Jump to content
Tom1993

Kodune treening algajale.

Recommended Posts

Nii, kui 16 sain siis hakkasin meeletult juurde võtma järsku, enne seda polnud absoluutselt probleemi, kaalusin stabiiselt 59kg, igatahes, nüüdseks olen 19 kaalun 82kg ja pikkust on 171cm.

Nüüd mõtlesin, et peaks ennast kokku võtma aga pole endal kogemusi väga palju toitumisega ega trenniga.

Ja kuna mu võimalused on ka limiteeritud siis sooviks kas keegi oskab äkki mingit treeningkava soovitada kodusele algajale ja ka toitumise kohta nõu anda.

Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin foorumis peab väga tõsiselt pingutama, et Sulle vajalikke teemasid mitte leida.

Et midagi soovitada, peaks teadma mida oled teinud ja kuidas söönud seni.

Kui midagi pole teinud, siis alusta kõndimisest. Kõnni iga päev võimalikult palju. Seejärel võid alustada jooksmise, rulluisutamise ja jalgrattasõiduga. Kasvata koorumusi vastavalt enesetundele.

Järgmiseks hangi kang ja hantlid.

Söömise paikaseadmiseks mine raamatukokku ja võta sealt nt "Normaalne söömine" vms.

Ah jaa - alusta eesmärgi seadmisest. Võiks vähemalt teada, mida soovid saavutada.

Muudetud kasutaja Tragl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumise poole pealt - kuidas hetkel toitud? Too välja siis annab kohendada.

Trenni poole pealt - Alguses tuleb igasugune liigutamine kasuks.Võid teha keharaskusega nt. kätekõverdused,lõuatõmbed,keharaskusega kükid,rööbaspuu jne.Youtube ka igasugu abistavat materiali täis.Veidi aeroobset ka juurde nagu nt ratas või kergem sörk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumise koha pealt, et ma söön palju ja nii kuidas jumal juhatab, mõnikord ei söö terve päev siis õhtuks kõht nii tühi, et söön ennast lihtsalt üle.

Nüüd viimasel ajal olen üritanud ikka süüa hommikuti putru ja üldse tervislikumalt.

Kindlalt mis veel on suur miinus, et palju õlut olen joonud varem ja rämpstoit, millest ma nüüd hoidun.

Trenni koha pealt, et olen üritanud ikka teha siin mõned kõhulihased, kätekõverdused ja üldiselt tegelt vastupidavus pole kõige halvem, sest elan maal ja füüsilise tööga puutun kokku.

Esialgne eesmärk on kindlalt alla võtta ja saada oma kõhust lahti, tore oleks muidu kui selle käigus tuleks ka veidikene lihast aga eesmärk siis alla saada oma 10kg ja see rõve kõht eest saada.

Ahjaa 2 aastat tegelesin ka maadlusega umbes aastakese või nii aga vaevalt, et see enam loeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaah no mis siin ikka võta siit samast algajate abc lahti , toitumine korda omast kogemusest võin nii palju öelda et üleliia kiirustada toidukordade muutmisega ei maksa ma näiteks võtsin päris korralikult juurde alguses, keha oli harjund tiba teise kalorite arvuga ja töötas säästureziimil. Järgmiseks loe siin enamus algajate foorumi jutte läbi igaltpoolt on nats kõrvataha panna ja hiljem omal lihtsam ja mis seal ikka hakka vaikselt asjaga pihta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah jah üks asi veel arvuta oma päevane kalorite vajadus välja, arvuti leiad tööriistade menüüst ja oma praegune päevane kalorite arv nii enam vähem. Ülejäänd vajaliku leiad vanematest postitustest toitumise ja treeningu kohta. Neid algaja küsimusi on lahatud igast nurgast nii et pole erilist mõtet seda kõike uuesti kirja panna ja läbi mäluda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×