Jump to content
revolverfilm

Otsime treenitud kehaga mehi reklaami jaoks.

Recommended Posts

Tere julged! Kirjutan teile Revolver Filmist ja korraldame tuleval nädalavahetusel reklaamfilmi võtteid. Otsime kolme lihaseliist meest telereklaami tarvis, võtted toimuvad 25 või 26 augustil Tallinnast. Tegemist kõrvalosaga, dialoog puudub. Tasu kokkuleppel.

kontaktid: andero@revolver.ee +37255691154

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka suured filmistaarid on alustanud kõrvalosadega reklaamides, nii ka mina "Frederiku õllereklaamis" ehk on see võimalus neile uutele meestele keda veel ei teata, seega haarake võimalusest kinni. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen end kirja igaljuhul. Ja Otil õigus:P

Väga hea, kui ma ei oleks nendes lugematutes projhektides osalenud ,võtaksin ka ise juhusest kinni, midagi hullemaks ju minna ei saa, ikka paremaks.... ;) .Nagu öeldakse, kui käid igapäev ühte rada, siis vaevalt su elus palju muutuda saab, kuid vahest sattudes uude kohta, võib sellest palju muutuda. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju neid spordipoisse seal vaja on? Kui puudu tuleb, siis saadaksin ka Tartust paar õpipoissi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

haha, ei mäletagi sellist reklaami :D

Sa ei saagi mäletada, sa olid sel ajal liiga noor ,et õlle peale mõelda.... :D

Ma pakun välja et see võis olla 2000 aasta või ehk enne seda...aga hea tagantjärgi vaadata.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju neid spordipoisse seal vaja on? Kui puudu tuleb, siis saadaksin ka Tartust paar õpipoissi :rolleyes:

Võta nendega ühendust ja küsi kas on juurde vaja, sul seal laia seljaga mehi küll ja küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ei saagi mäletada, sa olid sel ajal liiga noor ,et õlle peale mõelda.... :D

Ma pakun välja et see võis olla 2000 aasta või ehk enne seda...aga hea tagantjärgi vaadata.... :D

Krt tõi vanad ajad meelde küll. Krt see Frederik tosin oli küll mootoriõli, mis jumal teab, mis valemiga magusaks ka veel tehtud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt tõi vanad ajad meelde küll. Krt see Frederik tosin oli küll mootoriõli, mis jumal teab, mis valemiga magusaks ka veel tehtud. :D

Päris edev oleks kui näiteks Kirp hakkaks Mustamäel, Siili peatuses palja ihuga Säästu kanget reklaamima :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otti kutsusin ka isegi vahepeal on federikuks ;)

Aga võtted läbi, kes väljavaliti

Mingis seltskonnas kutsuti mind jah see aeg Frederikuks. Maa peod need olid päris pöörased, rahvas fännas tol ajal seda õlu ikka korralikult..... :D Liikusin nagu superstaar see aeg ringi.... :D Seda lasti ka ikka söögi alla ja peale.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingis seltskonnas kutsuti mind jah see aeg Frederikuks. Maa peod need olid päris pöörased, rahvas fännas tol ajal seda õlu ikka korralikult..... :D Liikusin nagu superstaar see aeg ringi.... :D Seda lasti ka ikka söögi alla ja peale.... ;)

Ai, kus nüüd tulistas.

Ise õlle ma see aeg eriti ei joonud, aga kuna see nii haige reklaam oli siis ... käis lihtsalt hüüdnimena frederik küll ;)

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingis seltskonnas kutsuti mind jah see aeg Frederikuks. Maa peod need olid päris pöörased, rahvas fännas tol ajal seda õlu ikka korralikult..... :D Liikusin nagu superstaar see aeg ringi.... :D Seda lasti ka ikka söögi alla ja peale.... ;)

Ma mäletan ainult seda, et kui sõbraga kord võtsime paar tosinat keset talve siis sõbra kaotasin igal juhul lumetormis ära. :D

Alles järgmine päev, kui pilt seletama hakkas tuli hirm sisse. Õnneks oli ta kuidagi bussini kõmpinud ja seal pildi tasku pannud. Kui kolmas ring linnale peale läks siis lõpuks sai luugid lahti ja õiges kohas maha. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ai, kus nüüd tulistas.

Ise õlle ma see aeg eriti ei joonud, aga kuna see nii haige reklaam oli siis ... käis lihtsalt hüüdnimena frederik küll ;)

Frederik Kiivikas on ju tegelikult ilus nimi küll :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mul plika lasteaias käis, siis seal oli ka üks Frederik. Lapsed ütlesid talle Vedelik.

Suuremaks saab, siis arendatakse seda nime edasi vedelik- Libesti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×