Jump to content
maise

Kas kaal langeb ka sellise menüüga?

Recommended Posts

Tere, soov oleks rasva arvelt kaotada paar kilogrammi, kuid küsiksin huvi pärast, kas järgneva menüüga ka kaal langeks ( tean, et toitainete poolest on see menüü vägagi kesine, aga kui võtta lihtsalt kaalualandamisnurga alt asja, kas siis toimiks ).

Hommik:

Kaks mitmeviljasaia nutellaga

50 g hirsihelbeid

100 g piima

Kohv piima ja meega

50 g kirsimoosi

kalamaksaõli

KOKKU: 801 KCAL

Lõuna:

40 g Pergale assortiikomme

1 fatburner arooniaga

200 g kalasuppi (haugiga)

1 kalakotlett (haugiga)

KOKKU: 414 KCAL

ÕHTU:

250 g lahja kohupiim rosinatega

2 banaani

KOKKU 508 KCAL.

Tegelen 3 korda nädalas treeninguga (aeroobika,jooksmine,bodypump vms) ning ülejäänud päevadel teen vähemalt 30 minutit kiirkõndi. Kaalun hetkel 63,5 kg ning pikkuseks 159,5 cm. Olen naine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean ühte 45-kilost naisterahvast, kellel on väga kiire ainevahetus ja tema jääks sellise menüüga ilmselt täiega nälga. Tema sõi teinekord lõunaooteks suure 300 grammise šokolaadi... Eks need toidukavad toimivad iga inimese puhul erinevalt. Raske öelda, kas see toimib või mitte. Ei tea ju, milline oli sinu varasem toitumisharjumus jne. Mina olen ikka seisukohal, et kui ise järgi ei proovi, siis ei saagi teada! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul käisid korraks judinad üle.. kui menüüs on juba sihilikult sees nutella ja assortiikommid, ja õhtuks see suhkruga rasvatu kohupiim ?

Sellist menüüd soovitaks siit ainult 1 mees.

Ma tean et justkui pole halbu toiduaineid, aga sa oled oma variantidega päris lähedal neile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul käisid korraks judinad üle.. kui menüüs on juba sihilikult sees nutella ja assortiikommid, ja õhtuks see suhkruga rasvatu kohupiim ?

Sellist menüüd soovitaks siit ainult 1 mees.

Ma tean et justkui pole halbu toiduaineid, aga sa oled oma variantidega päris lähedal neile.

Tegelikult ma niiviisi ei toitu, lihtsalt täna juhtus nii ja ma mõtlesingi selle peale, et kas sellise menüüga oleks samuti võimalik kaalu langetada ( kuna kaloraaž ju tegelikult sobilik ), aga kas kogu see suhkur laseks kaalul langeda? Kindlasti ei ole see mingisugune menüü, mida jälgida ( ja mida ma kindlasti ka ei jälgi ), vaid lihtsalt huvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul käisid korraks judinad üle.. kui menüüs on juba sihilikult sees nutella ja assortiikommid, ja õhtuks see suhkruga rasvatu kohupiim ?

Sellist menüüd soovitaks siit ainult 1 mees.

Ma tean et justkui pole halbu toiduaineid, aga sa oled oma variantidega päris lähedal neile.

Mulle hakkasid ka need toiduained kohe silma, aga kui neiu magusakogused oli varem võib-olla 10-kordsed, siis usun, et kaal kukuks kolinal kui veel mingi sport ka asja juurde käiks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ma niiviisi ei toitu, lihtsalt täna juhtus nii ja ma mõtlesingi selle peale, et kas sellise menüüga oleks samuti võimalik kaalu langetada ( kuna kaloraaž ju tegelikult sobilik ), aga kas kogu see suhkur laseks kaalul langeda? Kindlasti ei ole see mingisugune menüü, mida jälgida ( ja mida ma kindlasti ka ei jälgi ), vaid lihtsalt huvi.

Kuidas sa siis toitud kui tegelikult nii ei toitu??? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal kukuks aga enesetunne ei oleks kohe kindlasti kiita võrreldes "traditsioonilise" dieedikavaga. Ning lähtuvalt enesetundest usun ka, et igasugused isud on kerged tekkima. Kindlasti isu köögiviljade järgi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×