Jump to content
chanster

Kõhulihased

Recommended Posts

Mul on 4 ülemist, kahte ja kahte kõhulihast nagu pingutades näha hästi, aga kaks alumis on nagu päris ära kadunud.

Kuidas neid alumisi rohkem saaks treenida ja siis küsiks et kuidas kõrval olevaid lihaseid treenida, et moodustuks juba siis eight-pack :D

Oskab keegi midagi soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on 4 ülemist, kahte ja kahte kõhulihast nagu pingutades näha hästi, aga kaks alumis on nagu päris ära kadunud.

Kuidas neid alumisi rohkem saaks treenida ja siis küsiks et kuidas kõrval olevaid lihaseid treenida, et moodustuks juba siis eight-pack :D

Oskab keegi midagi soovitada?

Sa ei saa lihase erinevaid osasid üksteisest isoleerida. Teiseks, six/eight packi välja toomine tuleb läbi keharasva vähendamise.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee esmalt ja rohkem harjutusi, mis on seotud jalgade tõstmisega. Äärele tee hantliga kallutamist ja põlve ning küünarnuki lähendamist. Ülejäänu on toitumise küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küljelihaseid ei loetagi sinna alla üldse. Aga kui sul ikka rasva üle ~10, siis ega sa neid lihaseid enam nii hästi detailselt ei näegi.

Oleneb mis kõhulihase harjutusi sa teinud oled. Kui oled peamiselt ainult crunche teinud nagu ikka enamuselt tehakse ja sa ei käi jõusaalis vaid treenid kodus, siis lihtsalt hoia jalad sirged keretõsteid tehes ja ära neid kuhugi toe alla ka pane. Võid täitsa sedasi teha, et tõstad alakeha ja ülakeha korraga.

Nu ma ei oska sulle praegu sedasi harjutusi soovitama hakata, kuna ma ei tea mis võimalused sul nende tegemiseks on. Aga ma luban, et järgmine nädal teen mingi aeg video, kus näitan ära palju erinevaid kõhulihaseharjutusi ja siis annn lingi - saad siis ise vaadata milliseid saad teha ja milliseid mitte.

Edu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihtsalt hoia jalad sirged keretõsteid tehes ja ära neid kuhugi toe alla ka pane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küljelihaseid ei loetagi sinna alla üldse. Aga kui sul ikka rasva üle ~10, siis ega sa neid lihaseid enam nii hästi detailselt ei näegi.

Oleneb mis kõhulihase harjutusi sa teinud oled. Kui oled peamiselt ainult crunche teinud nagu ikka enamuselt tehakse ja sa ei käi jõusaalis vaid treenid kodus, siis lihtsalt hoia jalad sirged keretõsteid tehes ja ära neid kuhugi toe alla ka pane. Võid täitsa sedasi teha, et tõstad alakeha ja ülakeha korraga.

Nu ma ei oska sulle praegu sedasi harjutusi soovitama hakata, kuna ma ei tea mis võimalused sul nende tegemiseks on. Aga ma luban, et järgmine nädal teen mingi aeg video, kus näitan ära palju erinevaid kõhulihaseharjutusi ja siis annn lingi - saad siis ise vaadata milliseid saad teha ja milliseid mitte.

Edu! :)

Kõhtu saab väga edukalt kodus teha, jõusaali selleks küll vaja pole. Jääme videot ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis on näljalihas ,soovitav ikka erinevaid harjutusi ka teha, vaatepilt palju parem !

Harjutusi ikka tuleb teha,aga kui lihasel ikka polster peal võib neid tegema jäädagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oleks ka üks küsimus. Võib-olla mõned teavad, nõukaajal olid levinud sellised käepidemega rullid, mida tarvitati kõhuharjutuse tegemiseks (ülakeha rulliti põlvedest eemale). Kuidas sellesse rulli suhtuda? Annab vist mehise koormuse ka alaseljale. Kas see kahjustab mingil kombel selga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui selg on nõrgavõitu või kui puudub piisav soojendus, siis see võib tõsiseid kahjutusi tekitada.

Kui põlvede peal sellega teha, siis asi polegi nii hull, aga varvaste peal olles käis mul endalgi kunagi mingi nõks seljast läbi - mõnda aega oli valus, vedas, et niigi läks.

Aga jah, piisava sooja ja selja tugevuse korral ei tohiks see mingeid vigastusi tekkida, kui poosi ka korralikult sirgena hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis on näljalihas ,soovitav ikka erinevaid harjutusi ka teha, vaatepilt palju parem !

Näljalihas?

http://forums.fitness.ee/uploads/monthly_04_2012/post-4814-0-24410200-1335280779.jpg

Kõhtu treenin kahe-kolme kuu jooksul korra ja teen ühe harjutuse - 4 seeriat ja korduseid 12.

Mingeid hantleid ka ei hoia käes ja ei kalluta ennast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab kodus muidugi teha kõhtu, ise tegin pikka aega enne jõusaalis alustamist kodus kõhtu.

See on küll lollus, et peaks tulema vigastus sellest variandist mis ma kirjutasin, kuna ise tegin nii mõned aastad. Ega põlvi tuleb natukene kõverdatult tõstes muidugi hoida, seda unustasin mainida.

Rasva% saad mõõta vastavates asutustes ehk siis spordiarstid jne ning spordiklubides ka mõnedes - selle jaoks jah spetsiaalne aparaat.

Rullikuga ei soovida kindlasti teha varvaste peal, see võib tõesti väga ohtlikult lõppeda. Sul päris head tasakaalu esiteks vaja, et sa sellega külili ei vajuks ja teiseks just nimelt tõmbab see korralikult seljast ka.

Näitan siis harjutusi matil kui ka trenazööridel - pigem siiski selliseid, millest olen tundnud ise rohkem kasu saavat. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhtu treenin kahe-kolme kuu jooksul korra ja teen ühe harjutuse - 4 seeriat ja korduseid 12.

Ja siis :)? :)

Selline su soovitus talle ongi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×