Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

Recommended Posts

Filmisin mina jah :) tänud positiivse tagasiside eest. Suht kiiruga tehtud video tegelikult kuid olen veel neid tegemas, nii, et püsige lainel. Tegelikult peaks ka enda rasvapõletusest mingi video välja tooma, olen jaanuari algusest oma 10kg (10cm ka kõhu ümbermõõtu) kaotanud nüüd :P üsna kena rasvapall olin oma 90-91Kg juures, 175cm pikk. http://www.upload.ee..._nadal_eest.jpg http://www.upload.ee..._vs_7_nadal.jpg

Muudetud kasutaja HDTanel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Filmisin mina jah :) tänud positiivse tagasiside eest. Suht kiiruga tehtud video tegelikult kuid olen veel neid tegemas, nii, et püsige lainel. Tegelikult peaks ka enda rasvapõletusest mingi video välja tooma, olen jaanuari algusest oma 10kg (10cm ka kõhu ümbermõõtu) kaotanud nüüd :P üsna kena rasvapall olin oma 90-91Kg juures, 175cm pikk. http://www.upload.ee..._nadal_eest.jpg http://www.upload.ee..._vs_7_nadal.jpg

Hea eeskuju lõpuks arvuti-fanattidele. Järgmine kord, kui mõnda review-d teed siis näita biitsa rohkem. Siis vbl jõuab mõnele kohale, et võib olla nii arvuti-nohik, kui musklimees. ;) - Muidu liiga rasvased või kõhnad need arvuti-sõbrad. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea eeskuju lõpuks arvuti-fanattidele. Järgmine kord, kui mõnda review-d teed siis näita biitsa rohkem. Siis vbl jõuab mõnele kohale, et võib olla nii arvuti-nohik, kui musklimees. ;) - Muidu liiga rasvased või kõhnad need arvuti-sõbrad. :D

Arvutimeestel lisaks ka pikad juuksed, mis kindlasti peavad pesemata olema :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvutimeestel lisaks ka pikad juuksed, mis kindlasti peavad pesemata olema :lol:

Mul olid ka ikka oma 7a pikad juuksed, aga alati pestud. Naised ainult hädaldasid, et kuidas mul nii paksud ja ilusad. Aga ma vastu, et ärge vägistage siis pidevalt värvimiste ja üleliigsete pesemistega, lokitamiste, kuumutamiste jms. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul olid ka ikka oma 7a pikad juuksed, aga alati pestud. Naised ainult hädaldasid, et kuidas mul nii paksud ja ilusad. Aga ma vastu, et ärge vägistage siis pidevalt värvimiste ja üleliigsete pesemistega, lokitamiste, kuumutamiste jms. :D

Kuldsed sõnad! Kohati jääb tunne, et paljud naised vihkavad oma juukseid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalatrenni video:

Enne trenni läks sisse Redweiler - uus trennieelne erguti Olimpilt. Väga hull asi ikka. Endal hakkas lausa imelik, kuna seeriate vahel pidin sundima end pause pidama. Võimalik, et see efekt oli sellest, et ma pole erguteid pikalt tarbinud, kuid samas korralik kompott koos selles tootes. Kindlasti soovitan, ka maitse on super. Hea vaheldus Shockile.

Uus pudinguretsept - nimelt avastasin hommikul, et kaerahelbed otsas, seega tuli midagi välja mõelda. Võtsin jasmiini riisi ja keetsin selle selliseks poolpudruks ning segasin keefirit ja pudingupulbrit sisse. Tuli selline magus riisipudru taoline asi kokku. Väga maitsev ning hea energiaallikas enne poole kaheksast pumpi asendust.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu tundi söömata oled enne trenni, et erguti mõjuks?

Leian, et 2h enne trenni pole midagi mõtet suhu pista, toit lihtsalt ei jõua kuskile alla selle. Saab ka 3h hakkama, kui eelnevad toidud paigas ja ajastatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leian, et 2h enne trenni pole midagi mõtet suhu pista, toit lihtsalt ei jõua kuskile alla selle. Saab ka 3h hakkama, kui eelnevad toidud paigas ja ajastatud.

Kui ma 2,5h olin söömata ja joomata ning võtsin Superpumpi topeltkoguses, siis ei tundnud mitte mingit mõju ergutil. Kui 3 tundi pidasin pausi, siis midagi vist oli, aga ei olnudüldse kindel selles :D. Võtsin samuti topeltkoguse ja viimane toidukord oli kerge vahepala. Viga vist minus, et ergutid ei tööta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Video on tasemel.

Võib-olla sellepärast see RedWeiler sulle nii psühhedeelselt mõjuski, et võtsid suhteliselt tühja kõhu peale. Mulle endale kofeiinirikkad segud ei sobi ja Shock toimib maitsest hoolimata.

Ma ei eeldagi, et trennieelne toit peaks olema trenniks imendunud, sest lõviosa seal kulutatavast energiast peab olema nii kui nii varem kehasse glükogeenivarudega salvestunud.

Toitumiskavasid tehes või toidulisandi kasutamist soovitades olen samas rõhutanud individuaalsust. Mulle sobib kerge eine tund-poolteist enne trenni ja suurem eine kaks tundi enne trenni(kui trenn on lühike, ca 1 h). Sheigi puhul võib olla tund vahet või isegi 30 min, oleneb taakord inimese seedimise iseärasustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin Redweilerit pühapäeval ja minuarust täitsa toimis, võtsin peale pikka koolituspäeva ja läksin peale seda Revali trenni . Mingit ulme laksu ei saanud, kuid seda ei olnud ka vaja tundsin lihtsalt et lõi pildi teravamaks ja sipelgad ka (seal peaks vist beetakata ka olema sees).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Video osas on Kelner ja tema taustateam pannud lati päris kõrgele.... :D Pole enam mõtet telefoniga filmitud üksikuid lõike üldse üles panna, sest need tunduvad igavad sellega võrreldes.... ;) Igal juhul tubli töö ja loodan ,et see entusiasm niipea otsa ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalatrenni video:

Enne trenni läks sisse Redweiler - uus trennieelne erguti Olimpilt. Väga hull asi ikka. Endal hakkas lausa imelik, kuna seeriate vahel pidin sundima end pause pidama. Võimalik, et see efekt oli sellest, et ma pole erguteid pikalt tarbinud, kuid samas korralik kompott koos selles tootes. Kindlasti soovitan, ka maitse on super. Hea vaheldus Shockile.

Uus pudinguretsept - nimelt avastasin hommikul, et kaerahelbed otsas, seega tuli midagi välja mõelda. Võtsin jasmiini riisi ja keetsin selle selliseks poolpudruks ning segasin keefirit ja pudingupulbrit sisse. Tuli selline magus riisipudru taoline asi kokku. Väga maitsev ning hea energiaallikas enne poole kaheksast pumpi asendust.

Kristina küll naeratab oma trennide lõpus :D

Suurepärane video ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hullult pikaks venis. Muusikaga oli ka selline tunne, et oleks kuskil arvutimängu menüü lahti jätnud ja siis üks ja sama muusika kogu aeg kordub :D.

Aga muidu kaameratöö hea.

PS! See koht oli hea, kus tuled kustusid. Alguses arvasin, et efektiga tehtud see :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist Siim, ega saladus pole palju hetkel kaloreid ja süsivesikuid organism saab?

Kaal ei taha langeda hetkel, süsikad kuskil alla 200 kanti, valgud ja rasvad normis. Kalorid maas, kuskil 2000-2300.

Aasta tagasi tehtud pilti vaadata, siis täna on korralik progress toimunud. Huvitav, palju see kilodes väljendudes oleks?

Aasta tagasi oli võistluskaal 88kg, sügisel oli 89 kg, hetkel 93 kopikatega, kuid minna veel ligi kuu aega, seega prognoositav kaal 91 tuuris.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×