Jump to content
Doc

Toidulisandid ja näonahk

Recommended Posts

Mul on probleeme aknega ja see pole "lihtne" variant aknest, vahel tekivad suuremad mädapunnid vahetevahel jälle nahk korralikum. Akne on olnud probleem juba mitu aastat. Aga viimati nägin näonahal erinevust kaitseväes, kui pulbreid ei tarbinud (Toidulisandi sheiki kasutan ainult peale trenni). Olen ise ka uurinud selle kohta, paljud arvavad, et see ei ei tekita midagi, aga on ka teisi arvamusi. Ning ise usun samuti, et võivad ärritada, eriti kui akne on tugev. Just mõni päev tagasi läksin roaccutane kuurile. Tugev retsepti ravim, kestab mitu kuud ning alkoholist võib und näha ja naised ei tohi olla rasedad kuuri ajal (väike tutvustus).

Jutt kokku võtta, kujutan ette, et toidulisanditele mingit tugevat alternatiivi pole. Aga, plaanis on teha paus toidulisanditest, et saada ose teada. Ma sooviks teada, mis oleks mingi alternatiiv toidulisanditele.

Muudetud kasutaja Doc poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt kokku võtta, kujutan ette, et toidulisanditele mingit tugevat alternatiivi pole. Aga, plaanis on teha paus toidulisanditest, et saada ose teada. Ma sooviks teada, mis oleks mingi alternatiiv toidulisanditele.

:huh:

Kuidas oleks, kui sa sööksid lihtsalt toitu nagu normaalne inimene? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:huh:

Kuidas oleks, kui sa sööksid lihtsalt toitu nagu normaalne inimene? :rolleyes:

Parandan, nimelt võtan hera/dextro sheiki ainult peale trenni. Rohkem päevas ei tarbi ning otse loomulikult kes ei söö lihtsat toitu enne või peale trenni?

Muudetud kasutaja Doc poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parandan, nimelt võtan hera/dextro sheiki ainult peale trenni. Rohkem päevas ei tarbi ning otse loomulikult kes ei söö lihtsat toitu enne või peale trenni?

No hera/dextro pole mingid erilised lisandidki. Ei muud, kui tavalised toitaineid pulbriks lastud. Sama hästi söö banaani ja kohupiima või mida iganes enne/peale trenni. Ei saa nagu probleemist hästi aru, mis sul on. :)

Sa otsid alternatiive põhimõtteliselt valgule ja süsivesikutele? :D

Mine poodi ja kuku valima. Mustmiljon toiduainet, kus samad asjad sees.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan,et teemaalgataja on tutvunud selle ravimi kõrvaltoimetega : S, see on ikka jõhker ravim, mida neelata. Kuid mõnel reageerib akne tavalisele sahhariidile, teisel laktoosile, kolmandal fruktoosile. Minul endal on ärritanud näonahka lihtsa valgupulbri tarbimine, selle ärajätmine lõi näonaha puhtaks (Edit: nii hüdrolüüsitud vadakuvalk, kui lihtsalt filtreeritud - sojavalku veel ei ole proovinud :P )

Kas dermatoloog ei soovitanud sul pulbi söömist jätta? Peale selle on roaccutane'iga võimalus, et akne tagasi ei tule midagi 50% lähedale? Kui sa sööd pulbrit edasi,siis on see % ilmselgelt väiksem.

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen teinud Roaccutane kuuri läbi, seda päris noorena kusjuures (mingi 13). Midagi muud ei aidanud, see aitas (mul oli kergekujuline komedoonne akne, ehk siis hoopis teine tüüp). Ka vend on selle sama kuuri läbi teinud. Mu enda vennal läks asi alati ägedamaks kui ta Nutellat sõi, šokolaad ja pähklid (rattasport).. :) Pärast kuuri aga asi taandus ja nüüd mõned aastad hiljem sööb ta endsiselt nutellat ja pole probleemi. See ravim on nii tugev, et sheiki ära jättes praegu sa küll teada ei saa, kas lisandid kuidagi sinu näonahka mõjutavad.

Kõik on individuaalne, kui tunned, et tahad teha pausi, siis tee paus. Ravim iseenesest on väga tugev ja tõhus, nii et kindlasti pea kinni sellest reeglist, et sa alkoholi ei tarvita, muidu puudub asjal point.

Edu ja loodetavasti saad naha korda ning rahulikult lisandeid kasutada! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×