Jump to content
maise

Kõhukinnisus vitamiinidest

Recommended Posts

Tere! Nimelt vahetasin eelmine nädal vitamiine (ennem võtsin magneesiumit, nüüd söön dailyvit vitamiine). Alates sellest ajast, kui dailyvite hakkasin võtma, hakkas seedimine jupsime (olgugi, et toitun samamoodi ning treeningkoormus on sama(4-5x nädalas). Enne seda on mul seedimisega probleeme veel küll olnud, kuid suve lõpus läks seedimine väga korrapäraseks, kindlal ajal ja igapäevasel. Nüüd hakkab jälle sama jama pihta, kõht punnis, gaasid ei välju ning kõht kinni. Märgiks ära, et olen dieedil olnud nüüd ligi 14 nädalat (tarbis keskmiselt 1900 kcal päevas) ning leian, et keha sellise kaloraaži juures ju säästurežiimile ometigi ei ole saanud minna. (Kevadel oli keha tükk aega säästurežiimil, kuid siis sõin ka ligi 1700 kcal ja tegin nädalas ligi 6 trenni ning sellest oli tingitud ka kõhukinnisus/ainevahetuse aeglistumine - ma eeldan! ning siis tegin dieedist pausi, tarbisin rohkem kaloreid ning ka seedimine sai korda, kuid kaal ei olnud veel see, mis soovisin ning peale pausi jätkasin uuesti dieediga ning tegelen sellega kuni siiamaani. Mida oskate kosta??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne võtsid magneesiumi, nüüd enam mitte? Äkki on asi mitte vitamiinis vaid magneesiumi ÄrajÄtmises?

Kas magneesiumit ei soovitata ka pideva kõhukinnisuse abiks? Et siis kui see ära jätta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitustest ei tea, aga olen täheldanud, et nii ta mõjub. Ja mis teemaalgatusse puutub, siis ta keskendub vitamiinile, aga kui enne oli korras ja ühel hetkel enam pole, siis tasuks läbi mõelda kõik muudatused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×