Jump to content
hardcore666

diabeet ja kulturism

Recommended Posts

Küsimus siis spetsialistidele. Kas diabeet mõjutab kuidagi lihaste kasvatamist ja kas diabeediga on see raskem või kergem ?

Tegu on esimest tüüpi diabeediga insuliinisõltuv, olen kuulnud ka, et insuliin kuulub dopingu alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omades ise I. tüüpi,võin öelda, et kui veresuhkur on korras, siis on ka tulemused korras. Ja lihas kasvab hästi. Kas sa mõtlesid küsimusega, et kas lihaste kasvatamine on kergem/raskem diabeediga selles mõttes, et osad "naturaalid" süstivad endale insuliini lisaks peale trenni, arvates ,et see on efektiivsem ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole ise nii spets selles valdkonnas, kuid ma ei ole näinud kedagi, kes oleks ainult insuliini peal üles paisunud. Seda anaboolset ainet kasutatakse pigem massi lisamiseks, sest insuliin aitab sv/valgud rakudesse viia, nii lihtsalt end väljendades. Kas ja kui efektiivne see on? Ei tea, ei ole uuringuid näinud : /

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Insuliini üledoosiga võid väga kergesti surra.

Nii on. See on väga edasijõudnud kemmi-meeste maa. Algajal ei ole mõtet isegi mõelda sellele. Vähe valem doos ja kohe sussid püsti ka.

Isegi enamikes steroidide portaalides ei tehta sellest juttu kuna võimalus, et keegi isegi täpsete juhendite olemasolul end ära tapab on päris suur. Toime võib eduka kasutamise korral olla väga kõva kirss tordile suurte poiste hulgas, aga eluga riskimine pole nalja-asi.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii on. See on väga edasijõudnud kemmi-meeste maa. Algajal ei ole mõtet isegi mõelda sellele. Vähe valem doos ja kohe sussid püsti ka.

Isegi enamikes steroidide portaalides ei tehta sellest juttu kuna võimalus, et keegi isegi täpsete juhendite olemasolul end ära tapab on päris suur. Toime võib eduka kasutamise korral olla väga kõva kirss tordile suurte poiste hulgas, aga eluga riskimine pole nalja-asi.

Insuliini toimet mõjutavad füüsiline koormus, toit, emotsionaalne seisund jne. puhtast matemaatikast doosi väljaarvutamiseks tõesti ei piisa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ise diabeetik järelikult ei saa ma sellesse ära surra kui ma vajan seda. :)

Muidugi võid sa ka ära surra, kui vale doosi kasutad. Lihtsalt sul peaks endal juba niipalju kogemusi, teadmisi ja juhendeid olema, et niisama paugust endale üledoosi sisse ei keera.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

glükoos jõuab lihastesse ka ilma insuliinita, lugesin ühelt inglise keelsel saidil, et treeningu ajal diabeetikutel lihased imevad verest suhkrud kõik endasse sellepärast peab olema diabeetikul alati trennis magus jook või sokolaad kaasas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

glükoos jõuab lihastesse ka ilma insuliinita, lugesin ühelt inglise keelsel saidil, et treeningu ajal diabeetikutel lihased imevad verest suhkrud kõik endasse sellepärast peab olema diabeetikul alati trennis magus jook või sokolaad kaasas. :)

Point on ikka selles, et vältida veresuhkru ülemäärase taseme langusest tingitud hüpoglükeemiat ja sellele järgneda võivat koomat.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

UK haiglas töötanud inimene rääkis ühest supervormis kulturistist neil kelle ajus ainult üsna primitiivsed loomafunktsioonid olid säilinud insuka hüpoglükeemia tulemusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on hüposid olnud ka öösiti une pealt, hüpo ei tapa kunas maksas olevad suhkrut lähevad kohe verre ja hüpo tagajärjel ärkad sa kõrge veresuhkruga ja sul on halb olla. Ma olen isegi hüpo läbi elanud ärkvel olles, kukkusin kokku ja kutsuti kiirabi hüpo puhul tekib madalaveresuhkru kooma vms kunas aju ei saa enam verest toitaineid ehk sukruid kätte ja lülitub välja kui veresuhkru normaal tase on taastund hakkab kõik toimima, jah vahel on vaja kiirabi sekkumist aga mitte alati. See mis on surmav on liiga kõrge veresuhkur.

15a haige olnud pole veel 0 tasemega ära surnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on hüposid olnud ka öösiti une pealt, hüpo ei tapa kunas maksas olevad suhkrut lähevad kohe verre ja hüpo tagajärjel ärkad sa kõrge veresuhkruga ja sul on halb olla. Ma olen isegi hüpo läbi elanud ärkvel olles, kukkusin kokku ja kutsuti kiirabi hüpo puhul tekib madalaveresuhkru kooma vms kunas aju ei saa enam verest toitaineid ehk sukruid kätte ja lülitub välja kui veresuhkru normaal tase on taastund hakkab kõik toimima, jah vahel on vaja kiirabi sekkumist aga mitte alati.

See glükogeen,mis eritub maksast veresuhkru langusel (nt. liialdasid süstitud insuliiniühikutega või ei söönud piisavalt) ei korva tavaliselt eksimust.Numbritesse pannes peaks maks suutma talletada ~100g glükoosi ja tavainimesele sellest piisabki väiksemat kõikumiste katmiseks. Tänapäevaste ravimitega on õnneks diabeetikutel siiski sellised õnnetused enamjaolt välistatud, kui ise lolli ei mängi - hüpoglükeemia tekkimisel alkoholi liigtarvitamisest, näiteks, ei päästa ka GlucaGen'i (apteekides müüdav retseptiravim) kasutamine.Kui sul viskab pildi kokku ja sa kukud maha, siis oledki sa koomas ning sul tekivad (lihas-)krambid. Muutud kangeks, suu, hambad lukus, neelata ei suuda, isegi mett huule siseküljele on ülimalt raske määrida. Siis sa lakkad hingamast, sest kehal ei ole enam energiat selle jaoks ja sa lämbud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×