Jump to content
JKL

Rasvapõletus

Recommended Posts

Käisin koormustestil ja seal selgus, et pulsi regulatsioon on ebaadekvaatne ja taastumist ei tekkinud kuue minuti jooksul, pulss oli liiga kõrge pidevalt. Põhjust ei tea, ei ole rohkem uuritud. Kas siis see tähendab, et HIITi pole mul mõtet teha, kuna mul ei teki taastumist? Ja kuidas siis seda rasvapõletust teha, kui pulss nii või naa on üle rasvapõletustsooni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasva kaotad siiski kaloridefitsiidis olles. Treening teeb selle saavutamise lihtsalt lihtsamaks ning parandab füüsilisi näitajaid ning aitab säilitada/kasvatada lihasmassi.

Kui tahad pekki kaotada siis on vaja menüü sobivaks korrigeerida, mitte mingitest rasvapõletust-tsoonidest või muust sellisest mõelda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobne põhi täiesti puudulik, muud midagi.

Maja hakka ehitama ikka vundamendist.

Jooksmisele ära mõtlegi, kiirkõndi alguses paarkümmend minutit ja pikendad iga näd 5 min võrra, kuni saad hästi vaikselt sörkima hakata mingi aja pärast. Pm sama kiirus mis kiirkõnnil, aga üks samm edasi jooksmise poole.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis tähendab, et aeroobne põhi täiesti puudulik? Olen pea 10 aastat tantsinud, noorena koolis võtsin osa kõikidest jooksuvõistlustest jne. Umbes aasta tagasi hakkasin tundma sellist "ei jõua" tunnet. Sõbranna, kes õpib õeks, ütles, et taastumine peaks tulema isegi treenimata inimesel kiiremini kui kuue minutiga ja et tema kahtlustab pigem mingit vereringe häiret (kuna esineb ka muid probleeme) või et südames miskit viga. Igaljuhul, kui miskit sellist on, siis kuidas tuleb treenida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära endast välja mine, ütlesin oma arvamuse selle info põhjal, mis sa mulle andsid. Mu selgeltnägemise oskused on veel nõrgakesed.

Järelikult võib olla südameprobleem ja kõigepealt peaks sammud seadma kardioloogi vastuvõtule.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis tähendab, et aeroobne põhi täiesti puudulik? Olen pea 10 aastat tantsinud, noorena koolis võtsin osa kõikidest jooksuvõistlustest jne. Umbes aasta tagasi hakkasin tundma sellist "ei jõua" tunnet. Sõbranna, kes õpib õeks, ütles, et taastumine peaks tulema isegi treenimata inimesel kiiremini kui kuue minutiga ja et tema kahtlustab pigem mingit vereringe häiret (kuna esineb ka muid probleeme) või et südames miskit viga. Igaljuhul, kui miskit sellist on, siis kuidas tuleb treenida?

Kõlab nagu ühe mu lähedase sugulase jutt, kellel avastati koorusastma. Ta on ka elu aeg aeroobset teinud ja teeb siia maani, kuid taastumine oli sigaraske. Nüüd on tal mingid ravimid, mis seda astmat leevendavad, ühtlasi on ta nüüd WADAs jnevms. registreeritud, sest ta on võistlev sportlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd täheldanud, et vahetevahel kui lihasharjutusi teen, eriti nt kõhulihaseid, siis tekib hingamisel selline kähin. Ei oskagi seletada seda heli. Pidevalt ei ole ja alati ei teki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×