Jump to content
Draw

Koormustest

Recommended Posts

Tere!

Olen minemas koormustestile. Esiteks tahan teada saada oma pulsitsoonid. Teiseks on mul pidevalt peale trenni iiveldus. Kolmandaks tahan saada näpunäiteid treeninguteks.

Küsimus - kas on targem minna spordiarsti või personaaltreeneri konsultatsiooni? Kas siin saab üldse mingeid eelistusi olla või on see suhteline?

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha, viimase aja suurte kordustega trennid ajavad mind samuti oksele, ma arvan, et see tuleb sellest, et ma olen lihtsalt nõrk :P

Koormustest on kahtlemata hea mõte, kõigepealt mine spordiarsti juurde, siis treeneri juurde. Ja siis anna teada siia, kuidas läks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arst peaks oskama sellest infost rohkem välja lugeda - kas on mingeid kõrvalekaldeid, millele rohkem tähelepanu pöörata vms, selles suhtes kindlam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlen, kas Eestis on personaaltreenerit, kellel oleks nii luksuslik varustus, et saaks sulle teha spetsiaalses keskuses tehtavaga võrreldavat koormustesti. Personaaltreener pigem ikka tõlgendab sinu koormustestilt saadud andmeid, kuulab ära sinu eesmärgid ja koostab siis sulle treeningkava.

Siit foorumist aga peale trenni iiveldusele sa vastust ei saa, sest sa ei anna mitte mingit lisainfot. Põhjusi võib olla palju. Liiga vähe või liiga palju sööki enne trenni, pingutus, harjutused, tehnika. Peale trenni tehtav. Iiveldama saab ajada mitme asjaga.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koormusega annab keha tunda kõige nõrgemast kohast. Iivelduse põhjuse peaks selgitama arsti abiga. Võib vabalt olla ka mingi gastroenteroloogi teema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit foorumist aga peale trenni iiveldusele sa vastust ei saa, sest sa ei anna mitte mingit lisainfot. Põhjusi võib olla palju. Liiga vähe või liiga palju sööki enne trenni, pingutus, harjutused, tehnika. Peale trenni tehtav. Iiveldama saab ajada mitme asjaga.

Ei lootnudki siit sellele vastust leida, lihtsalt kirjeldasin, mis muredega ma koormustestile lähen.

Tänud soovituste eest, ilmselt pöördun siis spordiarsti poole. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi spordiarstile pead rohkem rääkima kui need paar sõna mis sa siin kirja oled pannud.

Muidugi on inimesi kes loevad su muresid silmist. Ühed on sensitiivid ja teised on loomaarstid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinnas on veel võimalik koormusteste ning teisi tervisesportlastele suunatud terviseuuringuid teha Ülemiste City kvartalis, kus asub Health Tests terviseuuringute kabinet. Rohkem infot veebist:

Koduleht:  www.terviseuuringud.ee

Facebook: facebook.com/terviseuuringud

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koormusega annab keha tunda kõige nõrgemast kohast. Iivelduse põhjuse peaks selgitama arsti abiga. Võib vabalt olla ka mingi gastroenteroloogi teema

en.wikipedia.org/wiki/Exercise-induced_nausea

Tallinnas on veel võimalik koormusteste ning teisi tervisesportlastele suunatud terviseuuringuid teha Ülemiste City kvartalis, kus asub Health Tests terviseuuringute kabinet. Rohkem infot veebist:

Koduleht: www.healthtests.ee/terviseuuringute-paketid

"Page not found. This page at terviseuuringute-paketid is either deleted or the link directing here was broken."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×