Jump to content
DarkCloud

Väljaastete tehnika

Recommended Posts

Kuna tegu on minu jaoks üpriski tehnika-võõra harjutusega, siis seda sooritades tekkis küsimus - kui kaugele peaks astuma? Kas astuma võimaliku kaugele, nii et tagumine jalg läheb ise paindesse või siis pigem astuda lähemale ja ise tagumist põlve maa poole painutada?

Üldiselt teen harjutusi põhimõtte järgi, et kui ise tunnen, et treenib, siis on õige, aga antud harjutuse puhul tundusid mõlemad tehnikad täiesti okei'd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida väiksema sammu teed, seda rohkem võtab nelipead. Keskmine samm võtab rohkem reie kakspead ja suure sammu korral teeb rohkem tööd tuhar.

Kuna tegu pole mingi jõuharjutsega, siis eelistan seda teha pikemaid seeriaid ja sellega seotult ka täisamplituudiga, st tagumise jala põlv vastu maad.

Võtan seda kui kompleksharjutust kogu reiele+tuharale ning hea üleminekuharjutusena reie nelipea treeningult reie kakspea treeningule. Samm on keskmine.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna tegu on minu jaoks üpriski tehnika-võõra harjutusega, siis seda sooritades tekkis küsimus - kui kaugele peaks astuma? Kas astuma võimaliku kaugele, nii et tagumine jalg läheb ise paindesse või siis pigem astuda lähemale ja ise tagumist põlve maa poole painutada?

Üldiselt teen harjutusi põhimõtte järgi, et kui ise tunnen, et treenib, siis on õige, aga antud harjutuse puhul tundusid mõlemad tehnikad täiesti okei'd.

Soovitan sul proovida bodypumpi väljaasteid. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BodyPumpi väljaasteteni jõuan sügisel, kui Tartusse kolin. Hetkel pole lihtsalt raadiuses mitte ühtegi spordiklubi, kus seda võimalik teha oleks.

Mul on sulle hea uudis- järgmisest nädalast hakkabki põhimõtteliselt sügis...vähemalt lapsed lähevad kooli :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just. Ja järgmisest nädalast hakkangi ma Tartus trennis käima, kuigi veel ei tea kus, aga ega see valik nii suur ka ei ole :D:angry:

Eedeni spordiklubis on proovikuu kampaania tulemas :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×