Jump to content
Guest aimar102

Pulss

Recommended Posts

Guest aimar102

Tere

Ma pole teinud mingi 3-4 aastat trenni ja kaal on ka 85kg peal ja pikkust 168 cm ja nüüd hakkasin trenni tegema joosta veel ei taha teen kiirkõndi ja peale kiirkõndi ei taastu pulss nii nagu ma tahaks tükk aega hoiab 105-110 ja ca 20 min langeb 90 peale ja sinna jääb tükiks ajaks muidu on pulsivahemik 70-80, kuidas saaks kiiremat taastumist treenida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

Väga huvitav lugemine, aga kui kaua ma pean umbes nii treenima, et saada kiirem taastumine ja hakata sõrgiga tegelema. Kui ma kiirkõndi teen siis kordagi hingeldama pole ajanud täna sai 4.7km pmst kõnnitud nii kiirelt kui suutsin vb 500m sellest kõndsin rahulikult. Aga pärast paari mindist puhkamist katsusin pulssi näpuga ja see oli 105 ja vaatasin, et jäle aeglaselt taastub alles nüüd kui on tund trennist mõõdas on see 75-80 peale läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikemas perspektiivis on selles suhtes "kahjulik", et ta iseenesest paremaks ei lähe, pigem halveneb.

Aga ravi on peamiselt regulaarne metoodiline treening, millega sa juba algust oled teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

Kus juures jäle imelik täna sai tehtud 7km kiirkõndi ja täna oli taastumine kuidagi väga kiire 5 minutiga oli pulss natuke üle 80 ainult ja mõnikord läheb tükk aega kui selleni langeb, kas sellest ei või asi olla, et siin vahepeal oli raske aeg ja polnud tööd ja närvid olid suht pingul ja nüüd hakkab vaikselt elu kergemaks minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süda ja vereringesüsteem on küll väga tundlikud stressihormoonide toimele ja peale emotsionaalset pinget ei taha pulss alla tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×