Jump to content
Kaalikas2012

Keha väljakujunemine?

Recommended Posts

Tere!

Olen nüüdseks käinud jõusaalis 2.aastat ja on väiksed tulemused juba nähtaval (kaks kõhulihast).

Need on tulnud päevas 110.kõhulihase tegemisel aga kas mingit muud moodust ei ole kuidas lihaseid välja tuua? (rind,õlad,kõht,jalad,selg).

Kas abiks ei võiks olla mingisugune pulber vms näiteks alustuseks? (Hera80 orsmth)

Kaua see aega võib võtta et mul lihased täelikult välja joonistuvad?

Olen 18 ja põhimõtteliselt kasvamisjärgus veel et ma olen teinud siin ka aeroobset juurde ehk siis jooksu vaikselt jne.

Kuidas ma peaksin toituma? (kohupiimad,kodujuustud asjad) et mitu söögikorda päevas on normaalne?

Aitäh vastamast!

Kui mul veel mõningad küsimused tekivad siis ma küsin arutelu käigus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen nüüdseks käinud jõusaalis 2.aastat ja on väiksed tulemused juba nähtaval (kaks kõhulihast).

Mitte, et ma teaks mis su alguspunkt oli - aga sellised saavutused on tavaliselt paari kuu tulemused enamikele keskmise vormiga alustajatele. 2a-ga võiks vähe korralikumalt tehes juba laval kulturistina võistelda. ;)

Need on tulnud päevas 110.kõhulihase tegemisel

Ei ole. Otseselt mitte.

aga kas mingit muud moodust ei ole kuidas lihaseid välja tuua? (rind,õlad,kõht,jalad,selg).

Treeni neid, ning toitu vastavalt, et rasvamass väheneks.

Kas abiks ei võiks olla mingisugune pulber vms näiteks alustuseks? (Hera80 orsmth)

Pulber on lihtsalt toit peeneks lastuna pm. Sama hästi võid tarbida alg-produkti.

Kaua see aega võib võtta et mul lihased täelikult välja joonistuvad?

Sõltub sinust.

Olen 18 ja põhimõtteliselt kasvamisjärgus veel et ma olen teinud siin ka aeroobset juurde ehk siis jooksu vaikselt jne.

Miks ka mitte.

Kuidas ma peaksin toituma? (kohupiimad,kodujuustud asjad) et mitu söögikorda päevas on normaalne?

Väga pikaks läheks selline jutt. Parem uuri koostöö võimalusest mõne treeneriga kuna toitumise teadmised ja ka trenn sul suht algfaasis.

Aitäh vastamast!

Kui mul veel mõningad küsimused tekivad siis ma küsin arutelu käigus! :)

Küsi, küsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti sürr. No offense aga kuidas saab 2a. tegeleda millegagi ja absoluutselt mitte midagi teada teemast? :blink: Archangel andis sulle esimesed vastused kätte, siin saidil on artikleid küllaga, kus räägitakse toitumisest ja trennist, need on suhteliselt ammendavad alustuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×