Jump to content
Eestlane112

Käitumine jõusaalis

Recommended Posts

Näeb ikka veidrat kontingenti seal jõusaalis...

Üks puhib alates esime seeria esimesest kordusest alati nii, et teise saaliotsa kuulda.

Üks vanem vene mees poolenisti kisab peale harjutusi, seejärel tatsab tempokalt mööda tervet saali ringi nägu peas, nagu oleks maailmadirektor.

Vahepeal teeb ka poksi vehkimisi tatsamise ajal ja ükskord peksis seina.

Osadele meeldib "RUSSIA" dressi kanda, ei usu, et nad venemaa koondisest on.

Ükspäev arvasid kaks tükki järjest, et neil on tähtsam mu masinal teha kui minul.

Esimesele ütlesin, vist ei saanud aru, kuna oli venelane, sain tast õnneks varsti lahti.

Teine oli vägagi treenitud tegelane, siiski meedias pole kohanud.

Ütlesin talle ka, et mul siin pooleli, ei saanudki aru, kas ta ei kuulnud mind kuna klapid olid peas või oligi nii ülbe ja tuleb vahele, kuna ta ju "põkk".

Ei viitsind taga vaidlema hakata, teine sama masin oli ka olemas :)

Ja noh, eks neid tähtsaid tegelasi ole seal veel ja veidratest treeningstiilidest ei hakka rääkimagi.

Kuidas ise käitute ja mis põnevaid treeningkaaslasi teil on? :)

Muudetud kasutaja Eestlane112 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näeb ikka veidrat kontingenti seal jõusaalis...

Üks puhib alates esime seeria esimesest kordusest alati nii, et teise saaliotsa kuulda.

Üks vanem vene mees poolenisti kisab peale harjutusi, seejärel tatsab tempokalt mööda tervet saali ringi nägu peas, nagu oleks maailmadirektor.

Vahepeal teeb ka poksi vehkimisi tatsamise ajal ja ükskord peksis seina.

Osadele meeldib "RUSSIA" dressi kanda, ei usu, et nad venemaa koondisest on.

Ükspäev arvasid kaks tükki järjest, et neil on tähtsam mu masinal teha kui minul.

Esimesele ütlesin, vist ei saanud aru, kuna oli venelane, sain tast õnneks varsti lahti.

Teine oli vägagi treenitud tegelane, siiski meedias pole kohanud.

Ütlesin talle ka, et mul siin pooleli, ei saanudki aru, kas ta ei kuulnud mind kuna klapid olid peas või oligi nii ülbe ja tuleb vahele, kuna ta ju "põkk".

Ei viitsind taga vaidlema hakata, teine sama masin oli ka olemas :)

Ja noh, eks neid tähtsaid tegelasi ole seal veel ja veidratest treeningstiilidest ei hakka rääkimagi.

Kuidas ise käitute ja mis põnevaid treeningkaaslasi teil on? :)

Ilmselt oled sa veel liiga pisike mees. Pead tublisti sööma ja kosuma. Siis paned ka omale Estonia dressi selga, klapid pähe ning täiesti savi, mis teised teevad või arvavad :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt oled sa veel liiga pisike mees. Pead tublisti sööma ja kosuma. Siis paned ka omale Estonia dressi selga, klapid pähe ning täiesti savi, mis teised teevad või arvavad :D

Ma siiski elemntaarsed käitumisnormid ja taktitunde säilitaks olenemata oma treeningtasemest :)

Õismäe My Fitnessis käin.

Muudetud kasutaja Eestlane112 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt oled sa veel liiga pisike mees. Pead tublisti sööma ja kosuma. Siis paned ka omale Estonia dressi selga, klapid pähe ning täiesti savi, mis teised teevad või arvavad :D

Sellepärast imre kunagi klappidega trennis käiski, et pisemaid hirmutada :D ( ei tea kas enam nii teeb) :D

Tegelikult peaks enamus kohtades olema ikkagi suhteliselt viisakas. Ise käin väikses kohas ja meil saab palju nalja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt mida Imre ütles . Ilmselget ei tea mees midagi enese ütletamisest ja n.ö " ähkimine " ja " lõugamine " aitavad vägagi palju kaasa , et saada igast trennist maksimumi . Ehk pole sa lihtsalt nende " Russia " dressi kandvate mehemürakate tasemel veel lihtsalt ja hoopis meiejaoks oled Sina imelik : )

Just my 2 cents .

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks puhib alates esime seeria esimesest kordusest alati nii, et teise saaliotsa kuulda.

Ei häiri.

Üks vanem vene mees poolenisti kisab peale harjutusi, seejärel tatsab tempokalt mööda tervet saali ringi nägu peas, nagu oleks maailmadirektor.

Vahepeal teeb ka poksi vehkimisi tatsamise ajal ja ükskord peksis seina.

Kui ta just varustust ei lõhu või päris kangi alla ei tule, andku minna.

Osadele meeldib "RUSSIA" dressi kanda, ei usu, et nad venemaa koondisest on.

Küllap on nad oma päritolu üle uhked. Selles ei ole midag halba.

Ükspäev arvasid kaks tükki järjest, et neil on tähtsam mu masinal teha kui minul.

Esimesele ütlesin, vist ei saanud aru, kuna oli venelane, sain tast õnneks varsti lahti.

Juhtub ka eestlastega. Siin ei ole asi rahvuses, vaid lihtsalt arusaamatuses.

Teine oli vägagi treenitud tegelane, siiski meedias pole kohanud.

Ütlesin talle ka, et mul siin pooleli, ei saanudki aru, kas ta ei kuulnud mind kuna klapid olid peas või oligi nii ülbe ja tuleb vahele, kuna ta ju "põkk".

Ei viitsind taga vaidlema hakata, teine sama masin oli ka olemas :)

Sama arusaamatus. Kui klapid peas on, aitab kättpidi tervitamine. Aga ise oleksin samamoodi käitunud.

Ja noh, eks neid tähtsaid tegelasi ole seal veel ja veidratest treeningstiilidest ei hakka rääkimagi.

Kuidas ise käitute ja mis põnevaid treeningkaaslasi teil on? :)

Mind vahitakse ka kui veidrikku, kui oma veidramaid harjutusi teen. Üritan viisakas olla.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ootan juba huviga kui Tartus jõusaalis käima hakkan :D

Külastan ka suvel Tartu jõusaalise kuni Nõo oma jälle avatakse. Siis eile või täna oli selline juhus, et kaks sõpra tulid jõusaali ja üks küsis: "Kuule, kui palju sa eile rinda lõhkusid?" Ma ei kuulnud täpselt, mis see pomises, aga siis see esimene sõber ütles: "Okei, alustame täna ka siis rinnast."

Lisaks eile tegid 90% meestest rinda selle aja jooksul, mis ma jõusaalis olin :D.

Nüüd käin nädala veel selles jõusaalis, eks kohtan veel midagi lahedat. Nõos kahjuks ei juhtu midagi absurdi ja kõik on väga sõbralikud õnneks. Üks nn põkk oli selline, et keegi kurtis, et vasak käsi on surumisel nõrgem siis ütles: "Aga pane 2,5kg ketas vasakule poole juurde, siis treenid järgi."

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Okei, alustame täna ka siis rinnast."

:D muidu jala päev aga alustame rinnast & lõpetame seljaga! :D

Kindlasti peale trenni kokat ja purksi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav kas mõnedel tegelastel ei ole tõesti saalis muud teha, kui teisi jälgida lausa selliste peensusteni välja nagu näoilme? Ennast jätab küll täiesti külmaks, kui mõni puhib või kasvõi käigu kuninga näoga ringi, kui tunne on nagu kunnil :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem häirivad just need tegelased kes mitte midagi ei tee ja omavahel juttu räägivad. Väiksemas jõusaalis on see suht tüütu ja raiskavad lihtsalt ruumi.

Ega mind jätab samuti külmaks mis teised trennis teevad kui pikapeale võivad mõned asjad häirivaks muutuda....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem häirivad just need tegelased kes mitte midagi ei tee ja omavahel juttu räägivad. Väiksemas jõusaalis on see suht tüütu ja raiskavad lihtsalt ruumi.

Ega mind jätab samuti külmaks mis teised trennis teevad kui pikapeale võivad mõned asjad häirivaks muutuda....

See häirib küll, kui need jutustavad tegelased hõivavad ühe masina rätikuga ära, ise samal ajal eemal jutustades - trenni ei tee ja teistel ka ei lase teha. Küsimuse peale saan pilgu - mida sina naine ka tead - osaliseks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu meelest ei ole naljakas vaadata, eriti kui eeskirjad ütlevad, et jalanõud peaks kinnised olema. Elementaarne viisakus kaassaaliliste vastu muidugi eelkõige. See, et sul mugav on nii, ei ole sealjuures üldse mingi argument.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu tagasihoidlik arvamus - kui just paljajalu pole siis tegu ei ole ju mingi moedemonstratsiooniga. Suhteliselt ükskõik, mis moodi keegi riides on või mida trennis kannab. Oluline, et trenn saaks tehtud ja, kui kange, masinaid vaja jagada siis olla sõbralik. Mis vahet, kui kellelgi on sokk ja sandaal jalas, ma ei saa aru !?! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu meelest ei ole naljakas vaadata, eriti kui eeskirjad ütlevad, et jalanõud peaks kinnised olema. Elementaarne viisakus kaassaaliliste vastu muidugi eelkõige. See, et sul mugav on nii, ei ole sealjuures üldse mingi argument.

õnneks mu jõukas pole seda eeskirjas, niiet suhteliselt ükskõik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma kannan varbavahekaid jõukas. isegi kükin nendega ja teen säärt. ei ole probleemi kellegil olnud.

Ma küll ei julgeks.Kui kangi pukilt võtad,sammu tagasi astud ja see plätu tilbendab seal jala otsas,siis võib päris mõnusalt koos selle krempliga kuhu iganes otsa sadada kui komistama juhtub. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu meelest ei ole naljakas vaadata, eriti kui eeskirjad ütlevad, et jalanõud peaks kinnised olema. Elementaarne viisakus kaassaaliliste vastu muidugi eelkõige. See, et sul mugav on nii, ei ole sealjuures üldse mingi argument.

Kinniste jalanõude reegel on sellepärast tehtud, et juhul kui peaks raskus peale kukkuma, siis oleksid tagajärjed väiksemad.

See häirib küll, kui need jutustavad tegelased hõivavad ühe masina rätikuga ära, ise samal ajal eemal jutustades - trenni ei tee ja teistel ka ei lase teha. Küsimuse peale saan pilgu - mida sina naine ka tead - osaliseks .

See on tõesti halb käitumine, kui hõivatakse masin ja kedagi vahele ei lasta. Aga jutustamist ei saa keelata. Jõusaalitreening ongi mõnus ja laiskade inimeste treening, sest reaalselt teedki trenni 15-20 minutit 2 tunni jooksul. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei julgeks.Kui kangi pukilt võtad,sammu tagasi astud ja see plätu tilbendab seal jala otsas,siis võib päris mõnusalt koos selle krempliga kuhu iganes otsa sadada kui komistama juhtub. :)

hoian varvastega kinni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hoian varvastega kinni :D

No ma ei kujuta ette,palju seal kangil on,aga kui mingi kolmekohalise numbriga peaks veel varbaga seda plätut hoidma ja ma ei tea mida veel......kinnine jalats on lihtsalt mugavam ja turvalisem. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljajalu minumeelest kõige mugavam. Eriti kükki,jõutõmmet või svungi tehes. Ülejäänud harjutuste puhul pole minumeelest vahet mis jalas on (mugavuse mõttes)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinniste jalanõude reegel on sellepärast tehtud, et juhul kui peaks raskus peale kukkuma, siis oleksid tagajärjed väiksemad.

Kas tõesti? Ma ei näe väga suurt vahet, kets ei hoia vähimalgi määral vigastust väiksemana kui tegemist on raskusega. Igal juhul, need, kes aru ei saa, mis teema on palja jala ja spordisaaliga, tundub, et ei hakka aru ka saama. Lootusetu seletamine. Hea, et ei satu väga tihti nende õiguseotsijatega ühte saali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×