Jump to content
fender

Jõusaalikava kahel päeval nädalas

Recommended Posts

Tere! Eelmises tehtud teemas uurisin kava kohta mis on 2x nädalas. Lõpptulemus oli et 1 päev Rind,õlad, triitseps

2 päev Jalad, selg, biitseps, kõht.

Tuli veel ka vastukaja, et kui on võimalus ainult 2l päeval nädalas jõusaalis käia, siis tuleks kohe kindlasti teha kogukeha kava ja baasharjutusi, nagu kükk,surumine ja tõmme.

See viimane arvamus pani mõtlema ja tundub endalegi kuidagi loogilisem et kui need päevad mis ma käin pole järjestikused ja on 4 päeva vahet.. siis tasuks vb tõesti teha baasharjutusi+ nipet näpet...

Oskab keegi teine veel arvamust avaldada, et milline variant oleks kõige mõistlikum?

Juhul kui teeksin 2x nädalas sama kava.. ilmselt näeks algus välja niimodi:

Kükk

Jõutõmme

Lamades surumine.....

ja kui see + nipet näpet lisada, siis kohe ei teagi kas ma ise õigesti mingid harjutused paigutaksin.... praegu ilmselt lisaksin juurde biitsepsi, triitsepsi ja õlad ning selja.. kõhtu üldse ei panekski. Ja baasharjutused oleksid ilmselt 4ste seeriatega 6-8..Samas on ka variant.. et esimesel päeval teen samu baasharjutusi aga ülejäänud harjutused on erinevad kui teisel päeval näiteks... võibolla 1 päeva peale panna käed ja 2 päev õlad + selg..

Muudetud kasutaja fender poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtan selle esimese variandi arvatavasti, aga kaks harjutust tekitavad segadust mille kohta ma inffi ei leia..

Sõudmine istudes peopesad vastamisi

ning kas Biitsepstõste seistes kangiga on lihtsalt seistes biceps curl siis kangiga ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtan selle esimese variandi arvatavasti, aga kaks harjutust tekitavad segadust mille kohta ma inffi ei leia..

Sõudmine istudes peopesad vastamisi

ning kas Biitsepstõste seistes kangiga on lihtsalt seistes biceps curl siis kangiga ?

Nr 1. Istudes seljale rowing.

Nr 2. Jah..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×