Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

Recommended Posts

Nii, ok, teen siis oma raskustest sissekande. Vaatamata kahele järjestikusele peoõhtule oli täna korralik minek sees, eks siin oli oma kaasa rääkida ka sellel, et sai mentoriga koos tehtud.

T-kang: ülesminekud 20kg kaupa kuni 140x6, mis on ka uus rekord

Lõuatõmbed: Võtsin täna rahulikumalt ja tegin keharaskusega tunnetuse peale 4x6

Hantli tõmme küljele: 65x6, 80x20 (parem), 80x23 (vasak)

Kitsalt allatõmbed vabaraskusega: 100x12, 130x6, 160x6, 190x4,5

Õla tagaosa masinal: põhjasx12, +15x8, +30x8

Trapets smithil tagant: lõppseeria 227x12

+ kaks harjutust biitsepsile, rõhutades negatiivset faasi ja alaselg+kõht superseeriatena

Aeroobset 20+20

Tänud Otile motiveeriva ühistreeningu eest.

Palun ,sullegi tänud ega ma seal üksinda ei oleks niipalju pingutanud....teinekordki prooviks koos teha, jalg võiks ka olla järgmine kord kui päevad kattuvad.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kurja, täna ikka korralikult kange olek :D

Vahepeal väike ülevaade ühest käimasolevast projektist:

http://tv.delfi.ee/video/k35meTlD/

Väga super! Igasugused sellised treeningpäevikud ja spordisõprade harimine on alati kahel käel tervitatav! Tubli töö! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka selg mõnusalt valus.... :D Ikkagi on vaja vahest võtta suuri raskusi et šokeerida, järgnev taastuspool möödub kergete raskustega ja hea lihastunnetusega. Kahte asja korraga on keeruline teha, tõsta suurt raskust ja seda veel tehiniliselt ülipuhtalt sooritada, siis kannatab ikka üks või teine pool. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaühel meist on nö "lemmik kulturist", kelle filosoofiat või vaateid järgitakse. Kirp on näiteks teada tuntud Kai Greene'i kummardaja. Ka mulle meeldib Kai, kuid see piirdub vaid tema füüsisega - tema maailmavaadet ning filosoofiat ma ei poolda. Algul tema videoid vaadates võib tunduda, et mees justkui räägiks mingit ülimalt deep'i juttu, kuid siis hakkad mõtlema, et mida too just patras. Väljamaa foorumites, on samuti Kai filosoofia üle nalja visatud, et mees ise ka ei tea mida kokku jahub. Kirp, ma ei ürita sind kuidagi siin demotiveerida, lihtsalt mina näen teda sellise nurga alt.

Aga keda mina siis fännan? Vot sellist meest - Antoine Vaillant. Miks? Sest tema suhtumine sellesse sporti on puhtalt optimistlik. Kai võtsin sellepärast teemaks, et seda meest võib vaadelda puhtalt tema vastandina. Kai mõtleb ennast nurka kinni ning on pidevalt ümbritsetud tumedatest toonidest. Mina leian, et selline ülemõtlemine ei ole kasulik, eriti sellist stressirohket spordiala harrastades, kus toidukauss peab pidevalt olema piiratud. Ka minu filosoofia õppejõud on seletanud, et selliseid asju tuleb võtta mängeldes. Ja see toimib. Olen seda ise tundnud, sisendad endale head tuju, viskad kangile juurde ja teed. Eriti tuli kasuks tema videode vaatamine dieedi ajal, kust ma pidevalt motivatsiooni ammutasin.

Selge see, et kõigil on oma lemmikud ning oma vaated ja lähenemised. Minu oma on selline.

Video ka sellest mehest. Mõnele võib klounina tunda, kuid mulle meeldib :)

Ok, nüüd piparkookide ja jäätisega (edasi) laadima, vaja laupäevaseks ühistrenniks valmistuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna mürasime siis Siimuga ja Sagori kükisaaga sai jätku, mitte üks -ühele, kuid kang sai ketastest puhtaks kiiremini kui ma taga seistes arugi sain... :D

Eks Siim kirjutab oma numbritest ja emotsioonidest ise, parimad katsed leiate videokokkuvõttes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jah, see raske tsükkel on kuidagi hajevil ning keskendumisraskustega kulgenud. Eks siin ole mitmeid tegureid - lõppev semester + muud sebimised. Kauaoodatud kükk läks nässu ning rind on häbiväärselt nõrk. Loodan homme tõmbes uued numbrid teha ning järgmisel raskel tsüklil edasiminekut näidata. Ometigi on ka rekordeid sel tsüklil juba tehtud, aga kuidagi ei paku rahuldust need. Tuleb oma asja ajada ja teiste vägilaste liigutatud tonnidest end mitte segada lasta...

Eilne jalg:

Kükk: 70x12, 100x6, 120x6, 140x6, 170x2 (tasakaalu kaotus puhastas kangi)

Hack: 100x6, 130x6, 160x6, 180x5 (rekord)

Eeskükk: 70x6, 100x6, 120x6, 130x4 (rekord)

Ben Johnson: 5 või 6 seeriat Otiga vaheldumisi

Säär hackil seistes: ülesminekud kuni 220x8.

Kõht

Aeroobset 20+20+rullimist

Tänane ülakeha push

Rinnalt surumine: 50x12, 80x6, 100x6, 120x3 (viimane kerge abiga)

Smithil kaldpink: 57x8, 77x6, 97x5, 87x6

Lamades hantlitega: 30x6, 40x6, 50x4

Hantlite kõrvaletõsted: 19x8, 22x8, 26x8, 26x8

Istudes kangi surumine eest: 50x6, 60x6, 70x5, 80x3

Rööbaspuudel surumine: x6, 20x6, 40x5, 50x3 (rekord, seda eriti veel 100kg kehakaalu juures)

Prantsuse surumine: 50x6, 60x4+1

Aeroobset 20+20+rullimist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siimu parimad palad ka videokokkuvõttes. Siim tänud hea trenni eest aj homme tõmba ja anna teada kuidas tuli. ;)

Palju Siimul praegu kehakaalu on? Sellise pühendumisega nii pikalt treenides peaksid need raskused küll suuremad olema. Rohkem verd, higi ja pisaraid! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei olnud ka täna mingit erilist pura sees. Tegin tõmbes küll uue rekordi, kuid enesetunne sellegi poolest polnud see õige.

Jõutõmme: 60x12, 100x6, 120x6, 140x6, 170x6, 200x6 (rekord)

Lõuatõmme: x6, 10x6, 15x6, 20x5

Vabaraskusega alatõmme masinal: 50x12, 100x8, 130x8, 160x8

Althaardega allatõmme masinal: 50x8, 75x8, 90x8, 110x8

Tagaosa hantlitega: 19x8, 23x8, 26x8

Trapets: kuni 200x12

Biitseps kangiga: 40x6, 50x6, 55x6 (rõhutatud neg. faas)

Scott masinal: kuni 30x6

Aeroobne 20

Seega Otist rohkem kui poole võrra nõrgem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõuluaeg käes ning pühade meeleolu juba vaikselt läbi saamas. Toidulaud on olnud kaootiline ning magusat ja soolast on vaata, et 50:50 suhtele söödud. Sellest hoolimata on trennid ikkagi edasi käinud ning eilse seisuga järjekordne raske mikrotsükkel läbi saanud. Jõunumbrid olen suutnud viia uuele tasemele ning loodan neid veel enne jaanuari keskpaiku veelgi tõsta. Ka ei ole välistatud see, et mõned nädalad dieedi alguses toimub veel jõunäitajate juurdekasv. Elame-näeme.

Lisan siia parimad palad eilsest seljatrennist, korralik lõhkumine. Ülatõmmetes jäi amplituudist puudu, kuid sellegi pooles kõikides harjutustes uued margid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõuluaeg käes ning pühade meeleolu juba vaikselt läbi saamas. Toidulaud on olnud kaootiline ning magusat ja soolast on vaata, et 50:50 suhtele söödud. Sellest hoolimata on trennid ikkagi edasi käinud ning eilse seisuga järjekordne raske mikrotsükkel läbi saanud. Jõunumbrid olen suutnud viia uuele tasemele ning loodan neid veel enne jaanuari keskpaiku veelgi tõsta. Ka ei ole välistatud see, et mõned nädalad dieedi alguses toimub veel jõunäitajate juurdekasv. Elame-näeme.

Lisan siia parimad palad eilsest seljatrennist, korralik lõhkumine. Ülatõmmetes jäi amplituudist puudu, kuid sellegi pooles kõikides harjutustes uued margid.

Väga ilus! Viimase harjutuse kohta küsimus - miks kangi taga hoidsid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nostalgitsesin siin vanades galeriides..

Siim 2011 Reval Cup (oli vist ka sinu esimene võistlus ;))

post-25435-0-64942500-1356616719.jpg

Siim 2012 Reval Cup

post-25435-0-31540900-1356616722.jpg

I see what he did there... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aasta viimane trenn tehtud.

Kõigepealt:

Ehk siis raskem jalatrenn. Üldjoontes rahule ei jäänud. Kükis läksin vaid 150ni välja ning hacki üldse ei puutunud, tegin selle asemel pressi. Ainus positiivne moment oligi see kui eesküki ajal end hetkeks kokku võtsin.

Lõppev aasta on kulturismi poole pealt olnud minu jaoks väga edukas. Olen suutnud näidata edasiminekut ning nii mõnedki kõrged kohad noppinud. Loodan, et suudan tuleval aastal samas tempos jätkata. Mulle on võimaldatud ning antud palju ning ma ei lase seda raisku. See on see, mis puudutab kulturismi ning kulturismiga ma hetkel piirduksingi.

Kindlasti tänan oma treenerit Otti, meeldivat kollektiivi tööl ning ka seda, et Fast on mulle õla alla pannud,

Kõikidele foorumlastele aga head vana aasta lõppu ning uue algust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Siim! Nõu anda ei ole keeruline oluline on, et sul endal jätkuks sihikindlust ja usku oma võimetesse, siis on kõik võimalik! ;) Jätkame tööd ja vaatame mis saab, ajast ette ei rutta, sest arengut tuleb vaadata pika aja peale ette ja liikuda samm sammult eelkõige iseendaga võistledes edasi.

Jõu osas ehk oleks mõistlik paar nädalat teha sellist taastavat ja pumpavat trenni, et eelkõige närvisüsteemil lasta puhata ja siis panna uesti järgmine käik sisse. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siimu trenn siis videos osad katsed jätsin teatavatel põhjustel välja, et mitte asjaosalises masendust suurendada.... :D

Tegelikult ol iSiimul sel trennil ka positiivseid momente eks sa kirjutad Siim ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole pikalt kirjutanud. Põhjus selles, et sattusin vahepeal päris korralikku ületreeningusse. Põhjus selles, et muutusin ahneks ning püüdsin Otiga sammu pidada :D Nüüdseks on trenniisu tagasi ja treenin täie auruga edasi. Lihtsalt olen mõned muudatused treeningusse sisse viinud. Nimelt suurendanud treeningmahtu ning vähendanud intensiivsust. Tunnen, et see on igati mõistlik olnud just ületreeningust välja tulemiseks ning baasi ladumiseks, kuna püramiidiga kippusid baasharjutustes näitajad toppama jääma. Tundsin, et ei suutnud ennast ühe seeriaga niivõrd realiseerida, samuti oli psühholoogiline pinge ja läbikukkumishirm lõppseeria ees see, mis viis treeninguid moraalselt alla. Vaatame, mis selle lähenemisega saab, hetkel tunnen end hästi ja pilt on samuti peeglist vaadates lopsakam.

Kuna teen enamjaolt baasharjutustes 5x8 ja 5x10 ja needki hetkel kõik varuga, siis on raskus suhteliselt maas võrreldes eelnevaga.

Olen ka alustanud ettevalmistust kevadiseks hooajaks ning hetkeseisuga 101 kg pealt tulnud alla ~97,5kg peale.

Täna tegime Kirbuga sellist lollust :)

Homme lähen Bodypumpi treenerite koolitusele, mis teiste treenerite sõnul on paras katsumus. Ega seal midagi lillelist ei saagi olla kui 3 päeva järjest 7-9 tundi järest lahmida. Üritan ka põhjalikuma ülevaate teha, mitu kilo Rushi selle nalja üleelamiseks kulub. Ega siis üks tõsine kulturist saa katabolismusesse laskuda sel dissimilatsioonirohkel teekonnal :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ka eesti vanasõna ütleb, ahnus ajab upakile.... :D Vanameistriga on püütud ennegi sammu pidada ja enamus on lõpetanud nagu sina.... ;) . Eile just mõtelisn ,et sa ei ole pikalt kirjutanud ja nagu oleksid mõtteid lugenud, ilmus post. Ega kirjutama alati ei pea siis kui mingid rekordid on, sellest ületreeningust õpib tark treenija rohkem kui rekordi tegemisest, seega kirjuta imma oma tegemistest. Imre tegi viimase rekordi 1997 aastal, kuid ikka kirjutab ja mitte vähe.... :D .Ja loetakse ka palju, seega kõik on suhteline.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×