Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

Recommended Posts

Et siis youtube'is ringi tuuseldades sattusin sellise asja peale. Ei imesta, kui see on siit läbi käinud.

Olev Annus, kes esindas too aeg küll Soomet aga ikkagi... Viisakas tulemus, karikad ka igati stiilsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke hilist järelkaja ja kokkuvõtet.

Emv ise lava taga oma inimestega askeldades ning teisi silmitsedes peab tõdema, et tase on siiski paremaks läinud või mulle lihtsalt tundus nii.

12241423_549150748570052_519623753272040

Mardo tegi omaltpoolt ära ikka väga suure töö ja viisaka etteaste. Olgu öeldud, et kutt jäi teise kohaga viiki ning esimese ja teise koha vahe oli ka vaid 2 punkti. Ise lootsin võitu ja seda näitab ka niivõrd tasavägine lõppskoor. Olgu öeldud ka see, et tegemist oli mehel üldse esimese võistlusega ning kogemuse pealt võisid teised mehed ka oma eelised välja tuua.

Jane oli oma töö juba ära teinud ning laval olles on raske absoluutkategoorias üldse niimoodi kedagi võrrelda. Tuleb tõdeda, et sellise subjektiivse ilualaga ei huvita kedagi kui palju sa tõsta jaksad või kui targalt sa treenid (kulturismis kehtib see natukenegi, kuna liha on rohkem vaja), kui laval meeldid saadab sind edu. Järgmisel korral näete juba hoopis teist naist laval ;)

Minuga on üldse selline huvitav värk. Enamus ehk teab juba, et minu mahud on suured. Keskeltläbi 20 tundi rühma nädalas ning sinna lisanduvad veel jõutreeningud. Kaal on stabiilne 95-96 ja suhteliselt hea pilt vaatab peeglist vastu. Võin julgelt öelda, et olen hetkel tunduvalt kuivem kui oma esimestel võistlustel :D Süüa saan palju, pigem sööngi selleks, et toime tuleks oma tegemistega ning see mulle meeldib. Teha palju ja süüa palju ning tunda ennast hästi. Üleüldse on energiat palju. Keha on kohanenud. Ühe mehe norm on teise mehe overkill ning sinnani jõudmine võtab aega. Samamoodi nagu mõned ei mõista Imre dieete ja kilde. Sinnani ei ole jõutud üleöö. Rühmadele teen nädalas 4-5 saalitrenni ja hea meel on tõdeda, et jõunäitajad kasvavad. Rinnas ja seljas teen oma kõigi aegade maxe. Jalad oled korda saanud ja kükin jälle. Tõstekingad ja tugitallad teevad imet.

Hetkel on jaotus selline:

Rind, selg

Käed, õlg

Jalad

Kolmene jaotus ja sellest ma keerukamaks ei näe mõtet minna.

Mõtted on kevadel nagu teistelgi peidusolijatel eks-juunioridel :D Eksnäis, kui kõik läheb plaanipäraselt, siis tõotab head. Klassikas on konkurents tugev.

12243449_1072714536107310_10547301747227

NEBBIA on boss.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NEBBIA on boss.

Te teete nii kuradi head reklaami sellele, et peab endale ka vist hankima. Ei saa teistele poistele siis alla jääda :D

Seda "Singlet Hoodi" vist netipood ei paku, tea kas neil seda muidu poodides on?

Muudetud kasutaja Henrikix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te teete nii kuradi head reklaami sellele, et peab endale ka vist hankima. Ei saa teistele poistele siis alla jääda :D

Seda "Singlet Hoodi" vist netipood ei paku, tea kas neil seda muidu poodides on?

Fitshop Revalis peaks olema küll igasugust kraami.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin paar päeva tagasi kiired pildid ja otsustasin siia panna ka. Kaal 96.

Hetkel olen tõbine ja istun palavikus. Üle poole dekaadi olen haige nüüd, oli ka aeg eksole, rexid hakkasid kukkuma :) Õnneks rohud peal ja normis peagi. Ott, kui joonele saan siis tulen läbi.

post-8977-0-62871900-1448918674_thumb.jp

post-8977-0-85644400-1448918693_thumb.jp

post-8977-0-23213900-1448918712_thumb.jp

post-8977-0-68897500-1448918723_thumb.jp

post-8977-0-54553100-1448918736_thumb.jp

post-8977-0-20979100-1448918748_thumb.jp

post-8977-0-46315400-1448918764_thumb.jp

post-8977-0-58402700-1448918782_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm on hooajavälise pildi kohta - tõenäoliselt veel telefoniga ka tehtud, parem kui kunagi varem ja seda on ka saalis lives näha, tubli - kui ainevahetus ei ole loodud kiireks, siis tuleb organismi õpetada läbi suuremahuliste trennide seda tegema ja sinu puhul hakkab see juba nüüd toimima. Kui saad joonele, siis ootan külla, tervist soovides... ;) .

PS. Rannapükstega vabalt, vaata et parim pilt ehk laseme rannafitnessis sedakorda... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PS. Rannapükstega vabalt, vaata et parim pilt ehk laseme rannafitnessis sedakorda... :D

Kusjuures nendest piltidest kõige massiivsem tundud rannapükstega. ;)

Keegi oli Revali akna peal poseerimise ajal? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×