Jump to content
RedFlash

Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

Recommended Posts

Eelviimane nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 1,6 kg, kokku 9,9 kg

Ei ole päris 10 kg veel, aga peaaegu :) Nüüd käsil viimane nädal, mis on üleni süsikanädal, loodan, et sel nädalal tuleb ka ikkagi teatav langus, aga eks näis. Trenni olen teinud iga päev, lisaks kõndimisele siis ka BodyRock ja rattasõit, tunne on väga hea. Burniga olen nii ära harjunud, et ei teagi, kuidas nüüd edasi ilma hakkama saab, peab saama.

Pidin ka burni konsentraadi kohta kirjutama: minu meelest see konsentraat on tõhusama-otsesema efektiga kangem kraam. Purgi burn ei anna otseselt kohe mingit muud tulemust, peale energia ja kõhutäitmise, aga konsentraadiga hakkab kohe kõhus urisema ja on tunda, et seedimine hakkab tööle, niiet olen vaadanud, et on hea hommikul konsentraati kasutada ja päeval siis purgi burni juua.

Mõtlesin, et peaks sel nädalal kusagil ka kehakoostist mõõtma, et rasvaprotsenti vaadata, kevadel oli 27, et huvitav oleks, palju nüüd on. Ettepanekuid, kus saaks seda teha kõige lihtsamini? :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Programm läbitud ja kaalulangus 12,5 kg!!!

KMI: 28.96 (enne 33)

cm-de kadu:

WAIST: Original: 117" Current: 99" Total Lost: -18"

HIP: Original: 132" Current: 118" Total Lost: -14"

Lõpuspurt oli vinge, jätsin selle igapäev iga söögikord süsivesikud muidugi vahele, sõin lihtsalt iga päev natuke rohkem süsivesikuid ja tulemus -2,6 kg :)

Kõik ootavad huviga pilte kindlasti, katsun pildid homme postitada, täna pole kahjuks kedagi, kes pilti teeks :( Meelitan homseks sõbranna koju endale :)

Üleüldiselt olen Bod-e toodetega väga väga rahul! Soovitan kõigil proovida. Ma ise suhtusin küll alguses suhteliselt skeptiliselt sellesse programmi, kuna igasuguseid asju on proovitud ja tavaliselt kaob püsivus esimese paari nädalaga ja on juba tahmine oma tavaliste eluviiside juurde tagasi minna, aga see toode tundub tõesti töötavat. Ma pole endiselt päris jälile jõudnud, milles seisneb Burni kaalulangetuslik iseloom, aga mida ma omal nahal tunnen, siis see kohe kindlasti vähendab igasuguseid magusa- ja burxi-isusid, annab vajalikul hetkel energiat kehale ja isegi teeb väsinud pea selgemaks. Kui ma suutsin aasta algusest esimese poole aastaga omal käel langetada 10 kg, siis 3 kuuga 12,5 kg on ikka midagi hoopis muud :) Tahaks loota, et järgmine 3 kuud langeb kaal veel sama palju, vaatab, kuidas see ilma Bod-eta toimib. Bod-e on teinud minu jaoks lihtsamaks selle eluviisimuutuse- portsjonide vähendamise, trenni hulga suurendamise ja tasakaalustatud toitumise.

Ma ei ütle, et see on imerohi, ise peab ka kõvasti pingutama, aga see kindlasti aitab kaasa, keha annab peale juba teistsuguseid signaale, pole vähesema toidukoguse juures pärast surmanälg ja õhtuseid õgimishooge või väsimust. Mina ise arvan, et see 12-nädalane väljakutse ongi selle jaoks, et ma saaks oma toitumise paika, et ise edasi minna ilma toote abita ja et see alguses ei kujuneks nii raskeks, et oleks kohe tahtmine käega lüüa, nagu tavaliselt :)

Jätkan kindlasti ka peale programmi lõppu postitamist, et ise ennast joonepeal hoida ja teisi ka innustada. Kui kellelgi on programmi või toote kasutamise kohta küsimusi, siis võin kindlasti vastata oma kogemuse põhjal nii palju, kui ma oskan :)

Praegu ei taha teema algusesse keridagi ja seda esimest pilti vaadata :D Postitan siis homme uued!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli!

Mind huvitab see, et mis sa nüüd edasi teed, kui see programm on läbitud? St kuidas jätkad toitumisega.. kas kasutad Vemmat edasi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind huvitaks edasi teekond lavani välja või siis fitnessisti konditsioonini. Ilma naljata. Sest just siit läheks asjad ilmselt huvitavaks. Kui keha on olnud pikemalt suuremas kaalus, siis on ilmselt kohandunud sellega ka hormoonsüsteem. Siit edasi veel alla tulek on ennustatavalt keerukam kui "tavalisel" kulturistil, kes kõlgubki pidevalt normaalse alumise piiri ja alla normi rasvaprotsendi juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid on küll ja küll, kes on jõudnud lavavormi, olles ise väga kaalukad kunagi minevikus.

Samas, kas seda on võimalik teha Vemmat kasutades (neid skeeme jälgides) on hoopis teine küsimus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei seagi seda kahtluse alla, et leidub neid, kes on jõudnud lavale. Mind aga huvitabki just see protsess selliste inimeste puhul. Kuidas võidetud raskused, kuidas jõutud selle viimase piirini, mida selleks teha tuli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei seagi seda kahtluse alla, et leidub neid, kes on jõudnud lavale. Mind aga huvitabki just see protsess selliste inimeste puhul. Kuidas võidetud raskused, kuidas jõutud selle viimase piirini, mida selleks teha tuli.

Varu veidike veel kannatust ja jälgi ...kanalit :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik, kes Bod-e programmi läbi teinud, saavad saata oma andmed ja nende vahel loositakse välja põnevaid auhindu.

Kaalulangetajate Euroopa finaalis on ka kaks eestlast. Kliki pildil, otsi nad üles ja anna oma hääl nende eest! Meil on ju hea meel, kui keegi on midagi väärtuslikku (loe: tervist) saavutanud ja saab selle eest auhindu :)

vote_en.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi, mina siin! :) Postitan siis lõpuks ka kauaoodatud BEFORE ja AFTER pildid ja kuulutame need viimased siis ka uuteks BEFORE piltideks, et siit jälle edasi liikuda.

eest.jpgkylg.jpg

Diil oli, et mulle peab see särk selga minema, noh, ega ta ilus ei ole, aga käed lähevad varukatest nii läbi juba, et ei pitsita verd kinni :) Kui Arnold selle särgi andis mulle, siis Ott hüüatas: "See särk talle küll kuidagi selga ei lähe!" :D No, läks enam-vähem juba:)

Aastalõpp oli hullumeelne tööde osas ja ka nüüd aasta algus, mitte, et nüüd midagi paremini on, aga ma hakkan juba kohanema, inimene harjub kõigega. Enne olin harjunud kodus 4-5h päevas tööd tegema, nüüd teen kontoris 10-11 :)

Kaal on hetkel olnud suht stabiilne, jõuludesöömaga sain 3kg juurde (ok, terve detsembriga siis), aga nüüd jaanuari esimeste nädalatega jälle ilusti maha see sama 3kg, niiet olen seal, kuhu ma teid jätsin septembris :( Olen ennast uuesti kokku võtnud ja tegutsen nüüd edasi eesmärgi suunas.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A, ja mis veel Bod-e asjus. Mulle jubedalt meeldivad uued asjad ja uued asjad on praegu ka tulemas :) Mitu kuud juba kibelen ja vaatan videosid, tundub hea kraam olevat, kui hammas hinnale peale hakkab, siis kindlasti proovin ära :)

bod-e-shake.jpg

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oE77fb7FHFQ#!

Rohkem infot siin: http://www.vemma.com/bode/overview.cfm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi, mina siin! :) Postitan siis lõpuks ka kauaoodatud BEFORE ja AFTER pildid ja kuulutame need viimased siis ka uuteks BEFORE piltideks, et siit jälle edasi liikuda.

eest.jpgkylg.jpg

Diil oli, et mulle peab see särk selga minema, noh, ega ta ilus ei ole, aga käed lähevad varukatest nii läbi juba, et ei pitsita verd kinni :) Kui Arnold selle särgi andis mulle, siis Ott hüüatas: "See särk talle küll kuidagi selga ei lähe!" :D No, läks enam-vähem juba:)

Aastalõpp oli hullumeelne tööde osas ja ka nüüd aasta algus, mitte, et nüüd midagi paremini on, aga ma hakkan juba kohanema, inimene harjub kõigega. Enne olin harjunud kodus 4-5h päevas tööd tegema, nüüd teen kontoris 10-11 :)

Kaal on hetkel olnud suht stabiilne, jõuludesöömaga sain 3kg juurde (ok, terve detsembriga siis), aga nüüd jaanuari esimeste nädalatega jälle ilusti maha see sama 3kg, niiet olen seal, kuhu ma teid jätsin septembris :( Olen ennast uuesti kokku võtnud ja tegutsen nüüd edasi eesmärgi suunas.

Mis uus eesmärk on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesmärk oleks praegusest 97st kg-st liikuda sinna 77 kg peale :) Ehk siis päris alguse 120st - 43kg.

Kui proovida vaiksel liikuda, nii 3-4 kg kuus, siis peaks eesmärk saavutatud saama suveks.

Trenni osas: eriti "päris" trenni pole jõudndu, aga hankisin omale koju ellipsi masina ja 3x nädalas sellel rühkides vast saab sama tulemuse, kui ma teeks seda spordiklubis, nädalavahetustel oleks lootust sinna ka jõuda isegi, aga viimase 3 kuu jookul olen käinud ainult 4x :( Kodus on rohkem trenni tehtud, + jala käimist on iga päev 3-5km, see on ka hea, väldin ühistransporti täielikult :)

Toitumise osas: Algatasin FB-s ürituse: "Jaanuaris saia ei söö!" Millega on liitunud juba 40 inimest :) Sellega sain oma pühadesöömast lahti ja pidurdasin suurt võikude tarbimist, mis oli valdama hakanud. Ehk siis süsikad tagasi kontrolli alla! Olen juba suht saavutanud ka selle. Järgin seda sama bod-e süsteemi, mis ennegi, sest see tundus toimivat ja kui nüüd 25. jaanuarist saab ka neid uusi sheike eeltellida, siis proovin need ka ära, saab vahetoidukorrad tagasi ja odavamaks ja täisväärtuslikuks :) Praegu ma söön u 3-4x päevas, aga ilmselgelt võiks ilusti 5 korda tagasi tuua.

Mis uus eesmärk on?

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi endale ka vaatamiseks ja meeldetuletamiseks, et enam kunagi nii ei teeks :) 2011 pildi leidmisega oli raskusi, kuna ma olin tuntud kaamerate vältija :D Niiet poolel teel siis praegu.

ajalugu.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oodatud Bod-e shake'i saab 15.veebruarist eeltellida.

Oli endal võimalus möödunud nädalavahetusel Bod-e shake'i maitsta ja võin öelda, et ma polnud varem, nii head shake'i maitsta saanud.

Rääkimata toote sisust ja kvaliteedist.

Muudetud kasutaja urmasg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Luristan praegu jube head peale-trenni jooki ja mõtlesin, et jagaks retsepti :) Kindlasti kõik siin foorumis on juba suured shake-fännid, aga mina alles avastan enda jaoks toidukordade asendamist.

Erinevad asendajad aga tüütavad ära mingi aja pärast, see maitse hakkab jube korduma ja on selline tehislik ja jahune (minu jaoks vähemalt). Bod-e shake-i pole veel proovida saanud, kuna seda veel ei postitata, aga väidetavalt on nii hea, et ei vaja lisandeid, kuid seniks:

ffe709d2c6ee8d9921f85c7053b88503.jpg

1 mõõdulusikatäis shokolaadimaitselist dieet-toidukorra-asendajat (selleks sobib mis iganes, ma pakun, dietmix, aminostar jne)

1 banaan

klaas piima (võib ka madala rasvasusega piima kasutada, soja piima jne)

pool teelusikatäit kaneeli (annab hea maitse ja muidu hea ja tervislik ja paljude positiivsete omadustega)

peotäis jääd

Kõik see blenderisse ja sodiks, siis klaasi ja naudi. Mina ise kasutan külmutatud banaane, kuna ämm ja äi käisid turul ja tõid meile 5 kg banaane (!!!) ja peale suurt ahastamist ma avastasin, et need saab ju juppeks lõigata ja siis sügavkülma panna, siis tuleb shake juba kohe hea külm, ei pea eriti jääd panemagi + ei pea muretsema, et kodus pole banaani :)

Kõht on täis ja maitseb nagu maailmaparim magustoit :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×