Jump to content
DannuDannu

lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

Recommended Posts

Selgepilt.

Kas tohib ainult ülakeha trenni teha et lihasmassi kasvatada või on ka kohustuslik alakeha trenni teha ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selgepilt.

Kas tohib ainult ülakeha trenni teha et lihasmassi kasvatada või on ka kohustuslik alakeha trenni teha ?

Miks sa tahaksid seda teha? Kas soovid selline välja näha:

JohnnyBravo3.gif

Üks lollimaid asju mida võimalik teha on niimoodi treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust parim soovitus sulle on see ,et esimene 4-5kuud uuri jõusaali siis peaksid olema targem ja kindlasti oleks sul lihtsam konsulteerida jõusaali treeneritega, kes oskavad sind aitada natukene kavaga ja seletada lihasekasvamisest ja taastumisest.. vähemalt mina õppisin nii oma esimesel pool aastal ja tulemused läksid ilusti paremuse suunas ja kogemus tuli juurde kuidas ja millal teha mingit lihast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla, siis on igal juhul mõtekas personaalselt treeneriga asjad läbi käia, veel parem personaaltreeneriga, et kõik kavad ja kõik harjutused ükshaaval- mõne jaoks tundub ulmelise väljaminekuna, aga minu jaoks on ulmelisem käia aastast aastasse trennis ilma muutusteta ja kulutada sadu eure (pikemas perspektiivis, mõne aasta peale vabalt ka tuhat) tühja nühkimise peale:)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge :D ma pole suht algaja :D ma olen käind jõukas juba 1.8kuud ja tean neid lihastüüpe kavasid ja mis taastumine on nii nagu aga lihtsalt uurimise pärast tulin siia kas on mul sama arvamusi nagu teistel . Aga muidu olen proovind personaaltreeneriga rääkind ja minu tulemus oli temalt pask toitumine ja kavasid vms .. No mul on ülakeha lihased kasvand ja on suured kah ,aga ma imestan kirp2 on ägedad biitsesid ja triitsepsid peal . Aga usun et pulbreid nagu kasutas selleks saavutada paremaks . Aga ma olen nii vähelise ajal kasutand vadakujooke ja oli nii kava et päevas aint kogu keha ja teiselpäeval puhkus ja kolmanda päeval kogu keha..Aga tulemus on enam vähem. Aga võtsin mis kirp2 kavale meeldis sellist siukest http://www.fitness.ee/treeningkavad/57 Vaatsin ka ise ka meeldis mulle suht nagu ka praegu :) oktoobri kuus hakkan käima linnas jõusaalis trennis . Praegune hetkel kava seis on http://www.fitness.ee/treeningkavad/38 . Mul kodus on jõusaal varustused mida saab sellist kava võtta . 1päev kava saan teha kodus . 2päevKava (Alatõmme trenazööril, kitsas haare) sellist masin mul kodus pole. 4päev kava (Trosside ristamine plokksüsteemil) seda masinat pole Jalgade trenn mis saan kasutada hantleid ja kangit kükk vms.... Aga ainusasi mis ma ei teadnud mitte midagi oli see vadakujook ja süsivesikute jook ehk Hera80+dextor kokku nagu tasub juua ja õigeid piisavalt toitumine . Siis peaks kogu keha kasvama veel paremaks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin lisada ka ,et hera80+dextoriga tarbimine siis tulemusi lihaste taastumine on märgata alles 3-6kuu pärast ? kui igakuu järjekorras pilte tegemist .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin lisada ka ,et hera80+dextoriga tarbimine siis tulemusi lihaste taastumine on märgata alles 3-6kuu pärast ? kui igakuu järjekorras pilte tegemist .

Unusta need pulbrid ära, need ei anna sulle mingit ime effekti nagu mingi ravim. No ok, sa võid neid lisaks võtta aga kui ülejäänud toitumine pole korras siis ega need palju ei päästa.

Et "lihaste taastumine" paraneks siis sa peaksid endale küll testosterooni süstima sest mingit sellist erilist taastavat effekti sa küll ei saa ei pulbrist ega kohupiimast/kanarinnast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge :D ma pole suht algaja :D ma olen käind jõukas juba 1.8kuud ja tean neid lihastüüpe kavasid ja mis taastumine on nii nagu aga lihtsalt uurimise pärast tulin siia kas on mul sama arvamusi nagu teistel . Aga muidu olen proovind personaaltreeneriga rääkind ja minu tulemus oli temalt pask toitumine ja kavasid vms .. No mul on ülakeha lihased kasvand ja on suured kah ,aga ma imestan kirp2 on ägedad biitsesid ja triitsepsid peal . Aga usun et pulbreid nagu kasutas selleks saavutada paremaks . Aga ma olen nii vähelise ajal kasutand vadakujooke ja oli nii kava et päevas aint kogu keha ja teiselpäeval puhkus ja kolmanda päeval kogu keha..Aga tulemus on enam vähem. Aga võtsin mis kirp2 kavale meeldis sellist siukest http://www.fitness.ee/treeningkavad/57 Vaatsin ka ise ka meeldis mulle suht nagu ka praegu :) oktoobri kuus hakkan käima linnas jõusaalis trennis . Praegune hetkel kava seis on http://www.fitness.ee/treeningkavad/38 . Mul kodus on jõusaal varustused mida saab sellist kava võtta . 1päev kava saan teha kodus . 2päevKava (Alatõmme trenazööril, kitsas haare) sellist masin mul kodus pole. 4päev kava (Trosside ristamine plokksüsteemil) seda masinat pole Jalgade trenn mis saan kasutada hantleid ja kangit kükk vms.... Aga ainusasi mis ma ei teadnud mitte midagi oli see vadakujook ja süsivesikute jook ehk Hera80+dextor kokku nagu tasub juua ja õigeid piisavalt toitumine . Siis peaks kogu keha kasvama veel paremaks .

Loodan, et sa ikka saad aru, et peale trenni pakk kohupiima ja üks banaan teeks suhtkoht täpipealt sama välja, mis hera+dextro võtta. Ainuke vahe on raha-kulu ja mugavuse aste.

Vbl jõuab kohale, et lisandid ei ole enamasti ei midagi muud, kui toitumise mugavamaks muutmise jaoks olemas. Või noh, eks lisandifirmade nuumamiseks on nad üldjuhul müügis, aga eesmärk on enamasti mugavuses. Mingit "effekti" annavad paari käe näppudel loetavad ained, mida tavatoidust pole võimalik või praktiline omandada.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olles ise selle "pulbrite" faasi läbi elanud, vaatan sellele tagasi suht huumoriga. Esiteks tundud Sa endale kõvem mees, kui päras sauna trennis mingit kallist šeiki alla libistad. Teiseks jääb mulje, et neid pulbreid müüakse kui toiduasendajaid, mitte toidulisandeid.

Minu silmad avas Silbaumi toitumiskava, mis lõi ekslis kokku süsivesikud, rasvad, valgud. Ja kui tavatoidust jäi puudu midagi, siis kasutasin lisandit. Näiteks lisasin 10 grammi valku. Või kookosrasva.

Mingit "effekti" annavad paari käe näppudel loetavad ained, mida tavatoidust pole võimalik või praktiline omandada.

Tõsi ta on. Raha võiks pigem panna nende ainete peale, kui lihtsalt valku-süsika kombosse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et sa ikka saad aru, et peale trenni pakk kohupiima ja üks banaan teeks suhtkoht täpipealt sama välja, mis hera+dextro võtta. Ainuke vahe on raha-kulu ja mugavuse aste.

Vbl jõuab kohale, et lisandid ei ole enamasti ei midagi muud, kui toitumise mugavamaks muutmise jaoks olemas. Või noh, eks lisandifirmade nuumamiseks on nad üldjuhul müügis, aga eesmärk on enamasti mugavuses. Mingit "effekti" annavad paari käe näppudel loetavad ained, mida tavatoidust pole võimalik või praktiline omandada.

Aga mis arvad hüdrolüüsitud vadakuvalgu isolaadist ?

Muudetud kasutaja Cyonara poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuulge . Aga kes neist ei tarbi pulbreid on nii vähe inimesi märgata kellel on suurt lihaseid . Aga kõige rohkem olen märgand tippjõukad ja kaua käind jõukamehed kes on tarbind vadakupulbrit ,on neil suurtes lihastes .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis arvad hüdrolüüsitud vadakuvalgu isolaadist ?

Raha raiskamine enamasti. Võib paljudele seedimise koha pealt sobida ja suur valgu-sisaldus ja vähene kõige muu osakaal võib täita spetsiifilisi eesmärke - aga üldjuhul on hind niivõrd kallis, et ei ole mõtet osta.

kuulge . Aga kes neist ei tarbi pulbreid on nii vähe inimesi märgata kellel on suurt lihaseid . Aga kõige rohkem olen märgand tippjõukad ja kaua käind jõukamehed kes on tarbind vadakupulbrit ,on neil suurtes lihastes .

255i1at.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuulge . Aga kes neist ei tarbi pulbreid on nii vähe inimesi märgata kellel on suurt lihaseid . Aga kõige rohkem olen märgand tippjõukad ja kaua käind jõukamehed kes on tarbind vadakupulbrit ,on neil suurtes lihastes .

Väidad, et ei ole algaja ...

oled küll.Tagumiktunnid jõusaalis ei ole sind kuhugi edasi viinud

muidu sa ju teaks, et lihasmassi kasvatad kõige paremini põhiharjutused kükk ja jõutõmme - millest sa loobuda tahad, toitumise korrastamise asemel mingi pulbri-fetish ...

Mis imekoormustega ka treenid, et tavatoidust vajalikku valku kätte ei saa?

Kle, äkki hakkad jõusaalis käimise asemel seal trenni tegema; teed 1a.8kuud TRENNI ...

siis tuleks pulbriteema juurde tagasi?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka algaja ka pole .teaksin küll jõusaali värke aga tegin enda omi kava . Nüüd märgasin midagi hetk aega tagasi omi kava vigu et nagu ei klappi kokku . siis tuleks võtta fitnessi treeningkavad võtta aga kuid mudu leitsin sealt mis on minule nagu parem tunnet tekkitand . aga muidu selline pilt teind juba 1a ja 1 kuud tagasi ja siiamaani pole teind pilte ja aint tegelend jõusaalis . Muidu juuli-augustis töötasin soomes ja igapäev tassisin 25-30kilose plokke vms . augustis tulin tagasi eestisse ja hakkasin tegelema edasi jõusaalis juba siiamaani praeguseni .

Pilt on 1aastat ja 1kuu tagasi tehtud Arctic sportis .

300091_279474992063253_993463251_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka algaja ka pole .teaksin küll jõusaali värke aga tegin enda omi kava . Nüüd märgasin midagi hetk aega tagasi omi kava vigu et nagu ei klappi kokku . siis tuleks võtta fitnessi treeningkavad võtta aga kuid mudu leitsin sealt mis on minule nagu parem tunnet tekkitand . aga muidu selline pilt teind juba 1a ja 1 kuud tagasi ja siiamaani pole teind pilte ja aint tegelend jõusaalis . Muidu juuli-augustis töötasin soomes ja igapäev tassisin 25-30kilose plokke vms ...

Staazi poolest sa pole enam rohujuure tasandil,aga teadmiste poolest paistab et küll.Treeningkoormus paistab olevat olematu ja pulbritele keskendud ka ilmselgelt liiga palju.Paar pointi veel:1.See kui sa tassid plokke kusagil annab sulle rohkem vastupidavust kui massi ja jõudu.Ise tassin ka plokke ja teen muud jama argiselt,aga kükid/tõmbed/surumised pean saalis ikka ära tegema.2.Pulber pole mingi imerohi,see on abimees juhuks kui tavatoidust ei saa midagi kätte ,või on vajadus mõni toidukord asendada.See kui sa näed et kusagil saalis mingi karu teeb 200ga surumist ja rüüpab valgusheiki ei tähenda seda ,et puhtalt sheigi peal on inimene selle vormi saavutanud.See nõuab ikka rasket tööd ja korras toitumist. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuulge . Aga kes neist ei tarbi pulbreid on nii vähe inimesi märgata kellel on suurt lihaseid . Aga kõige rohkem olen märgand tippjõukad ja kaua käind jõukamehed kes on tarbind vadakupulbrit ,on neil suurtes lihastes .

Aga äkki nendel suurtel tüüpidel on sponsorlepingud pulbritarnijatega? Et Sinu- ja minusugustes isu tekitada, et me käivet teeks pulbripoodides?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martin Mägi . seda on ka võimalik sponsorid paluvad nende kaudu reklaamida ....

Kokkuvõtteks annan oma arvamused :

Lihaste taastumiseks : nr1 tarvis kindlasti õiged kavad ja õiged seeriad ja nr2 : õiged toitumised (süsivesikud,valgud,kiudained,natukest rasva,vitamiinid jne päeva koguses inimese kehakaalu kohta) ehk 5-6korda päevas tuleks süüa korralikult ja nr3 peale trenni tasub süüa süsivesikuid puuvilju või kuivatatud puuviljud ja kohupiim pakk 200g või kodujuust 100-150g ära süüa nagu valke kätte saada ehk peale trenn on Süsivesikud+valgud vajalikult tarbida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on väga kummaline mõte nagu mida teised kogu aeg soovitavad 3asja :D

1: peale trenni juua sheiki vadakujooki.

2:peale trenni juua kohupiim 200g+puuvilju

3.peale trenni süüa aint puuvilju.

Päris nii erinevaid soovituslikud ..oeh :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×