Jump to content
tiiger6

Kiire massi tõus

Recommended Posts

187cm

96kg

Alustasin massikasvatamisega umbes nädal aega tagasi.Olin 94 kilo ja pigutades oli sixpaci näha.Arvutasin et ma peaks sööma 3000kcal vabal päeval ja 3400kcal trennipäeval.Iga päev võtan kreatiini ka umbes 5g.Kaal kuidagi hakkas järsult suurenema nii väikse ajaga võtsin juba 2kg juurde.Toitumine on 30% valke 30% rasvu ja 40% süsivesikuid.Ennem seda sai kah htr kasutatud.Ma ei tea kas see nüüd iga päev kreatiini võtmine mõjutas midagi?Ma sooviks võimalikult vähe rasva juurde võtta.Ma eit ea kas lasen nii edasi või võtan kcal väiksemaks?Sooviks abi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui väikse ajaga sul kaal tõusis? Kreatiin sul küll mõne päevaga 2kg juurde ei anna....

Vabalt tõstab. Samas, kui enne oli HTR sees, mis sisaldab ka vist kreatiini, siis on sellin kehakaalu tõus imekspandav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

samas biits õlg rind on kah kuidagi suuremaks läinud

Ei lähe nad sul sellise ajaga midagi. Neid lühiajalisi kaalukõikumisi ei maksa nii väga tähele panna, oleneb paljuski kas sa oled just söönud või palju vedelikke tarbinud enne kaalumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabalt tõstab. Samas, kui enne oli HTR sees, mis sisaldab ka vist kreatiini, siis on sellin kehakaalu tõus imekspandav.

Oleneb palju ta HT-r'i võttis. Seal ju pisikene kogus tavalises kulbitäies sees, vaevu mingit effekti omab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb tunnistada, et HT-R minule mõjus küll. Jõunäitajad kasvasid ja sellega koos kaal. Kahjuks kõik kadus kohe peale tarvitamise lõpetamist, nagu nõiaväel, taastumine ja treeningud läksid raskemaks. Kaal langes 2 kg ja jäi siis püsima. Parem tiksun vaikselt edasi ja rohkem kreatiini ei võta, pidevalt nagu tarvitada ka ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×