Jump to content
Alexander Andrusenko

Paide linna karikavõistlused lamades surumises

Recommended Posts

Jääb mõistmatuks kust otsast tegu vara kargamisega on? Mees andis proovi ning see osutus positiivseks ning ka avalikustati.

/eksisin jah, keeldus andmast proovi - ometigi on ju teada mida see selles kontekstis enamus kordadest tähendab. Isegi kui on sul mingit erinevat siseinfot siis selline käik just sportlase enda mainele mõjub ilmselgelt kehvasti.

Mul ei ole mingit siseinfot. Siseinfo võib olla sul. Mina loen, mida kirjutatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vara kargate!

Mis siin ikka karata, konstanteerime fakti. Eks igaüks teab ise mis ta teeb ,kuid sellisel juhul valigu pool kus olla, pole mõtet minna sinna torkima, kus mängureeglid näevad ette puhast sporti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti Jõutõsteliidul on väga kindlad põhimõtted puhta spordi osas.

Ma usun, et aastate jooksul on saanud need arusaadavaks suurele enamusele ala harrastajaskonnast.

Meie asi on kaitsta oma võistluskalendis olevaid võistlusi ja oma sportlasi. Aastas testitakse 10-15 sportlast (osasid neist välisvõistlustel)

Kui keegi keeldub nende (ausa spordi) reeglite järgi võistlemast, siis on see tema valik ja me oleme sunnitud reageerima.

Teeme seda täna ja ka tulevikus.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartus on veel üks 240 mees suht samas kaalus ja puhta südametunnistusega ;)

See on ikka tõsi, et eestlase lemmiksöök on teine eestlane. Aga eks oleksin vist ise ka kibestunud kui teeksin üksluiselt ainult rinnalt surumist ning raskuste asemel kasvab ainult rasvaprotsent.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelistan olla paks ja puhas, kui p6drajalgadega keemik.

Pealegi, nagu eespool mainisin, ei kadesta kloune, kes meile tsirkust teevad :D

Muudetud kasutaja tarmop poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean, et kõige nõrgem kaitseargument on väita, et tema alustas aga kuna oli selge, et Tarmo mõtles oma kommentaaris mind siis otsustasin laskuda samale lapsikule tasemele ja vastu salvata, On sul võimalik oma väidet( et ma olen keemik) kuidagi tõestada ka?? Olen ma kunagi positiivse dopinguproovi andnud või proovi andmisest keeldunud? On keegi isiklikult näinud, et ma tarbin mingeid keelatud aineid? Või ongi sinu ainuke argument see, et kuna ma ei käi IPF võistlustel ja olen tugev - seega järelikult keemik? Kui nii - siis jätad endast lihtsalt madalalaubalise mulje ja muud ei midagi. Pealegi on äärmiselt tobe ja lapsik kuskil foorumis selliselt üksteise kallal nokkida. Seega kui sa tahad edaspidi sellest teemast rääkida siis ole mees ja tule räägi silmast silma mitte ära süüdista kuskil foorumis!

Muudetud kasutaja alan81 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan ,et me siin ei lähe seda rada, et üksteist solvama hakkame jääme ikkagi täiskasvanuteks ja küll me räägime üksteisega ka kui kohtume... ;) . Mina olen neile sõpradele, kes kulturismis on enda kohta sama väitnud, teinud väga konkreetse ettepaneku kui on läinud jutt sellele, et aga ma ei ole ju pannud ja ma võistlen või ei võistle kuskil mujal liigas - maksan dopingukontrolli kinni ja teeme testi ja siis kaob vaidlus oletuste põhjal ära (saame konstanterida fakti ja ei oleta), tavaliselt on siis see jutt kiiresti ära lõppenud ja ei ole enam vastu argumenteeritud. ;)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, nii rikas ma pole, et "youtube staaril" hakkas proovide eest tasuma, parem toetan oma klubi noori ausaid mehi.

Alan, ma olen esmaspäeval 12.00-14.30 Revalis, ma ootan sind seal!!!

Lisaks, lihtne küsimus sulle, et kui sa oma väidetava tulemuse oled teinud "ausalt" ja selle tulemusega oleksid Eesti kõigiaegade kõige kõvem RAW suruja ( nii kilode kui ka wilksi punktidega ), siis miks sa pole siiani võistelnud. Ei huvita või ei paku pinget pole vastus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarmo, mitu korda on siiani Eestis peetud rinnalt surumise EMV ilma varustuseta?

Äkki leiad vastuse sealt.

Aga äkki ei leia kah. Saa juba aru, et võistlemine ei ole igaühe jaoks primaarne.

3-võistluses ei saaks ta elus Alexile vastu, seega seal osalemine oleks ju ka mõttetu!

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga surumise rekordi saaks ikka enda nimele ju

Mis selle rekordiga siis peale hakata? Rekordid tulevad ja lähevad, maha ju neid ei müü:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene on süütu, kuni pole süüdi tunnistatud. :rolleyes:

post-3216-0-34665100-1360436804.gif

Minu arust peaks päris ausalt süütuse presumptsiooni austama, aga mõni ei saa sellest lihtsalt aru. Sülitab seadustele!

EV põhiseadus p 22!

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, nii rikas ma pole, et "youtube staaril" hakkas proovide eest tasuma, parem toetan oma klubi noori ausaid mehi.

Alan, ma olen esmaspäeval 12.00-14.30 Revalis, ma ootan sind seal!!!

Lisaks, lihtne küsimus sulle, et kui sa oma väidetava tulemuse oled teinud "ausalt" ja selle tulemusega oleksid Eesti kõigiaegade kõige kõvem RAW suruja ( nii kilode kui ka wilksi punktidega ), siis miks sa pole siiani võistelnud. Ei huvita või ei paku pinget pole vastus.

Mul ei ole palju oma ühe loengu tasu - puhta spordi nimel ohverdada.... ;) Ma olen valmis selle kontrolli kinni maksma! See on põimõtte küsimus kui mõlemad pooled on veendunud, et neil on õigus, siis muud võimalust ei ole kui teha kontroll ja saame teada kes on õige ja kes mitte ja kui selgub, et mees on puhas ja suudab hetkel suruda ka (seda võiks ka kontrollida) siis müts maha. Kui aga vastupidi, siis lõppeb see vaidlus suht kiiresti. Ja ka kontrollist keeldumine on vastus vaidlusele (see on antidopingu reeglitega üheselt määratud). Seega, et asjaga edasi minna palun Alan saada oma andmed mulle maili : ott@fitness.ee ja teeme selle ära (telefon ja mail on vaja), viin ise juba otsad antidopinguga kokku!

Jutt ei maksa midagi kui sellele ei järgne teod! ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ei ole palju oma ühe loengu tasu - puhta spordi nimel ohverdada.... ;) Ma olen valmis selle kontrolli kinni maksma! See on põimõtte küsimus kui mõlemad pooled on veendunud, et neil on õigus, siis muud võimalust ei ole kui teha kontroll ja saame teada kes on õige ja kes mitte ja kui selgub, et mees on puhas ja suudab hetkel suruda ka (seda võiks ka kontrollida) siis müts maha. Kui aga vastupidi, siis lõppeb see vaidlus suht kiiresti. Ja ka kontrollist keeldumine on vastus vaidlusele (see on antidopingu reeglitega üheselt määratud). Seega, et asjaga edasi minna palun Alan saada oma andmed mulle maili : ott@fitness.ee ja teeme selle ära (telefon ja mail on vaja), viin ise juba otsad antidopinguga kokku!

Jutt ei maksa midagi kui sellele ei järgne teod! ;)

Ok, teeme ära, panen pool omast taskust.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis selle rekordiga siis peale hakata? Rekordid tulevad ja lähevad, maha ju neid ei müü:-)

240 on nii haige tulemus, mida ei tehta niipea üle või kas üldse suudetakse sinna lähedale sellises kaalus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma paneksin siin lihtsalt ajalise tärmini, kui nädala jooksul.2013 09.02 so. 16.02.2013 ei ole Alani kontakte laekunud minu maili või telefoni 5048898 siis võime sellele vaidlusele joone alla tõmmata. See tähendab keeldumist sellisel juhul. Loodan ,et see on piisav aeg, et vähemasti oma andmed anda ja peale seda võtab ühendust juba SA Antidoping.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, nii rikas ma pole, et "youtube staaril" hakkas proovide eest tasuma, parem toetan oma klubi noori ausaid mehi.

Alan, ma olen esmaspäeval 12.00-14.30 Revalis, ma ootan sind seal!!!

Lisaks, lihtne küsimus sulle, et kui sa oma väidetava tulemuse oled teinud "ausalt" ja selle tulemusega oleksid Eesti kõigiaegade kõige kõvem RAW suruja ( nii kilode kui ka wilksi punktidega ), siis miks sa pole siiani võistelnud. Ei huvita või ei paku pinget pole vastus.

Kohe kindlasit ei hakka ma spetsiaalselt sellepärast Tallinnasse sõitma ning tervet päeva ja raha raiskama, et sinuga sellel teemal diskuteerida! Kui kunagi üksiti Pealinna asja – siis miks ka mitte.. Samas kui sul asjaga kiire siis on sul ju võimalus Tartusse sõita ja võime kokku saada. Mis puutub youtube videotesse siis olen need üles pannud väga lihtsal põhjusel. Nimelt paljud on küsinud mu tulemuste kohta ja kui ma vastan siis lihtsalt keegi ei usu mind. Mis puutub võistlemisse – siis jõutõstmises võistlemine mind tõesti ei huvita ja ei paku pinget. See ei ole minu ala ning ma ei treeni ühel perioodil kunagi kõiki kolme ala korraga. Mul on omad treeningmeetodid ja võistlused, mis on minu jaoks olulisemad kui see, et pean ennast sinusugustele foorumistargutajele tõestama. Erinevalt sinust treenin ma mitmekülgselt ning olen konkurentsivõimeline ka teistel aladel peale rinnaltsurumise. Minu arust on kloun just sinusugune vend, kes tambib ainult rinda ning ei jõua selleski head tulemust teha. Nii et jõudu ja jaksu sulle ja ehk surud kunagi ilma surumissärgita ka topelt enda kehakaalu ülesse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma paneksin siin lihtsalt ajalise tärmini, kui nädala jooksul.2013 09.02 so. 16.02.2013 ei ole Alani kontakte laekunud minu maili või telefoni 5048898 siis võime sellele vaidlusele joone alla tõmmata. See tähendab keeldumist sellisel juhul. Loodan ,et see on piisav aeg, et vähemasti oma andmed anda ja peale seda võtab ühendust juba SA Antidoping.

Nagu ma juba oma eelmises postituses mõista andsin on mul jumala ükskõik mida Te minust arvate ja ma ei pea ennast mitte kellelegi tõestama. Lõpetuseks üks hea ütelus,, Las koerad hauguvad aga vanker veereb ikka edasi Muudetud kasutaja alan81 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma paneksin siin lihtsalt ajalise tärmini, kui nädala jooksul.2013 09.02 so. 16.02.2013 ei ole Alani kontakte laekunud minu maili või telefoni 5048898 siis võime sellele vaidlusele joone alla tõmmata. See tähendab keeldumist sellisel juhul. Loodan ,et see on piisav aeg, et vähemasti oma andmed anda ja peale seda võtab ühendust juba SA Antidoping.

post-3216-0-12096500-1360443769.gif

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa soovisid kohtuda, pakkusin välja aja ja koha, sulle ei sobi

Ott pakkus välja variandi, kuidas saaksid tõestada oma õigsust, jälle ei sobi. Mitte midagi ei sobi, vaid käib üks vingumine ja rusikaga vastu rinda tagumine, kuidas on tõestamata sinu suhe anaboolikutega. Enam polegi vaja midagi tõestada, kõigile tegid selgeks kellega on tegu!

Minu ametlik tulemus surumises on 250kg, mis on kindlasti rohkem kui 2 korda üle minu kehakaalu, sinu tulemus on aga alla selle, õigemini sul polegi tulemust.

Kui sa mind ei tunne ning minu tegemistest ja hobidest midagi ei tea, siis pane suu kinni ja ära klähvi, vanker liigubki edasi ilma youtubeta

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaa, olen ka näinud aastate jooksul saalis neid "naturaalseid" talente:) Kui aus olla, siis ei usu ealeski et see 240 on proteka ja kreatiini pealt tehtud... ebareaalne. Huvitav kõvad mehed purki kusta ei julge ei taha jnejne, aga kuulsust ja feimi tahaks küll kamaluga!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi kurb oma nõrkust teistele siin välja tuua, aga näiteks mina oma kehakaaluga 82-83kg, ning treeningstaaziga 7 aastat, olen saavutanud max tulemuseks 165kg. Eraldli loomulikult rinnaltsurumist ei treeni, jõusaal on lihtsalt hobi.

Ju siis nii andetu:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×