Jump to content
AnneP

IFBB junior & master's WC 2012: REPORT

Recommended Posts

Fitness Tv annab teada:

Vaadake täna õhtul AK spordiuudiseid ;)

Andsime härra Lembitu Kuusele Fitness.ee arhiivist videomaterjali, sest telelegend soovis Krissu võidust väikese uudislõigu teha.

Sinu Küljes Trennis meie värske medalistiga jõuab aga Fitness.ee portaali juba teisipäeval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnesoovid!

Loodame, et Esta ja Merike ka nüüd medaliga tagasi tulevad.

Esta ja Meriek 6 sekka finaali ei saanud, lõppkohad selguvad kui protkollid ilmuvad. Kategooria oli juba eelülesandmise põhjal väga tugev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teree!!!!!!!!!

Mina jõudsin interneti) tänan väga teid! Et te uskusite et minul läheb hästi! Oli päris raske, tugevad konkurendid. Kõik tüdrukud oli ilusad ja tugevad. Vabakavad ka väga võimsad. Mina ise olen väga rahul. On küll teine koht on nii 1koha lähedal, aga võrreldes eelmise aastaga mõtlen et minu progress oli super! Ja Melinda on väga tugev konkurent! MIna olen siis väga rahul! Natalia abiga sain seda teha, tema on ülehea ja nii aitab ja toetab! Kõige parim treener! On väga huvitav protokolle näha. Vorm minu arvateks oli väga hea, eriti finaalis. Vabakava tegin ka täna paremini, kui eile. Närviline olin küll, aga seda arvan et on normaalne!)

Kahjuks üldse ei olnud aega, et lavataga pildid teha. Nii kinni olime. Aitäh kõigile veel kord! On nii meeldiv, et inimesed uskuvad ja toetavad!

:) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah Krissu vahe võitjaga oli vaid 5 punkti, mis tähendab et ka võit ei olnud mäe kaugusel. Kehavoorus võitis selgelt, vabakava on ikkagi teinud kõva edasimineku esimesel päeval teine vabakava ja finaalis napilt 3 kolmanda koha punktid. Ja kellega me võrdleme, see on absoluutne maailma tipp kahel viimasel aastal olnud juba täiskavanute klassis ja ärme unust, et Krissu on ka järgmisel aastal veel juunior. Kõva areng on toimunud!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×