Jump to content
Marko Terasmaa

2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

Recommended Posts

Kahjuks jäi tegemata. Fedosienko on nüüd kindel abs võitja.

Marko, kas Margusest on midagi kuulda?

New Yorkis. Täpsemat teavet ta ei ole saatnud. Loodame, et saame varsti infot.

JFK leht näitab küll, et Marguse lend on canceled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii siis seekord. Millal Olech viimati ei võitnud?!

Petkovil kõik katsed kirjas. Olechil aga viimaste katsed ebaõnnestusid,

Siin ka meeste resultaadid:

http://goodlift.info/live/mscoresheet_full.html

Margusest niipalju, et peab öö veetma lennujaama pingil, sest hotellides ei olevat vett ja sööki. :(

Toiduvaru pidi Margusel olema nende Sparta Fitshopi batoonide näol, 10-15tk. Minul oli tema jaoks külmkapp täis ostetud, aga jääb homseks. Lend lükkus ööpäeva võrra edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi kui jõuab hiljem , peaks Margus siiski võistlusele jõudma....hea et midagigi batoonide näol kaasas toitu on ega seal lennujaamas erilist kulutust ka ei ole, kuid jõualadel peab mingi toiduvaru ikka kaasas olema, et jõud päris kehast ei kaoks. Loodame parimat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Värsked uudised otsesündmuste epitsentrist! ;) .Margus jõuab San Juani ca kella 22 paiku täna õhtul, lend tuleb läbi Miami. Loodetavasti ta teavitab ka Markot täpsemalt, siis saab üigel ajal vastas olla ja mees jõuab ilusasti võistlusteks kohale. Kuid NY lennujaamas pidi jah söögi ja joogiga tuuga olema, st et ise võtan kindlasti vähemasti süüa kaasa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiste absoluutvõitja on selgunud, teised ei saa sinna lähedalegi. Erinevalt paljudest vene naiskollidest näeb ta ka väga hea välja.

"No Ukraina jõutõstmisnaiskonda pääsemiseks on seal väga karmid ("huvitavad") reeglid: pead olema tugev ja ilus ka! ....nö uus spordiala- jõubikiinifitness...., midagi sellist...

Meeskonda pääsemiseks iluvooru ega vist muid tingimusi pole. Pead ainult tugev olema!" ;)

Muudetud kasutaja Peep70 poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Petkovilt surumise maailmarekord! Kas on tulnud uus kuningas?

Jaroslaw Olech "lüüa saamine" on ikka paras pommuudis jõutõstemaailmas. Kuna mees valitses tõesti väga pikalt ja väga võimasa ülekaaluga (varem - 67,5 ja -75 kg) ning nüüd kehakaalus - 74 kg.

Bulgaarlase areng on küll väga muljetavaldav!

Muudetud kasutaja Peep70 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"No Ukraina jõutõstmisnaiskonda pääsemiseks on seal väga karmid ("huvitavad") reeglid: pead olema tugev ja ilus ka! ....nö uus spordiala- jõubikiinifitness...., midagi sellist...

Meeskonda pääsemiseks iluvooru ega vist muid tingimusi pole. Pead ainult tugev olema!" ;)

Larissa on tõesti ilus naine ja biits on ka ikka korralik :D

post-20384-0-01784600-1351765385.jpg post-20384-0-56111400-1351765402.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain lõpuks netti. Kui kolmapäeval lõuna ajal Helsingisse lendasin, siis oli mul info, et minu lend New York – San Juan on tühistatud. Tal-Hel hilines 1:10 aga õnneks jõudsin Helsingi – New York lennule õigeaegselt. NY JFK lennujaama jõudes tormasin kiirelt American Airlines kassasse, kus sain lennu järgmiseks päevaks läbi Miami, kohale oleks jõudnud kell 22:40. Algsest versioonist, siis 24 tundi hiljem. Hotelli kohta öeldi jah vett, elektrit ja toitu pole. Rääkisin ühe Eesti perega, kes saavad edasi lennata alles laupäeval nendele oli öeldud, et enne pühapäeva hotelli ei saa.

Alguses olin rõõmus, et sain üldse lennu, kuid siis mõtlesin, et proovin veel. Eelmine teenindaja oli kalapilguga ja vastas küsimustele ainult eitavalt. Läksin, siis uuesti järjekorda. Passides mõtlesin, et kui saan selle eelmise teenindaja juurde, siis ma küll midagi targemaks ei saa. Õnneks tuli järgmisel hetkel üks äriklassi teenindaja, kes võttis minu ja ühe teise tüübi järjekorrast välja. Rääkisin talle oma mure ära ja probleemideta printis tädi mulle pardakaardi otselennule, mis jõuab kohale 12 tundi varem. Kohaliku aeg on siis 12:00.

Öösel sain magada umbes tunni, loodan terve lennu magada ja siis juba hotellis, kuni võistluseni. Lend väljub San Juani 1,5 tunni pärast.

Vormist nii palju, et kui minu võistluskaal on täpselt 93kg, siis võimaldaks see seekord maksimaalset tõsta 970kg. Sellest ma muidugi enam ei unista. Alustan kükis 345kg, surumises 222,5 või 225 ja tõmbes on seekord vaja jälgida teisi võistlejaid. Kui küki ja surumise järel on mul võimalus kogusumma medalile tulla, siis paneme iga jõutõmbe katse raskuseks nii palju, et Eesti esimene kogusumma medal ära tuleks. See tagaks mulle ka pääsme 2013 aastal toimuvatele maailma mängudele. See võistlus on individuaal aladel OMi järel suuruselt teine võistlus maailmas. Mulle oleks ainuüksi juba sinna pääsemine väga suur tunnustus. Jõutõstmises pääsevad sinna ainult käesoleva MMi kogusumma medalimehed ja mõned eksootilised võistlejad.

Pean ütlema, et valgu batoonid on väga hästi ennast õigustanud, ilma nendeta ma seda reisi ette ei oleks kujutanud. Soovitan soojalt kõigile. Need uued maitsed on väga head.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et lennuga kõik korras ja, et meile ikka teada andsid. Eks reis sinna on hetkel põnevam, kui miski muu.

Hoiame pöialt ja soovime parimat tulemust.

Arvan, et pääs lennule räägib juba enda eest.

Parimat!

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine päev. Hommik, kell 8.

Peale ärkamist käisime võistluspaigas kaalumas. 92,9kg Saab veel natuke süüa võistluskaalumiseni mis on 7 tunni pärast.

Hotellis kaalu ei ole, sest peale algselt reklaamitud hotellide on veel 5-6 muud hotelli kus riikide esindused elavad. Kaale lihtsalt ei jätku ja igaühe enda asi on leida võimalus kaalumiseks. Selleks oli siis tublisti abi meie rendiautost nii eile kui täna. Samuti ei oleks ma kujutanud ette ametliku transfeeri tegevusest kui lennu aeg pidevalt oli küsimärgi all. Aquadillast Jan Juani lennujaama on ikkagi 135km. Igal juhul oleks ametliku transfeeri kasutamine olnud palju ebamugavam.

Kell 10 (Eestis 16.00) alustavad -84kg naised ja seejärel +84kg naised. Kell 2PM (20.00) algab -93kg meeste B grupp ja kell 5PM (Eestis 23.00) A grupp ja Margus.

Vaadake siis ülekannet ja hoidke omadele pöialt! Homme ju laupäev ja ehk tasub ohverdada mõned tunnid uneajast! Olge tublid!

Elame, näeme!

http://goodlift.info...onlineside.html

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et kõik läheb hästi ja sellest võistlusest jääb meelde pigem hea tulemus kui mured kohale jõudmise pärast. EDU!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×