Jump to content
Alexander Andrusenko

Paide linna karikavõistlused lamades surumises

Recommended Posts

Nagu ma juba oma eelmises postituses mõista andsin on mul jumala ükskõik mida Te minust arvate ja ma ei pea ennast mitte kellelegi tõestama. Lõpetuseks üks hea ütelus,, Las koerad hauguvad aga vanker veereb ikka edasi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks anna märku kui "geari" pealt maha saad, siis võib võidu suruda:)

Kui sa surud oma 83 kg juures 165 kg siis ma ei ütleks, et sa nõrk ja andetu oled. Aga mis puutub sinu väljakutsesse siis nagu ma ennist ütlesin ei näe ma vajadust kellelegi midagi tõestama hakata! Aga ma usun, et hoolimata sellest, et ma ei ole horisontaalpingil rinnalt surumist õlavigastuse tõttu peaaegu 2 aastat teinud suruksin ma valuga 200 kg iga kell ja iga ilmaga endiselt ära. Aga võrdluseks sinu poolt välja toodud parameetritele vaatasin just oma vanimat treeningmärkmikku kus ma olin 18 aastane, kaalusin 87 kg ja surusin 180, olles see juures teinud trenni 3 aastat). Ja lõpetuseks küsiksin huvi pärast mida tähendab fraas geari peal olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa soovisid kohtuda, pakkusin välja aja ja koha, sulle ei sobi

Ott pakkus välja variandi, kuidas saaksid tõestada oma õigsust, jälle ei sobi. Mitte midagi ei sobi, vaid käib üks vingumine ja rusikaga vastu rinda tagumine, kuidas on tõestamata sinu suhe anaboolikutega. Enam polegi vaja midagi tõestada, kõigile tegid selgeks kellega on tegu!

Minu ametlik tulemus surumises on 250kg, mis on kindlasti rohkem kui 2 korda üle minu kehakaalu, sinu tulemus on aga alla selle, õigemini sul polegi tulemust.

Kui sa mind ei tunne ning minu tegemistest ja hobidest midagi ei tea, siis pane suu kinni ja ära klähvi, vanker liigubki edasi ilma youtubeta

Ma ei ole öelnud, et soovin sinuga kohtuda vaid seda , et kui sa tahad süüdistusi loopida siis tule tee seda nelja silma all mitte kuskil foorumis! Ja mis puutub mingitesse proovide andmisesse siis ma ei kavatse Teie pilli järgi tantsida ning ma ei näe mingit vajadust hakata tõestama midagi inimestele kelle arvamus mulle nagunii korda ei lähe? Me võime siin ju lõpmatuseni vaielda aga fakt on see, et sa ei tee mitte kunagi mitte ühtegi minu tulemust mitte mingi kaalu juures järgi. Aga selles, et ma sind ei tunne ja sinu tegemistest ega hobidest mitte midagi ei tea on sul täiesti õigus. Aga mis puutub klähvimisse siis erinevalt mõnest olen ma jäänud enda arust viisakaks ning kui olen tahtnud kellelegi midagi halvasti öelda siis olen seda teinud pikem sarkasmi või iroonia abil mitte ei hakka kedagi sõimama ega muutu labaseks! Muudetud kasutaja alan81 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga nüüd pean Teid kahjuks kurvastama, kuna see on minu viimane postitus antud teemas. Mul tõesti ei ole aega ega viitsimist päevad otsa kuskil foorumis istuda ja vaielda. Jõudu ja jaksu teile kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alan, kui sulle meie arvamus korda ei läheks, siis ei vastaks sa siin nii agaralt (me ei ole mingid saunanaised siin, sa tead väga hästi kes on kes ja mis on mis). Me oleks võinud siin rääkida ükskõik mida, kuid sulle läks korda, see et sind süüdistati keelatud ainete kasutamises (ja seda isegi mitte otseselt nimeliselt välja öelduna, vaid sa oskasid selle ise välja lugeda ja õigesti tegid), sina olid see, kes ütles et sa ei ole kasutanud midagi keelatut ja meie pakkusime välja, et teeme kontrolli (selleks ei ole vaja sul kuskile sõita vaid sulle tullakse kasvõi koju järgi.... ;) ). See oleks ainus võimalus tõestada sinu sõna õigsust, sest meie saame tugineda vaid oma andetusele ja surumistulemus mida sa oled surunud on imetlust väärt (seepärast tundubki see meile ulmelisena, et oled nihutamas inimvõimete piire). Seega oleks ka sinu poolt olnud võimalus ja on 6 päeva veel jõus teha dopingutest ja öelda, poisid tehke järgi! ;) Kuid keeldumise korral on meil õigus tulla tagasi alguse saanud kahtluste juurde ja saada neile veelgi kinnitust, sest inimene kes on puhas, tal ei ole põhust keelduda, vaid kontroll ongi ainus võimalus oma süütust tõestada. Niisama jutt ei maksa midagi - nagu ma ka ennist mainisin.

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole öelnud, et soovin sinuga kohtuda vaid seda , et kui sa tahad süüdistusi loopida siis tule tee seda nelja silma all mitte kuskil foorumis! Ja mis puutub mingitesse proovide andmisesse siis ma ei kavatse Teie pilli järgi tantsida ning ma ei näe mingit vajadust hakata tõestama midagi inimestele kelle arvamus mulle nagunii korda ei lähe? Me võime siin ju lõpmatuseni vaielda aga fakt on see, et sa ei tee mitte kunagi mitte ühtegi minu tulemust mitte mingi kaalu juures järgi. Aga selles, et ma sind ei tunne ja sinu tegemistest ega hobidest mitte midagi ei tea on sul täiesti õigus. Aga mis puutub klähvimisse siis erinevalt mõnest olen ma jäänud enda arust viisakaks ning kui olen tahtnud kellelegi midagi halvasti öelda siis olen seda teinud pikem sarkasmi või iroonia abil mitte ei hakka kedagi sõimama ega muutu labaseks!

Viisakuse mõistest oled sa väga valesti arusaanud, loe oma postitused korra uuesti üle. Alusta esimesest, vaata millega sa siin laivi lendasid ja esinema hakkasid. Meie Otiga lõõpisime, aga sinu postitus hakkas konkreetselt andetuks pekinäoks sõimamisega.

Aga ühes asjas on sul tõesti õigus, et olen andetud sportlane. Absoluutselt olen sellega nõus. 30selt alustasin rinnale orjenteeritud treenigutega ( teen tegelikult kõiki jõutõstmise 3e ala harjutusi, aga jõutõmbes olen kohe eriti andetu, jään pea poolega alla konkurentidele ) Olen oma 3 meistritiitlid saavutanud vaid töö, tahtejõu ja suure pühendumisega. Ja seda on tehtud tihti kompromissidena pere, laste arvelt. Aga, pole kordagi tulnud pähe saavutada seda kemmi pealt või muu alatu võttega.

Ott on teinud väga helde pakkumise, sellest keeldumisega oledki kõike tõestanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-3216-0-12096500-1360443769.gif

Väga huvitav kõigest sellest lugeda ja kaasa mõelda ( süües popkorni 3D-prillid ees), aga küsimus siiski Kirbule, kust kohast sa neid "liikuvaid" pilte saad? On sul mingi enda salakoht?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole kunagi aru saanud sellest, et mis väärtus on nendel võitudel, mis on saavutatud ebaausal teel...? See on piltlikult sama, kui panna ühte klassi sõitma Lada VFTS ja WRC. Loomulikult need pealtvaatajad kes ei ole asjaga kursis, ohhetavad et "milline kõva mees, pani poole maaga ära"! Lõpetuseks sobib siia tsitaat: ole aus enda vasti ja siis austavad sind ka teised.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alan, kui sulle meie arvamus korda ei läheks, siis ei vastaks sa siin nii agaralt (me ei ole mingid saunanaised siin, sa tead väga hästi kes on kes ja mis on mis). Me oleks võinud siin rääkida ükskõik mida, kuid sulle läks korda, see et sind süüdistati keelatud ainete kasutamises (ja seda isegi mitte otseselt nimeliselt välja öelduna, vaid sa oskasid selle ise välja lugeda ja õigesti tegid), sina olid see, kes ütles et sa ei ole kasutanud midagi keelatut ja meie pakkusime välja, et teeme kontrolli (selleks ei ole vaja sul kuskile sõita vaid sulle tullakse kasvõi koju järgi.... ;) ). See oleks ainus võimalus tõestada sinu sõna õigsust, sest meie saame tugineda vaid oma andetusele ja surumistulemus mida sa oled surunud on imetlust väärt (seepärast tundubki see meile ulmelisena, et oled nihutamas inimvõimete piire). Seega oleks ka sinu poolt olnud võimalus ja on 6 päeva veel jõus teha dopingutest ja öelda, poisid tehke järgi! ;) Kuid keeldumise korral on meil õigus tulla tagasi alguse saanud kahtluste juurde ja saada neile veelgi kinnitust, sest inimene kes on puhas, tal ei ole põhust keelduda, vaid kontroll ongi ainus võimalus oma süütust tõestada. Niisama jutt ei maksa midagi - nagu ma ka ennist mainisin.

Aga oletame näiteks, et keegi sinu jaoks täiesti võõras inimene hakkab kuskil foorumis läbi lillede sedastama , et Ott on pedofiil omamata seejuures mitte ühtegi tõendit ega tunnistajat, mis seda fakti kinnitaks. Ainuke argument oleks tal näiteks see et sellise välimuse ja olekuga mees peab ju lihtsalt pedofiil olema! Ja siis hakkavad järsku kõik selle isiku sõbrad ka raiuma, et jaa raudselt on pedofiil. Ja seejärel pakuvad sulle välja variandi, et tuleb keegi su juurde teeb mingite testite ja proovidega kindlaks kas sa siis oled või ei ole pedofiil. Ma arvan, et saa ise mõtleksid ka et kas see on mingi nali ja saadaksid need vennad kuu peale! Seega miks ma peaksin veel Teile heameelt tegema ja Teie pilli järgi tantsima hakkama ja end nõndaviisi alla laskma? Võib- olla on see minu subjektiivne arvamus aga minu põhimõtted on sellised. Teie selline ettepanek oleks kindlasti õigustatud kui ma võistleksin näiteks mõnel Eesti jõutõste Liidu poolt korraldatud või heaks kiidetud võistlusel. Sellisel juhul peaksin ma tõesti aktsepteerima Teie poolt seatud nõudmisi ja tingimusi. Aga senikaua kuni ma nendest võistlustest osa ei võta jään ma endale kindlaks. Ja üleüldse ei peaks mina tõestama enda süütust vaid Teie minu süüd. Edu teile seda tehes! Aga senikaua kuni te seda teha ei suuda on Teie jutt puhas spekulatsioon ja oletused millel ei ole mitte mingit kaalu. Nagu sa ise ütlesid- niisama jutt ei maksa midagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga oletame näiteks, et keegi sinu jaoks täiesti võõras inimene hakkab kuskil foorumis läbi lillede sedastama , et Ott on pedofiil omamata seejuures mitte ühtegi tõendit ega tunnistajat, mis seda fakti kinnitaks. Ainuke argument oleks tal näiteks see et sellise välimuse ja olekuga mees peab ju lihtsalt pedofiil olema! Ja siis hakkavad järsku kõik selle isiku sõbrad ka raiuma, et jaa raudselt on pedofiil. Ja seejärel pakuvad sulle välja variandi, et tuleb keegi su juurde teeb mingite testite ja proovidega kindlaks kas sa siis oled või ei ole pedofiil. Ma arvan, et saa ise mõtleksid ka et kas see on mingi nali ja saadaksid need vennad kuu peale! Seega miks ma peaksin veel Teile heameelt tegema ja Teie pilli järgi tantsima hakkama ja end nõndaviisi alla laskma? Võib- olla on see minu subjektiivne arvamus aga minu põhimõtted on sellised. Teie selline ettepanek oleks kindlasti õigustatud kui ma võistleksin näiteks mõnel Eesti jõutõste Liidu poolt korraldatud või heaks kiidetud võistlusel. Sellisel juhul peaksin ma tõesti aktsepteerima Teie poolt seatud nõudmisi ja tingimusi. Aga senikaua kuni ma nendest võistlustest osa ei võta jään ma endale kindlaks. Ja üleüldse ei peaks mina tõestama enda süütust vaid Teie minu süüd. Edu teile seda tehes! Aga senikaua kuni te seda teha ei suuda on Teie jutt puhas spekulatsioon ja oletused millel ei ole mitte mingit kaalu. Nagu sa ise ütlesid- niisama jutt ei maksa midagi!

Sõbrakene sa oleksid võinud mõne veel parema legendi siia juurde mõelda (meil ei ole täna midagi oletada, me räägime täna faktidest). Meie oleme oma süütust korduvalt juba tõestanud, mina isiklikult üle 20 puhta testi teinud, sa ei suuda ühegagi maha saada...Sinu kogu õnn täna seisenbeki selles, et sa ei ole ühelgi EJTL poolt korraldataval võistlusel võistlenud. Ilma osalemata ei saa sind ka hooajaväliselt testida ja seepärast ma pakkusingi sulle võimalust, kuid kuna sul ei ole ju midagi varjata, siis ei pea sa seda võimalust ka kasutama... :D. Eks igaüks kes seda kogu teemat on lugenud on jõudnud oma järeldused sinu "süütusest" juba teha. Nagunii sulle siin öeldud arvamused korda ei lähe, seega mine suru kuskil saalinurgas oma kangi edasi ja tao vastu rinda, et tegelikult oled sa puhas poiss... ;)

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrakene sa oleksid võinud mõne veel parema legendi siia juurde mõelda (meil ei ole täna midagi oletada, me räägime täna faktidest). Meie oleme oma süütust korduvalt juba tõestanud, mina isiklikult üle 20 puhta testi teinud, sa ei suuda ühegagi maha saada...Sinu kogu õnn täna seisenbeki selles, et sa ei ole ühelgi EJTL poolt korraldataval võistlusel võistlenud. Ilma osalemata ei saa sind ka hooajaväliselt testida ja seepärast ma pakkusingi sulle võimalust, kuid kuna sul ei ole ju midagi varjata, siis ei pea sa seda võimalust ka kasutama... :D. Eks igaüks kes seda kogu teemat on lugenud on jõudnud oma järeldused sinu "süütusest" juba teha. Nagunii sulle siin öeldud arvamused korda ei lähe, seega mine suru kuskil saalinurgas oma kangi edasi ja tao vastu rinda, et tegelikult oled sa puhas poiss... ;)

Sõbrakene me elame demokraatlikus õigusvabariigis, kus õigust mõistetakse selleks spetsiaalselt ette nähtud institutsioonides mitte kuskil foorumis. Näita mulle palun mõnda sellise institutsiooni poolt tehtud otsust, millest järeldub et ma olen kasutanud mingisugust keelatud ainet. Kui sa seda teha ei saa siis ei ole meil ju mitte millestki enam rääkida! Eelpool teiste kasutajate poolt mainitud nn.süütuse presumptsioon ei ole antud olukorras kohane, kuna see põhimõte kehtib ainult kriminaalmenetluse puhul. Aga Eesti Vabariigi Põhiseaduse §17 sobib siia küll, mille kohaselt ei tohi kellegi au ega head nime teotada! Muudetud kasutaja alan81 poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen siin mõni päev seda arutlust jälginud ja minu meelest on siin küll probleem täiesti tühjast kohast üles puhutud. Miks peaks kedagi häirima mingi mees, kes omaette kuskil saalis trenni teeb ja seal juures korralikke tulemusi näitab. Antud juhul ei tohiks see ju kedagi häirida kui ta kuskil võistlustel kellegi eest medaleid ära ei võta. Vaatasin ka erinevad youtube videod üle ja mulle tundus, et tegemist tubli tugeva mehega ja lihtsalt heade tulemuste pärast meest süüdistada on ilmselgelt ülekohtune!

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta on , et see on üks mõttetu vaidlus. See mida iga inimene teeb on tema enese asi, eriti kui ei võistle ka kuskil. Kogu selle vaidluse käigus sain vähemasti enda jaoks kinnitust asjadele, mis mulle kahtlased tundusid ja sellest ka küll. Treenige aga edasi ja olgem õnnelikud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asi oleks aus ja puhas, siis vaevalt küll keegi keelduks kategooriliselt seda tõestamast, liiatigi kui ise ei pea sentigi välja käima.

See põhiseaduse blablabla on ikka väga lapsik jutt:) Mis peaks ausal mehel olema selle vastu, et kõik saavad kinnitust et maarjamaal ongi nii tugev mees, kes 240 raw surub?

Vastus on selgemast selgem:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta on , et see on üks mõttetu vaidlus. See mida iga inimene teeb on tema enese asi, eriti kui ei võistle ka kuskil. Kogu selle vaidluse käigus sain vähemasti enda jaoks kinnitust asjadele, mis mulle kahtlased tundusid ja sellest ka küll. Treenige aga edasi ja olgem õnnelikud!

Loomulikult on sinul ja kõigil teistel Reval sportlastel õigus oma arvamusele. Ja nagu ma eelnevalt olen sedastanud ei huvita mind Teie arvamus absoluutselt. Aga kui Te hakkate mind juba avalikult kuskil foorumites keemikuks nimetama, omamata oma väidete kinnituseks mitte mingisuguseid tõendeid - siis on tegu juba laimamisega ning seda ma ei kannata. Senikaua kuni Te ei suuda oma väiteid tõestada peate leppima asjaoluga, et ma olen puhas sportlane ja paluks minu pihta avalikult selliseid süüdistusi mitte loopida! Kui Te sellest aru saate siis minu pärast võib antud teema lukku panna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asi oleks aus ja puhas, siis vaevalt küll keegi keelduks kategooriliselt seda tõestamast, liiatigi kui ise ei pea sentigi välja käima.

See põhiseaduse blablabla on ikka väga lapsik jutt:) Mis peaks ausal mehel olema selle vastu, et kõik saavad kinnitust et maarjamaal ongi nii tugev mees, kes 240 raw surub?

Vastus on selgemast selgem:)

Kui sinu jaoks on Eesti Vabariigi Põhiseadus blablabla siis elad sa küll vales riigis!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin läbi ja naersin ennast kohati herneks :D

Vähegi silmaga tegelased saavad aru, kes paneb ja kes ei pane.Need, keda me kahtlustame, et võibolla, on kas väga andekad või eriti andetud keemikud :D Siin foorumis küll nii kulturiste, kui surujaid, kes panevad. Kõik teavad, kuid eriti ei kobiseta. Võibolla ei peakski kobisema. Samas minu egole annab laksu see, kui keegi, kes on 90% KEHAKOOSTISELT KEEMIK, HAKKAB LAULMA MINGIST TULEVIKU KULTURISMIVÕISTLUSTEST, See on minu jaoks liig ja eriti häbematu on läbi pettuse ja 2-3 aastase jõusaali perioodi julgust tulla naturaalide kõrval lavale.

Paneks siis äkki mingi tabeli. Et kui keemik surub 250, siis natural võib 190 suruda ja sama kõva mees olla.

Või, et kui keemik kaalub 130kg fileena, siis naturaal võib kaaluda 100kg sama pikkuse juures :D

Võiks ju võtta kõikide jutte tõepähe ja uskuda imesid, kuid ajalugu on näidanud, et tegelased võitlevad viimse verepiisani, et oma olematut süütust tõestada. Mitte keegi ei ole veel midagi üles tunnistanud. Vist ainult üks kord.

Mul pole küll aimugi, mis kaua organismis on, kuid kui proov võtta, siis siis, kui sportlane on hiljuti millegi haruldasega hakkama saanud, mitte, et tegelane ilmub poole aasta pärast välja, annab proovi ja on puhas. Samas, kui saali viia, siis ilmselt müraks 200-se kangiga justkui inimene emalõviga :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole küll aimugi, mis kaua organismis on, kuid kui proov võtta, siis siis, kui sportlane on hiljuti millegi haruldasega hakkama saanud, mitte, et tegelane ilmub poole aasta pärast välja, annab proovi ja on puhas. Samas, kui saali viia, siis ilmselt müraks 200-se kangiga justkui inimene emalõviga :D

Toimeainete väljumise ajad organismist

Nandrolone Laurat 26-28 kuud

Nandrolone Decanoate 22-24 kuud

Nandralone Fenilpropionate 16-18 kuud

Noretandroloon 11-12 kuud

Stanozolol Depot 6-7 kuud

Boldenone Undecylenate 4-5 kuud

Methenolone Enanthate 4-5 kuud

Trenbolone Enanthate 4-5 kuud

Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate 4-5 kuud

Stanozolol Oral 6-8 nädalat

Trenbolone Acetate 5-6 nädalat

Metandrostenolone 4-5 nädalat

Oksimetolon 4 -5 nädalat

Oksandrolon 20-22 päeva

Drostanolone propionate 10-14 päeva

Clenbuterol, Albuterol 10-12 päeva

Deksametazone 6 päeva

Triamterene (diuretic) 48 tundi

Furosemid (diuretic ) 20-25 tundi

Tabel steroidide avastamisest dopingutestiga

KAUBANDUSLIK NIMETUS TOIMEAINE AVASTAMISE AEG

Deca-Durabolin

Noranden

Deca-Durabol

Turinabol-Depot

Anabolikum Nandrolon Decanoate 17 - 18 kuud

Durabolin

Turinabol

Fenobolin

Anabolin Nandralon Fenilpropionate 11 - 12 kuud

Ultragan 100

Maksigan

Ganabol

Equipoise

Equigan Boldenon 4 - 5 kuud

Testosterone Cypionate Testosterone Cypionate 3 kuud

Primoteston-Depot

Testosteron-Geptilat Testosteron-Geptilate

Testosteron-Depot Testosterone Enanthate 3 kuud

Sten

Sustanon 250

Sostenon 250

Durateston Segu 4-st testoteronist 3 kuud

Androlon 50

Anapolon

Oksibolon

Oksimetolon

Gemogenin Oksimetolone 2 kuud

Stenoks

Halotestin Fluoxymesterone 2 kuud

Nilevar Norethandrolone 5 - 6 nädalat

Proviron Mesterolone 5 - 6 nädalat

Parabolan Depot Trenbolone

Hexahydrobenzylcarbonate 4 - 5 nädalat

Finaject

Findjet

Finaplix

Parabolan Oral Trenbolone Acetate 4 - 5 kuud(!)

Primobolan Depot Metenolone enanthate 4 - 5 nädalat

Primobolan Oral Oral Metenolone 16-20 päeva

Anavar

Lipideks

Oksandrolone-Spa Oksandrolone 3 nädalat

Testosterone 25/ 50

Testoviron Testosterone Propionate 2 nädalat

Andriol Testosterone Undecanoate 1 nädal

Spiropent

Novegam Clenbuterol 4 - 5 päeva

Allikas : Steroid.ru

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mis seal Paides toimus oli tavaline saalisurumine nagu neid on ka tehtud KA REVAL SPORDIS-kus ei ole paikapandud mingeid reegleid ja mina arvan et kui need numbrid ei lahe joutosteliidu lehele ulesse,ei ole seadusepoolt oigust nouda mingeid dopinguproove.raha olex ka kuhugi mujale panna.kui see toesti kellegi au riivas,siis tuleb asju teistmoodi korraldada ja alguses panna paika oiged reeglid nagu voistlustel kohane.Ja pole siin midagi vinguda-ega viriseda.Kui edaspidi mingeid voistlusi teha tuleb enne kokkuleppida kuidas.Muidugi kui teha nii kulavoistlustel on teine hada lihtsalt inimesi ei tulegi kohale.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei kisu jälle kurja üles, aga seda uudist lugedes tundus postitus siia sobivat

http://sport.delfi.e...d.d?id=65677304

Korralik "jaht" on käimas :D

Siis vist tulevastel aastatel võib eeldada, et Tartu ja Paide harrastussurujate(kes kõik kindlasti tublid surujad) osakaal kindlasti väheneb Tartu Maratonil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei kisu jälle kurja üles, aga seda uudist lugedes tundus postitus siia sobivat

http://sport.delfi.e...d.d?id=65677304

Korralik "jaht" on käimas :D

Nagu Raadio 2 öeldi, et kui selline asi jätkub siis rahva osavõtu arv väheneb, sest kardetakse, et viimane illegaalne "suits" saadakse kätte. Siis minnakse kohe inimeste uste taha, et miks teid Tartu Maratonil näha ei olnud? Kas olete millegi illegaalsega hakkama saanud :D

Selline hommikune mõttekäik toimus siis hommikuprogrammis, et tegemist on vandenõuteooriaga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×