Jump to content
Ott Kiivikas

IFBB Latvian cup “Riga Pearl 2012” VIDEO!

Recommended Posts

Kava lükkus just edasi u 30-40 min. seda saime muidugi teada kui läksime juba nö lavale võistlema..

sneak peak.

post-25435-0-86632100-1348924137.jpg

Ütleme nii, et ülemise otsaga olen rahul :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bodyfitness on oma miljon tiiru laval ära teinud.. ;)

Naudime Vitalyaga vaikust, sest riietusruumi on bikinidest nüüd tühi, nende kord lavale minna.

post-25435-0-51758900-1348929155.jpg

post-25435-0-47116900-1348929141.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kava lükkus just edasi u 30-40 min. seda saime muidugi teada kui läksime juba nö lavale võistlema..

Eino muidugi. Ma ei saa aru, kuidas teised riigid peale Eesti võistluste korraldamisega hakkama ei saa? ;)

Lihtsalt meenus, et eelmine kord oli sealsamas Lätis sama jama, aga viivitus oli lausa tund(ides).

Mäletan, kuidas Rückenberg laksas juba kiired süsivesikud sisse, et kohe läheb pumpamiseks ja poseerimiseks-pingutamiseks, kui selgus, et asi lükkub edasi.

Võite ise ette kujutada, kuidas selline asi võistlejale mõjub, kui vormi maksimaliseerimiseks üritatakse võimalikult täpselt kõike planeerida.

Mitte et ma väidaks, et sinna tema napp kaotus läkski.

Juuste kohta seda, et järelikult on kiharad liiga tugevad? Nagu Rapuntslil juba. Pane või vars külge ja kasuta traatharjana. :D

Ja kolmandaks, et väga kena meik, Liisu. Võiksid koguaeg nende poolemeetriste ripsmetega käia, kui see lõpuks seljale ei hakka.

Ootame tulemusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egle I KOHT!!! Meie ainus medal :))

Bodyfitnessis mina neljas, Vitalya viies. Rohkem hetkel ei oska öelda. Väga super, nüüd sööma!!!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa Egle tõestas veelkord, et hetkel on ta nr. 1 Bikiini ja kedagi teist ei näe ma ka ligilähedal....Liisule õnnitlused, sest ka Vitalia edestamine on tõenäoliselt sinu suurim võit. Vitaliast on seepärast kahju ,et ta oli viimasel nädalal angiinis ja see jättis kindlasti ka võistlustulemusse oma jälje, kuid loodetavasti on MM -ks minek parem ja tervis samuti. Igal juhul hooajale on antud korralik avapauk ja eks homseks on paremini selge kus mis ja kes platseerus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlused Eglele ja kõikidele asjaosalistele sellise vägeva võidu puhul! Teistele koondislastele ütlen, et kuigi te ei võitnud, te kindlasti hirmutasite konkurente ja igal juhul olete Eesti parimad ning see oli hea proovikivi enne Eesti meistrivõistluseid! Nüüd saate teha veel kiire analüüsi ning nendel sporialadel, millega me tegeleme, on väga oluline koht praktikal ja kogemustel. Tublid olite kõik! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust ka minu pool! :)

Kuna eile olin arvatavasti mina viimane, kes koju sai siis ei jaksanud enam midagi omalt poolt lisada siia.

Täna aga olen ilusti puhanud ning tahan ka mõned kommentaarid öelda, just kohtuniku silma läbi. Usu, et iga sportlane tahab alati teada miks ta kuskile kohale platseerus ning olen arvamusel, et kohtunike paneel peab oskama seda seletada.

Mis ma siis nägin ja mida tahan välja tuua!

Bodyfitness:

Kuna vastasteks olid 2 leedukat ja venelanna, kes oma vormi kindlasti puhtalt trenniga saavutanud polnud olid meie Liisu ja Vitaliya väga tublid.

Ma ei oska öelda täpset punktivahet kuid usun, et omavahelises võitluses oli see minimaalne. Vitaliya kõnnakust ja lavaolekust paistis väsimus ning minu kõrval istunud kohtunik märkis, et värvilised bikiinid ei istunud hästi seljas.

Liisu andis endast kindlasti 100 %, kuid asi mida parandama peab on "nö" kohtunikega suhtlemise. Mõtlen selle all siis silmside loomist kohtunike paneeliga. See on väga tähtis asi!

Bikini -168 cm

Jekaterina oli oma kohta sel korral väga hea vormi teinud. Tubli 5-es koht talle selle eest. Kindlasti oleks ta suutnud võistlustelt medaliga koju tulla, kuid lavaline liikumine on tema nõrk külg. Naeratus puudus!!!!

Teine finalist ehk 6 koht lühemas katis kuulus Juliale, kes kevadel võitis Lätis pronksi. Tema koht sõltub alati vormist. Eile polnud see just kõige parem.

Tatjana jäi esimesena välja finaalist ning platseerus seitsmendana. Vorm oli kindlasti halvem võrreldes kevadega, kuid mis häiris kõige rohkem silma oli liikumine. Bikini on särtsakas ala ning T-walki ajal jäi tema etteaste teiste kõrval väga varju. Liikumine oli väga aeglane ja igav. Rohkem särtsu ja iseloomu on vaja laval näidata.

Bikini +168 cm

Kindlasti kõige kõvem kategooria võistlustel oli bikini +168 cm!

Nagu ikka, seadis Egle selle lati veel kõrgemale ja usun, et ka kohtunikud olid tema võidus üksmeelsed. Raske on öelda hetkel, kas midagi oleks vaja muuta kuna õiged vastased ootavad alles järgmisel nädalal Poolas.

Kahjuks rohkem keegi meie omadest finaali selles kategoorias ei jõudnud.

Olga oli oma vormi natukene parandanud võrreldes kevadega. Kahjuks jäi puudu lihastest, mis on bikinis väga tähtis. Lavaline liikumine on muidu väga hea

Aleksandra vormil jääb samuti puudu lihastest!

Ma tänan kogu meie teami omalt poolt ja loodan, et nii mõnigi minu kommentaar pakub mõtlemisainet ning aitab järgnevatel võistlustel tulemusi parandada!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bodyfitness:

Kuna vastasteks olid 2 leedukat ja venelanna, kes oma vormi kindlasti puhtalt trenniga saavutanud polnud olid meie Liisu ja Vitaliya väga tublid.

Ma ei oska öelda täpset punktivahet kuid usun, et omavahelises võitluses oli see minimaalne. Vitaliya kõnnakust ja lavaolekust paistis väsimus ning minu kõrval istunud kohtunik märkis, et värvilised bikiinid ei istunud hästi seljas.

Liisu andis endast kindlasti 100 %, kuid asi mida parandama peab on "nö" kohtunikega suhtlemise. Mõtlen selle all siis silmside loomist kohtunike paneeliga. See on väga tähtis asi!

Julgen siinkohal visata kivi Aire kapsaaeda - kuidas saab IFBB kohtunik anda vihjeid, nagu oleks esikolmik lisaks treeningutele ja tavalisetele toidulisanditele tarvitanud ka keelatud "supplemente"? On Sul selle kohta tõendeid, Aire? Vaadates neid pilte, tundub mulle kohtade jaotus õiglane - ja ka esimesed 3 ei olnud teab mis ulmevormi teinud, selline keskmine, ütleks. Üsna kindel, et meie oma Katrin Kimber, Annika Summel, Christina Alev, Laura Reisalu, kui nad veel Eestis treeniks ja võistleks (va Annika siis, kes tänasel päeval teeb vaid kergelt trenni), võidaks oma võistlusvormiga kõiki neid esikolmiku naisi. Oleks lihtsalt aus tunnistada, et jah, meie tüdrukud olid selgelt nõrgemad ja kahjuks ei olnud neil seekord esikolmikusse asja. Senikaua, kui trennis ei keskenduta kolmele põhilisele lihasgrupile, mis BF on esmatähtsad - selg, õlavöö ja jalad, tulemusi ei tule. Raske kulturismitreening BF suunitlusega on see, mis toob tulemused. Võibolla tegin ma kellelegi liiga, kuid pilte vaadates (Vene ja Leedu tüdrukuid nägin esimest korda), siis minu silmad olulist edasiminekut meie BF võistlejate seas ei märganud.

Vahemärkuse korras - 2010 aasta talvel mainis mulle isiklikult üks Eesti BF võistleja, et tarvitab clenbuteroli (ja kindlasti ei ole juttu ühestki eelpoolmainitud sportlasest). Aga selle kohta on venelastel üks hea vanasõna - "Ne poiman, ne vor" ehk siis " Kui pole vahele jäänud, siis pole varas".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kõigepealt tänan kõiki õnnitluste eest!! Suured tänud minu poolt ka Nataliale, Kairitile ja teistele tiimi liikmetele! Väga tore seltskond oli! Ütlen ausalt- hirmutavalt tugevad võistlejad olid lausa:) Kui finaali sain, lootsin, et ehk saan kolmanada koha. Võidu rõõm on tegelikult ääretult suur.

Võistluspäev oli minu jaoks päris raske. Olin vähem kui 3 tundi maganud ja sõitsin ise Riiga ja tagasi. Tundsin, et olen pinges kohale jõudes. MItte et lavanärv oleks, aga kuidagi polnud hea tunne. Olin veidi rahulolematu. Magamatusest oli stress. Kairit hoidis tuju üleval ja muidugi tegi ka kauniks:) Meeleolu muutus kohe kui bikiinid selga sain:) niipea kui "võistlusdress" seljas- olen valmis võistluseks. Ma pole nõus olukorraga kus näen meeletult vaeva trennide ja dieediga ja siis lasen naiselikel tuju kõikumistel lavasära rikkuda:)

Vägev on hooaega I kohaga alutsada!!! Olen valmis MMiks:)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julgen siinkohal visata kivi Aire kapsaaeda - kuidas saab IFBB kohtunik anda vihjeid, nagu oleks esikolmik lisaks treeningutele ja tavalisetele toidulisanditele tarvitanud ka keelatud "supplemente"? On Sul selle kohta tõendeid, Aire? Vaadates neid pilte, tundub mulle kohtade jaotus õiglane - ja ka esimesed 3 ei olnud teab mis ulmevormi teinud, selline keskmine, ütleks. Üsna kindel, et meie oma Katrin Kimber, Annika Summel, Christina Alev, Laura Reisalu, kui nad veel Eestis treeniks ja võistleks (va Annika siis, kes tänasel päeval teeb vaid kergelt trenni), võidaks oma võistlusvormiga kõiki neid esikolmiku naisi. Oleks lihtsalt aus tunnistada, et jah, meie tüdrukud olid selgelt nõrgemad ja kahjuks ei olnud neil seekord esikolmikusse asja. Senikaua, kui trennis ei keskenduta kolmele põhilisele lihasgrupile, mis BF on esmatähtsad - selg, õlavöö ja jalad, tulemusi ei tule. Raske kulturismitreening BF suunitlusega on see, mis toob tulemused. Võibolla tegin ma kellelegi liiga, kuid pilte vaadates (Vene ja Leedu tüdrukuid nägin esimest korda), siis minu silmad olulist edasiminekut meie BF võistlejate seas ei märganud.

Vahemärkuse korras - 2010 aasta talvel mainis mulle isiklikult üks Eesti BF võistleja, et tarvitab clenbuteroli (ja kindlasti ei ole juttu ühestki eelpoolmainitud sportlasest). Aga selle kohta on venelastel üks hea vanasõna - "Ne poiman, ne vor" ehk siis " Kui pole vahele jäänud, siis pole varas".

Leedu võistlejad on väga tuntud ning BF kohta on neil ideaalsed vormid, nende puhtuses pole ma mingeid kahtluseid ka kirjeldanud. Said minu lausest valesti aru.

IFBB on pühendunud dopingu vaba spordi edendamisele ning kes sellega leppida ei suuda võib valida võistemiseks teise liiga. Täna olen ma kohtunik, kuid homme võin olla võistleja. Olenemata rollist võib iga IFBB-ga seotud inimene oma kahtlustest teada anda ja selle ka välja öelda.

Miski pärast vaadatakse dopingu teemaid ainult sellelt küljelt, et kedagi kahtlustatakse ja peetakse patuseks ning kui seda ei tõestata siis saab ütleja suu pihta.

Mina vaatan aga asja teise pilguga. Kui sportlast peetakse patuseks siis peaks ta pigem ise tõestama, et ta pole seda teinud ja näitama oma pühendumust ausale spordile :)

Loodan, et suutsin ennast arusaadavalt väljendada.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×