Jump to content
LilMeanie

Otsin trennikaaslast Tallinnas

Recommended Posts

Tere, olen 25 aastane Tallinna neiu, kes soovib leida trennikaaslast. Kaaslane võiks sarnaselt minuga olla ülekaaluga kimpus, et üksteist motiveerida ning tulemusi võrrelda. Vanus pole üldjuhul tähtis. Plaan on käia Tulbi spordiklubis esialgu ja siis pärast ehk ka mujale vaadata. Lisaks võib ka jalutamas käia (kui asukoht on sobiv) ja ka erinevaid toitumisalaseid nippe jagada.. näiteks msnis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemapostitaja vist juba leidnud kellegi? Teema nii ammu püstitatud.

Ise käin Järve metsaradadel jooksmas õhtuti. Kui keegi viitsib vahel kaasa hüpata, siis seltsis segasem!? :).

Jõusaal oleks ka hea mõte, aga ma tõenäoliselt ei oskaks seal midagi väga asjalikku omaalgatuslikult teha. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 24.a neiu Tallinna kesklinnast ja otsiksin ka sügisest trennikaaslast, kuna ise ei ole varem väga jõusaalis käinud ja koos oleks lõbusam katsetada ja motiveerida üksteist :)

Muul ajal sõidaksin ka rattaga ja jalutaksin koeraga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeks rattasõitu vahele - vahelduseks ? ;) Või ujuks.

Olen 24.a neiu Tallinna kesklinnast ja otsiksin ka sügisest trennikaaslast, kuna ise ei ole varem väga jõusaalis käinud ja koos oleks lõbusam katsetada ja motiveerida üksteist :)

Muul ajal sõidaksin ka rattaga ja jalutaksin koeraga :)

Aga minge siis koos ratastega sõitma ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 24.a neiu Tallinna kesklinnast ja otsiksin ka sügisest trennikaaslast, kuna ise ei ole varem väga jõusaalis käinud ja koos oleks lõbusam katsetada ja motiveerida üksteist :)

Muul ajal sõidaksin ka rattaga ja jalutaksin koeraga :)

Võid tulla seltsi, kui soovi on:) Mina käin spordiklubi gymlecos ja nüüd kui velo kätte saan siis hakkan nädala sees veel velotamas käima:). Seltsis segasem oleks sõita:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koer on suur ja jõuab tempot hoida küll :) Päris 40 km ratast ta võibolla tõesti ei jõua, aga mina ilmselt ka kohe ei jõua :)

Kuna ma ise elan kesklinnas, siis otsiks kaaslast kuskile siiakanti, nt Scala fitnessis on päris hea hinnad. Uurisin Gymleco't ka, aga see mu kodus 12 km kaugusel lausa. Kuid kuna lõpuks on oluline endale seltsiline leida ja sügiseni aega kuni ma Tallinna jõuan, siis ei ütle veel midagi kindalt :)


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kuri peab olema, et sobilikuks osutub? :D

Kes suudaks mind tõugata edasi minema ka siis, kui keha on enda meelest absoluutse maksimumini jõudnud. Praegu olen sellesse staadiumisse jõudnud ning oleks vaja abi edasi liikumisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×