Jump to content
LauraL

Suurimate biitsepsitega mees maailmas?

Recommended Posts

Sellist värdjat kulturistiks nimetada on kulturismi mõnitamine. Ma ei saa aru, mis krdi valgu söömisest, treeningmetoodikatest ja "parematest treeningtingimustest" seal artiklis räägiti, kui see suurus on puhtalt syntholi arvelt tulnud.

See artikkel oli hullem häma ja mees vaimselt haigem kui miski muu, mida foorumitest leida võib. Ja see on suur asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks siin biitsepsist ainult räägitakse? Palju suurem osa õlavarrest tuleb hoopis triitsepsist ja seda pildilt ka näha. Kuigi ma tõsiselt kahtlustan et siin võib Synthol mängus olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tundub kuidagi nii vale ju :D

Moustafa Ismail, 24, who has the largest biceps in the world is visiting London to launch the new Guinness Book of Records

post-20384-0-10910100-1347448449.jpg

Kui keegi annaks välja aasta klouni auhinna, siis see mees saaks selle raudselt endale. Krt, sellise asja peale ei oska midagi öelda. Jääb selgusetuks, kas maakeral on üldse mõni inimene, kellele selline asi meeldib peale klouni enda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas ta särgi selga sai? :D

Tõmbas särki, ootas kui natuke õli alla voolas ja siis tõmbas edasi... jne?

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aasta synthol klouni otsida, siis see mees võtab kõik tiitlid ära. Tal on biitseps vähe väiksem, sest kallist kraami läks ka õlga, trapetsisse ja rinda veits :D

minge vitriini, no ei ole võimalik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minge vitriini, no ei ole võimalik!

Millegipärast on mul see video jäänud kauidagi kahe silma vahele. Nõustun, et hullemat klouni annab emakesel Maal otsida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõte sellel on, ma aru ei saa. Esiteks näeb ju ebaloomulik juba välja, ning teiseks see jama ju jõudu juurde ei anna. Seega läheb selliste "musklitega" mees jõukasse ja surub rinnalt 40kg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõte sellel on, ma aru ei saa. Esiteks näeb ju ebaloomulik juba välja, ning teiseks see jama ju jõudu juurde ei anna. Seega läheb selliste "musklitega" mees jõukasse ja surub rinnalt 40kg?

Neile, kes seda ei tea, muljet avaldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×