Jump to content
Sakidiiv

Lihaste kaotamine.

Recommended Posts

Tervist,

Nimelt mu mure on vastupidine tavalistele küsimustele, mida siin foorumis püstitatakse.

Olen teinud mitmeid-mitmeid aastaid sporti. Tekkis vigastus ja elus tulid muud asjad ning olin sunnitud tipptulemusi tehes oma sportlaskarjääri lõpetama. Praegu on saabunud aeg, millal pean oma lihastest kiiresti lahti saama. Trenni ma enam ei tee absoluutselt, ainult venitan oma lihaseid, kuid arvatavasti peab mingid erilised meetmed kasutusele võtma. Mulle soovitati proteiinidieeti, kuid see peaks ju vastupidiselt lihaseid veelgi rohkem esile tooma? Tsükkel kestaks kuskil 6 nädalat ja 3x nädalas on lubatud puuviljade ja juurviljade söömine ja sedagi lõunasöögiks. Süsivesikud šokolaadi vms suhkru kujul on põhimõtteliselt täiesti keelatud.

Mida teie arvate lihastespetsid? :huh::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihas valku ei saa, siis lihas kärbub :D nii et kõige lihtsam viis on vist vähe valke süüa.

Samas aga kui valgu dieeti teed, siis valk kasutatakse energiaks ära, eelis aga on see, et kõht pole tühi kogu aeg ning lihas ikkagi kärbub.

Muudetud kasutaja kristjanrei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks lihastest lahti? Kaal huvitab? Kui ei siis Madal valk, madal kalorsus, puuduv trenn. Kuivad kiiresti kokku.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelen modellindusega nüüdsest ning mõningaid fashioni inimesi hirmutavad minu sääre-, reie- ja kõhulihased :D Kuna olen juba välismaal ongi vaja kiiresti ümbermõõtu vähendada, kaal ei ole tähtis. Proteiinidieedi soovitamine oli seega vale?

Muudetud kasutaja Sakidiiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju oli õige et näljatunnet on vähem. Aga muidu tavaline kvaliteetmenüü et piiratud kalorite juures vajaliku kätte saaks.

Täieliku liikumatusega atrofeeruvad lihased üsna kiiresti. Kips ja lahas on sinu sõbrad :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jumal tänatud ... aga ega muud vist yle ei jää, kui kaloreid piirata. Kui v6imalus siis jooksulinti hoorata (ja söögipausid sellest v6imalikult kaugel hoida) . Peaasi, et helge tuleviku nimel enda tervist nii 6rnas eas päris per.e ei keera igast nälja mängudega.

Edit : Säärelihased v6ivad muidugi seda jooksulindi värki komplimendina v6tta, keeruline teema. .

Muudetud kasutaja Okk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsustasin, et ei hakka katsetamagi igasugused keerulisi dieete. Hakkan nüüdsest lihtsalt vähem süsivesikuid ning ohtralt rohkem vett, puu- ja juurvilju tarbima. Eks need lihased pikema aja möödudes ikka taanduvad. Loodusega harmoonias olemine on vist kõige kindlam tee :P

Tänud kõigile vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsustasin, et ei hakka katsetamagi igasugused keerulisi dieete. Hakkan nüüdsest lihtsalt vähem süsivesikuid ning ohtralt rohkem vett, puu- ja juurvilju tarbima. Eks need lihased pikema aja möödudes ikka taanduvad. Loodusega harmoonias olemine on vist kõige kindlam tee :P

Tänud kõigile vastuste eest!

error... Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×