi

2. koht jäi 45kg maha.

Naiste absoluutvõitja on selgunud, teised ei saa sinna lähedalegi. Erinevalt paljudest vene naiskollidest näeb ta ka väga hea välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Larissa Solovjova on koos teise gigandiga, Jaroslaw Olech-iga, IPF-i koduka kaanel.

http://www.powerlifting-ipf.com/

Varsti hakkab ka Olech võistlema. Kel huvi, tasub vaadata. Küki algraskus 335kg, kaalukategooria -74kg.

http://goodlift.info...onlineside.html

post-17039-0-00490700-1351719073.jpg

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×