Jump to content
lkv

VII Innar Mardo Memoriaal: tulemused, pildid, kommentaarid

Recommended Posts

Vahepeal on lisandunud noorte kaalukategooria võistleja +70kg Ergo Tüür. Loodame, et see aktiviseerib ka teisi registreeruma.

Ergo puhul on raske mehe kategooriat määrata, sest ta kaalub hetkel umbes 70,5 kg ja võistlusteks võib ju kaal kukkuda, aga eks seda näitab aeg ning registreerimise lõpuni on veel aega :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ergo puhul on raske mehe kategooriat määrata, sest ta kaalub hetkel umbes 70,5 kg ja võistlusteks võib ju kaal kukkuda, aga eks seda näitab aeg ning registreerimise lõpuni on veel aega :rolleyes:

Ei, kategooria on kindel, olen 76kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, kategooria on kindel, olen 76kg.

Ergo puhul on raske mehe kategooriat määrata, sest ta kaalub hetkel umbes 70,5 kg ja võistlusteks võib ju kaal kukkuda, aga eks seda näitab aeg ning registreerimise lõpuni on veel aega :rolleyes:

Ega raseerimisega pool kilo kaota, kuuest rääkimata. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, kategooria on kindel, olen 76kg.

Minu viga. Oleks kategooria olnud -75 kg, siis oleks põnevaks läinud selles suhtes :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul poisid kasvavad nagu pärmi peal.... :D ei tea isegi et mees 10 kilo raskemaks saanud. Kahjuks osa mehi pöördub NAC -i andes sellega selgelt mõista mis nende treeningute ja toitumise taga on.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks osa mehi pöördub NAC -i andes sellega selgelt mõista mis nende treeningute ja toitumise taga on.

Kui inimene läheb NACi võistlema, see kohe tähendab, et on treeningus ja toitumises midagi muud kui IFBB võistlejal? Ei pruugi ju alati nii olla. Eelmine aasta sügisel IFBB Eesti MV tase oli kõvasti kõrgem kui NAC Lahtised Eesti MV. Oleks võinud kõik IFBB võistlejad NACis võistelnud (naturaalselt) oleksid lisaks karikale ja medalile saanud ka raha. V-o on selle põhimõttega mindud? ;)

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui inimene läheb NACi võistlema, see kohe tähendab, et on treeningus ja toitumises midagi muud kui IFBB võistlejal? Ei pruugi ju alati nii olla. Eelmine aasta sügisel IFBB Eesti MV tase oli kõvasti kõrgem kui NAC Lahtised Eesti MV. Oleks võinud kõik IFBB võistlejad NACis võistelnud (naturaalselt) oleksid lisaks karikale ja medalile saanud ka raha. V-o on selle põhimõttega mindud? ;)

No nüüd ma olen KINDEL, et sa vaidled vaid vaidlemise pärast.

Ei tähenda tõesti. Ja inimene on süütu kuni pole süüdi tunnistatud. Aga miks sa üldse seda välja tood, kui tausta tead?

Kui raha pärast kulturismiga tegeletakse, siis on küll vale ala valitud. :D Aasta huumor. :P Parem siis juba informaatikat vms õppida kui musklit pumbata. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui inimese eesmärke ja põhimõtteid ei tea, siis pole vaja selliseid ennetusi teha. See lihtsalt oli minu point. Ma usun, et inimene kelle pihta see käis, tundis ennast päris solvatuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui inimese eesmärke ja põhimõtteid ei tea, siis pole vaja selliseid ennetusi teha. See lihtsalt oli minu point. Ma usun, et inimene kelle pihta see käis, tundis ennast päris solvatuna.

Kui nii, siis on mul väga kahju. Aga kui nö load on korras, siis ikka politsei eest ära sõitma ei hakka, võib ju eeldada? Reeglitepärases kontrollimises tagakiusamist näha on ka vale.

Kui palju Koovitit kontrolliti, kui ta oma imevormiga comebacki tegi? Võistlustel+võistlusvälised kontrollid.

Alex-Edward Rausi(?) on minu teada ka pea igal võistlusel kontrollitud. Samas nemad ei näe tonti seal, kus seda pole.

Ühesõnaga iga tööalase või ka muu suhtega on seotud õigused, aga ka kohustused.

Rääkimata sellest, et kui tahame üldse kunagi mingit auhinnaraha vms võistlustel näha, peame mängime samade reeglite järgi kui teised spordialad. Mispärast kulturism eriline peaks olema?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul poisid kasvavad nagu pärmi peal.... :D ei tea isegi et mees 10 kilo raskemaks saanud. Kahjuks osa mehi pöördub NAC -i andes sellega selgelt mõista mis nende treeningute ja toitumise taga on.

No Ergoga on pigem nii, et kui see meees saadetakse kunagi dopingukontrolli, siis ehmunud laboratooriumirahvas saadab peale tulemuste ilmsiks tulekut sellise avalduse:

Teatame kahetsusega,et ei leidnud hr Ergo uriiniproovidest mitte midagi...isegi mitte viiteid tavalisest joogist ja toidust. :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nii, siis on mul väga kahju. Aga kui nö load on korras, siis ikka politsei eest ära sõitma ei hakka, võib ju eeldada? Reeglitepärases kontrollimises tagakiusamist näha on ka vale.

Kui palju Koovitit kontrolliti, kui ta oma imevormiga comebacki tegi? Võistlustel+võistlusvälised kontrollid.

Alex-Edward Rausi(?) on minu teada ka pea igal võistlusel kontrollitud. Samas nemad ei näe tonti seal, kus seda pole.

Ühesõnaga iga tööalase või ka muu suhtega on seotud õigused, aga ka kohustused.

Rääkimata sellest, et kui tahame üldse kunagi mingit auhinnaraha vms võistlustel näha, peame mängime samade reeglite järgi kui teised spordialad. Mispärast kulturism eriline peaks olema?

Auhinnarahadega meenub mulle, et kunagi oli Eesti meistrivõistlustel(või Karikavõistlustel-täpselt ei mäleta) auhinnaraha absoluutsele võitjale 20 000 Eesti krooni. Selle summa käis välja legendaarne Aleksandr Aleksejev. Tema ise ka võitis selle võistluse :D

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Auhinnarahadega meenub mulle, et kunagi oli Eesti meistrivõistlustel(või Karikavõistlustel-täpselt ei mäleta) auhinnaraha absoluutsele võitjale 20 000 Eesti krooni. Selle summa käis välja legendaarne Aleksandr Aleksejev. Tema ise ka võitis selle võistluse :D

:D

Ma kuulsin, et Ott paneb oma taskust välja 10 000€ absoluutsele võitjale. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

Ma kuulsin, et Ott paneb oma taskust välja 10 000€ absoluutsele võitjale. :D

No 10 000 euri eest võib ta ju ise veel enne lavale minekut raskesti vigastada saada või midagi :rolleyes::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus, et mis grimmi VÕIB kasutada EMV 2012? Mul on eriti hele nahk ja tahaks midagi sellist, mis teeks ikka korralikult tumedaks :rolleyes: . Muidugi eraldi teema on selle voolamisega jms, aga see võib juba tulla higistamisest jne. Ühesõnaga, tahaks soovitusi, kust ja mida tasuks võtta ;). Tore oleks muidugi, et ei määriks, kui kanda juba eelneval päeval ka kiht peale :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus, et mis grimmi VÕIB kasutada EMV 2012? Mul on eriti hele nahk ja tahaks midagi sellist, mis teeks ikka korralikult tumedaks :rolleyes: . Muidugi eraldi teema on selle voolamisega jms, aga see võib juba tulla higistamisest jne. Ühesõnaga, tahaks soovitusi, kust ja mida tasuks võtta ;). Tore oleks muidugi, et ei määriks, kui kanda juba eelneval päeval ka kiht peale :).

Peaasi, et oleks kuivgrimm, mitte selline rasvane möga nagu kunagi.

Heleduses võin ma sinuga võistelda ja seni on Fitshoppides müüdavatest grimmidest täiesti piisanud.

Pole kursis, kas sa oled üldse grimmi nii peale pannud nagu pakil kirjas või oled jätnud viimase päeva peale nagu Imre poisid. Kui ikka muud lahendust pole, siis ma ostaks oma raha eest selle välja ja kannaks peale nii nagu peab.

Kui ikka 3 kihti panna kahel-kolmel võistluseelsel päeval, siis võtab piisavalt tumedaks küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaasi, et oleks kuivgrimm, mitte selline rasvane möga nagu kunagi.

Heleduses võin ma sinuga võistelda ja seni on Fitshoppides müüdavatest grimmidest täiesti piisanud.

Pole kursis, kas sa oled üldse grimmi nii peale pannud nagu pakil kirjas või oled jätnud viimase päeva peale nagu Imre poisid. Kui ikka muud lahendust pole, siis ma ostaks oma raha eest selle välja ja kannaks peale nii nagu peab.

Kui ikka 3 kihti panna kahel-kolmel võistluseelsel päeval, siis võtab piisavalt tumedaks küll.

Okei, aga fitshopi kodukalt ma grimme küll ei näe :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Top Tan.

http://nosterrex.ee/...70-top-tan.html

Eesti Karikavõistlusel kõik TÜ ASK sportlased kasutasid seda ja ei voola ka. Ei olnud seda jama, et enne autasustamist pidi veel patsutama vms protseduure tegema.

PS! Roheliseks ka ei tõmmanud kuskilt.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×