Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

Recommended Posts

Põlv on paremaks muutunud vaikselt. Reie nelipeas oli ülipinge ja liikuvus piiratud. Nüüd teen Dr. Ilvese ettkirjutuste järgi enne ja pärast trenni nelipeale PNF-i ja masseerin patellat liikuvamaks, lisaks satun ikka kahel korral nädalas Gmasteri juurde ka. Tõenäoliselt nädala lõpupoole teen saalis jalgu ka, küll hams-tuhar suunitlusega ja veits pressi ka aeglase negatiiviga. Kinglasti tuleb harjutuste repetuaari ka hip-thrust.

See selleks...

VEMMA RANT!!!

Võrkturundus on igati tore asi eksole. Ma poleks siia midagi sel teemal kirjutatud, kui ma eile poleks puutunud kokku sellise idiootsusega...sry. Hakati minulegi pakkuma (mitte esimest korda) toda imejooki. Ja ütlen kohe siin ära, et mul pole selle joogi vastu mitte midagi! Tore asi, vitamiinid, anti-OX jne. Igaühe enda asi, kes tahab tarbida jne. Mis mul ajas s*ta keema oli see, kuidas üks kunagine kooliõde üritas mulle selgeks teha, kui valesti ma oma elu elan.

Nimelt äratati huvi, et sigahea uudis mulle kui "tervisest pakatavale inimesele" - OK

Tema tarbib ja ülihästi töötab. - OK

Olen proovinud? - Ei ole, ei soovi.

Kust toitained kätte saad? - Toidust.

Kust seleeni kätte saad? - Kust terve inimkond seleeni enne vemmat kätte sai?

Aga vot mullast on seleen otsa saanud. - Ahh???

Sinul kui sportlasel ikka ei tohiks klappe peas olla. - Kellel need klapid peas on õigupoolest?

Siis öeldi, et aasta pärast räägin ma teist juttu, kuna siis mu tervis tuksis ilma antud joogita.

Ning viie aasta pärast on tema jätkuvalt terve, mina aga haige.

Vot nii :)

Selles suhtes, et kordan, mul pole antud ettevõtte ega toote vastu midagi, kuid see, kuidas need jüngrid antud asja ajavad on ausalt karp-lahti-vaata. Ma saan aru, et ma samamoodi soovitan inimesele, kes teeb reaalselt aktiivselt trenni, et see valgujook ja batoon ei jookse mööda külge maha, kuid, et niimoodi peale lennata ja öelda, et tarbi või sure...

Mida teie arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole üldse loll küsimus. See on nii suhteline. Nagu Siim just kirjutas, siis raksul ja raksul on vahe. Kui lihtsalt raksub ja valu ei tee, siis võib tähelepanuta jätta selle.

Valu ongi märguanne, et midagi on valesti ja siis ei tohiks teha. Aga kui valus ei ole, siis peaks nagu kõik korras olema. Sul võib sama probleem olla nagu mul, et väikse raskuse juures (näiteks keharaskus) ei suuda lihased liigeseid stabiliseerida kuna lihaste aktivatsioon on madal. Mul näiteks on kõige valusam kükki teha ilma raskusteta. Mida rohkem peale panen kangile, seda vähem valu teeb (80kg juures kaob valu täielikult põlvest). Sama on ka hüppamise kohta. Kui hüppan, siis ei ole valus.

Georg võiks siin sõna sekka öelda ja must-valgelt öelda. :D

No sa oledki meil üks ebastabiilne vend :D

See sinu variant on pigem erand kui reegel.

Reegel ikkagi see, et kõigepealt tuleb põlv spetside poolt üle vaadata, et kõik ok oleks, ja alles siis saab testima - katsetama hakata. Kui kõik muu korras, siis tuleb kõne alla see aktivatsiooniteema.

Nii osav ma muidugi pole kui sina, et jutu järgi panen diagnoosi ära, kas on sama probleem või mitte :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Georg paneks mulle üldse kolmekuulise saali keelu peale, me oleme rääkinud sellest. :D

Sa ikka kardad et kõik GEINZID lähevad kohe potist alla.

Mu trennikaaslane oli 6 kuud igasugusest füüsilisest aktiivsusest eemal. 14 trenniga on mulle peaaegu järgi jõudnud :wacko:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võrkturundus on igati tore asi eksole. Ma poleks siia midagi sel teemal kirjutatud, kui ma eile poleks puutunud kokku sellise idiootsusega...sry. Hakati minulegi pakkuma (mitte esimest korda) toda imejooki. Ja ütlen kohe siin ära, et mul pole selle joogi vastu mitte midagi! Tore asi, vitamiinid, anti-OX jne. Igaühe enda asi, kes tahab tarbida jne. Mis mul ajas s*ta keema oli see, kuidas üks kunagine kooliõde üritas mulle selgeks teha, kui valesti ma oma elu elan.

Nimelt äratati huvi, et sigahea uudis mulle kui "tervisest pakatavale inimesele" - OK

Tema tarbib ja ülihästi töötab. - OK

Olen proovinud? - Ei ole, ei soovi.

Kust toitained kätte saad? - Toidust.

Kust seleeni kätte saad? - Kust terve inimkond seleeni enne vemmat kätte sai?

Aga vot mullast on seleen otsa saanud. - Ahh???

Sinul kui sportlasel ikka ei tohiks klappe peas olla. - Kellel need klapid peas on õigupoolest?

Siis öeldi, et aasta pärast räägin ma teist juttu, kuna siis mu tervis tuksis ilma antud joogita.

Ning viie aasta pärast on tema jätkuvalt terve, mina aga haige.

Mida teie arvate?

No oleks ta veel su põlvega kursis olnud, siis oleksid kohe ravimi leidnud... :o

Aga nagu aastad on näidanud, siis neid jüngreid on alati rohkem kui raha-ojasid (lihtne matemaatika).

On olnud tänased poliitikud Amway usku ja neid kes proovinud teenimis võimalust/võimalusi, on palju. Kõige haigem on alati see, et enamus paraku sellise ajupesu läbi teinud, et anna olla, ning seda korratakse iga nädal, et ühelgi juhul enese analüüsivõime tööle ei hakkaks.

,,Passiivtulu, rikkus, puhkused, suured sissetulekud, tohutud võimalused´´ Vägev! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeale pilt oma kunagisest konkurendist, kel oli paariaastane paus.

20a 175cm ja 88kg - suht samad näitajad, mis Otil juba, poiss pole tea mis paks ka :D Viimati sai juunioride klassikas koos võisteldud, enam sinna vist ei mahu :D

10404373_10152592797907000_2841566118539

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeale pilt oma kunagisest konkurendist, kel oli paariaastane paus.

20a 175cm ja 88kg - suht samad näitajad, mis Otil juba, poiss pole tea mis paks ka :D Viimati sai juunioride klassikas koos võisteldud, enam sinna vist ei mahu :D

Mul ta sõbralistis isegi ja vaatan ka, et päris jõhkralt paisub. Sai sponsorlepingu ka veel. Sain temaga Balti Matšil isegi võrdsed punktid, kui ta EMil esimese koha sai. :)

Vahepeal oli tal treeningpaus ka ja 10 kuuga taastas ja isegi ületas oma endise vormi:

11050159_432358350253079_624900165754692

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle nädalavahetuse veedan kolmepäevasel bodybalance ATM (advanced training module) koolitusel. Mõeldud juba juhendavatele BB instruktoritele õpetamisoskuste ja tehnika lihvimiseks.

Täna oli selline kergem, lõpus sättisin neidudel alignmenti paika :P

11080025_1034292909932130_1205920888_n.j

Jõusaalis on hetkel low volume - high intensity teema ülakeha/alakeha split. Põlv lubab juba täitsa jalga teha. ATG kükki ei tee ja ei tea kas hakkangi tegema, kuna minu olukorras pro/con suhe on pigem sinna teise poole.

10259784_937997739578991_870118517484129

post-8977-0-73609900-1427478137_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tegelenud vahepeal usinasti oma asjadega. Ikka samal trennilainel. Maht nädalas reaalset liigutamist tuleb ikka 20+ h. Tore on see, et motivatsioon just võistlemise järele on tagasi tulnud. Kui ikka tuleb selline kerge isu dieedi järele, siis tähendab, et keha on taastunud :D Dieedil olevad vennad seda muidugi hetkel ei mõista ning neaksid mind maa põhja :D Suur liigutamine on hoidnud kaalu kontrolli all - 96 kg, mis on päris ok, kust alla hakata tulema.

AGA

Tegin vere analüüsi ja oioioi. Siit on õppida nii mõndagi ka teistel, kes toituvad suhteliselt lahjalt ning kes on elanud läbi või hetkel kogevad rasket dieeti ja sitta enesetunnet. Soovitan teil ka oma veri üle kontrollida. Lasin tuttaval tohtril teha põhjaliku vereanalüüsi ja raud on mu organismis olematu. Võid ju toituda oma makrodest normi, aga dieetidega ja suure koormuse tulemusena on raud vapsee kehast aja jooksul kadunud ning taastamine võtab aega ning ei piisa mingist peedist ega lihast. Pool aastat määrati tablasi.

Lisaks D vit ka juurde võtma. Testo normis :D

Keda huvitab siis panen tulemused siia ka üles.

post-8977-0-79729100-1430338767_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Olen tegelenud oma parandamisega vahepeal. Vere olen paremaks saanud. Muud asjad vahepeal streikisid, kui nüüd liigub paremuse poole jälle. Trenne olen teinud, kuskile kadunud pole, maha pole kanda mõtet, sest absoluutselt iga päev saan vähemalt korra kuulda küsimust, et kas ikka võistlen. Jah. Kas sügisel? Kui ma saan oma jalatrenne järjepidevalt ja progresseeruvalt teha siis jah, kui ei siis suunan energia kevade peale. Leian, et esimest aastat meestes pole mul tõmmelda vaja, eriti kui oleks ettevalmistumisel raskusi ka veel. Vahepeal sai minust ka magistrant, seega veidi lisaenergiat ka sinna tulevikus.

Olen nüüdsest aktiivne ka omanimelise fb lehe toimetamisel, mida osade treeneritega klubiasjadest kajastame. Kui keegi tunneb huvi meie rühmatreeningute, jõusaalis toimuva või meie veekeskuse vastu, siis heidke pilk peale:

https://www.facebook.com/pages/R%C3%BChma-ja-personaaltreener-Siim-Kelner/502180049933789?ref=aymt_homepage_panel

11751777_505768856241575_538100829043553

Saalis teen trenni 4x nädalas iga grupp kord nädalas läbi, kui ma rühma niipalju ei lammutaks, siis oleks sagedus kindlasti suurem aga hetkel on see täitsa ok ja toidab ära küll.

Lisandeid söön palju: FASTi erinevad valgud (vahelduvad, hera, hydro, whey+), Multi ja mineraalid, Chelamag B6, Omega3, raud, C, D, magneesiumi spay, MSM. Vahepeal oli kreatiinist aastane paus, nüüd on see ka sees pärast sööki ja tunnen,et on paisutanud küll veidi.

Täna tegin käsi saalis, oleks rinda teind oleks see 2x suurem olnud ;)

VendV style:

11754263_1011910795521018_45058410000070

Tavaline vormikas:

11751873_1011751272203637_88067505640244

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks natuke contenti juurde pildi näol.

Selline väljanägemine siis hetkel. Varem poel võistlusväiiselt nii selge olnudki.

11825221_1017497531629011_3469819638728711233992_1013826445329453_83287223544258

Üldjoontes liiguvad trennid ülesmäge. Vahepeal olin antibiotside peal ja kohe kõõlused andsid tunda, eriti patellapoiss. Nüüdseks on asi normaliseerunud ja paremaks läinud kui varem. Saan jalga korralikult teha. Mingeid imeasju ja masineid eriti ei tee vaid ainult suletud kinemaatilise ahelaga asju põhiliselt.

Klassikaline eeskükk

Trap-bar

Reverse lunge

Ben Johnson (GHR pingil, nii et jalatallad on plaadiga tugevalt kontaktis, mitte ei loperda niisama.

Lisanditest läheb nüüd Whey+, kreatiin edasi, omega, ZMA + ja rauad, C,D, jne muud terviseasjad mida vaja hetkel on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nädal on tavapärast tihedam, kuna osad tegijad meil puhkavad ja teised niisama rivist väljas, seega on vaja asendada. Saalitrennid sellest hoolimata tegemata ei jää.

Eile tegin selga, lõuatõmbed, bench row (kõhuli pingil ja tõmbad kangi enda poole, väga hea asi ei saa varastada), kitsalt plokki alla, face pull ja õla tagaosa. Ei midagi üleliigset.

Täna ainult rühmad Homme jalg, paneme natuke jälle peale, ettevaatlikult, kuid paneme.

Natuke pilti kah:

11899941_1024031350975629_83987378661508

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna kohustusi viskab iga nurga alt peale, siis ei olegi olnud mahti kirjutada. Samas oli vahepeal selline vaikus ka tegemistes. Alles viimastel nädalatel on erinevaid kajastamisväärseid asju toimunud.

Näiteks võib alustada sellest, et täiendasin end kui rühmatreenerit ja sain bodybalance'i advanced taseme kätte, mida peaks Eestis olema hetkel vaid neljal inimesel (mina neist ainus mees :P)

11947577_1042181809160583_67522062335209

Siis toimus RFF, kus ka minul oli vaja üles astuda kaasesitlejaks uuele kavale. Väga võimas üritus oli ning kogu lavaümbrus ja melu ületas mu ootusi kõvasti.

12046755_1047057068673057_94752945322301

11999049_1178417185521548_25850080830207

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni teen koguaeg tublisti edasi lisaks nendele mis annan. Kokku kuivanud pole. Vähk oskas mind väikseks pildistada ja mida kõike veel, vist tunneb ohustatuna end :D Tegelt on seis palju lillelisem :P NEBBIA särk muidugi annab juurde 10kg visuaalset efekti lihaste näol.

11988381_1041923195853111_79715979910511

Niinii... ja viimane kõige suurem pauk selgest taevast juhtus siis pühapäeval, kui Jane pani oma kati kinni. Selline tunne nagu oleks ise võistelnud ja võitnud :D Ma ei tea, kas niimoodi tunnevadki kõik treenerid, kui juhendatav võidab? Mul oli see esimene kord sellist asja kogeda :) Natalia tegi kindalsti suurema töö omaltpoolt ära, seda ei saa mainimata jätta. Nüüd on meil kõik trennid koos ja üritame Salmes parima anda. Tõenäoliselt kajastan trenne nii facebookis ja siin ka.

12049582_1050045428374221_34908214660616

Vot selline naine siis:

post-8977-0-12775100-1443597907_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niinii... ja viimane kõige suurem pauk selgest taevast juhtus siis pühapäeval, kui Jane pani oma kati kinni. Selline tunne nagu oleks ise võistelnud ja võitnud :D Ma ei tea, kas niimoodi tunnevadki kõik treenerid, kui juhendatav võidab? Mul oli see esimene kord sellist asja kogeda :) Natalia tegi kindalsti suurema töö omaltpoolt ära, seda ei saa mainimata jätta. Nüüd on meil kõik trennid koos ja üritame Salmes parima anda. Tõenäoliselt kajastan trenne nii facebookis ja siin ka.

Sellega harjub ära. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NEBBIA särk on tegija - sellega on lust alusa trennis olla, sest kogu aeg tundud suurem kui tegelikult oled.... :D . Eks ma saadan sulle neid õpilasi veel juurde, sest iga päev vaat -et keegi jälle pöördub minu poole abi saamise küsimusega, kuid endal ei ole praegu kuskilt seda lisaaega võtta - hea kui ise vormi saan... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli üks raske päev.

Spin, TRX, balance ja sinna vahele veel Janega jalatrenni, mida jooksvalt tema järgi häälestasin. Kokku ligi 2h.

Sirutusi, kükke kastile, väljaasteid, ühe jalaga pressi, tõmmed tagaosale ja ben johnson + säärt ja kõhu. Nüüd olen diivanil sant, aga vähemalt saab mehe moodi laadida :P Sixpäkk on ka näha seega kõik on lill.

Kui vähk on punane siis mina olen sinine:

12144902_1053054414739989_80088990859830

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli üks raske päev.

Spin, TRX, balance ja sinna vahele veel Janega jalatrenni, mida jooksvalt tema järgi häälestasin. Kokku ligi 2h.

Sirutusi, kükke kastile, väljaasteid, ühe jalaga pressi, tõmmed tagaosale ja ben johnson + säärt ja kõhu. Nüüd olen diivanil sant, aga vähemalt saab mehe moodi laadida :P Sixpäkk on ka näha seega kõik on lill.

Kui vähk on punane siis mina olen sinine:

12144902_1053054414739989_80088990859830

Mees, millest sa räägid? :P

post-50-0-49005600-1444335052_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole kamandat kes viitsiks oodata kuni mul kummikommid musklisse jõuavad ja triitsa punni pumpan ja siis 2h shooti ka veel otsa :P Kaido külmalt tegi :)

No sa siis ei ole minu punnis triica näinudki. See väike punn ei ole kindlasti selline käsi mis soojagi sai- trennist rääkimata :D Onu teinekord näitab kätt mis on käsi väiksele Siimule :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal vormipilti ka juurde.

Trenni teen, palju, kõik graafik on tihe jne.

12122401_1057244710987626_72695936559654

Homme lisan siia arvatavasti vormipilti ka Mardost, kes 31- lavale tuleb. Jane samuti, tema juba sel nädalavahetusel Riias.

Rich pianasaurus Rex is my favourite natural extinct dinosaur from the Cretaceous period.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×