Jump to content
vend vähk

CXWORX

Recommended Posts

Hiljuti käisin uuel, CXWORX programmi koolitusel ja paari sõnaga siis sellest programmist:

1. Tegemist lühikese, aga väga intensiivse programmiga. Tunni pikkus 30 minutit

2. Eraldi soojendusi ja venitusi ei ole. Esimene harjutus on küll ehk natuke lihtsam, aga kurnab kohe kõhtu.

3. Praeguses, 7-das programmis 6-st harjutusest 4 töötavad tugevalt kõhulihasele.

4. Tunnis kasutatakse lahtist ketast ja kummi

5. Võrreldes bodypumpiga on selles programmis mitmes harjutuses hantlite ja kangide asemel raskuseks enda kehakaal

6. Esialgu kulub palju energiat tasakaalu hoidmisele erinevates harjumates asendites harjutuste sooritamise ajal

7. CXWORX on hetkel väidetavalt kõikidest teistest Les Mills programmidest populaarsuselt teisel kohal BP järel

8. Rootsis koolitati eelmisel aastal umbes 1000 uut CXWORKS treenerit

CXWORX on intensiivne lihasvastupidavustrenn ootamatute lahendustega, kus töötavad korraga paljud erinevad lihasgrupid.

Mõned videod sellest programmist:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures sellest viimasest videost on päris palju abi olnud. Minult ikka küsitakse päris tihti, et mis asi see CXWORX on ja selles videos on CXWORX 07 programmi harjutused ilusti nähtaval. See kummiga osa on ilmselt harjumatu kõikide jaoks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub seljahädade profülaktikaks ja raviks väga hea programm olevat! Kui minu teha oleks, siis teeks lausa kohustuslikuks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub seljahädade profülaktikaks ja raviks väga hea programm olevat! Kui minu teha oleks, siis teeks lausa kohustuslikuks :D

Aga sa tule ise minu tundi lähiajal! Saaksin sulle organiseerida priipääsme proovimiseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kummid siin B)

Tänud, Arnold!

Tunnistan ausalt, et siiani ei olnud kummidega harjutusi teinud ja hämmastav kui palju on võimalik nendega erinevaid põnevaid liigutusi teha erinevatele lihasgruppidele. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga sa tule ise minu tundi lähiajal! Saaksin sulle organiseerida priipääsme proovimiseks. :)

Vaat kui tulengi neljapäeval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, sai siis see treening ära proovitud. Käisin siis sealsamas Imre Vähi trennis Eedeni Fitlifes.

Ja mis ma oskan öelda, väga huvitav trenn oli. Trenni ülesehitus oli üsna lihtne - kokku oli 6 harjutust, enamus harjutusi oli kompleksidena, mitte lihtsalt seeriatena nagu tüüpilisel jõutreeningu kaval kombeks.

Treeningvahenditeks olid ainult kangiketas ja kummilint (loomulikult ka oma keharaskus). Juba 5 minutise "soojenduse" ajal oli aimu sellest, mis saama hakkab - juba see võttis kõhulihase korralikult läbi. Muidu keskenduski trenn peamiselt jala ja keretüve lihastele.

Selles osas on trennile ainult häid sõnu öelda - kasutatud oli palju harjutusi, mida ma ka ise kasutan seljaprobleemidega klientidel ja seesugusena on see treening kindlasti ka väga hea profülaktika. Kas ta just sellisele inimesele sobib, kellel on mingi akuutne seljaprobleem, on teine asi, aga igasugustele jõumeestele soovitaks ma seda treeningut kindlasti - seal olid sees ka sellised elemendid, mis vähendasid lihasdüsbilanssi, mis paljudel jõumeestel ilmnenud on. Lisaks väga head kõhulihaseharjutused.

Niiet kui võimalik, siis kindlasti soovitaks oma tervisest huvitatud jõumeestel seda treeningut regulaarselt külastada. 30 minutit selleks võiks ikka leida, kasvõi aeroobse päeval või millal iganes :) Minul annab eilne treening veidi siiamaani tunda, peaks uurima, kuidas mu trennikaaslane elab :)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×