Jump to content
RedFlash

Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

Recommended Posts

Hommik!

Lugesin need teemad läbi ja võtan kõik seisukohad teadmiseks :) Ma võin enda poolt öelda, et ma ei ole selle turunduspoolega kursis ega ka tegele sellega :) Hetkel tegin selle teema selleks, et motiveerida ennast rohkem pingutama ja kaalu langetama ja et otsida mõttekaaslasi.

Ma ei saa ka väita, et see Bod-e on mingi imejook, kõige olulisem on õige toitumine ja trenn- alati on olnud, aga mul on tunne, et Bod-e burn aitab mind. Ma ei kujuta ette, et ma oleks suutnud külmkapikiusatusele vastu panna veel 3 nädalat tagasi, kui ma Burni ei tarbinud. Praegu on aga täiskõhu- ja rahulolutunne magusaisu ei ole ja kohvi pole ka joonud juba 2 nädalat, enne jõin ikka iga päev vähemalt 3 tassi.

Ootan juba huviga järgmise nädala tulemusi, täna on süsikapäev, juhuu! :)

photo-(4).jpg

Muudetud kasutaja RedFlash poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Areng tundub päris kiire olevat ja sellised teemasid on alati põnev jälgida ^_^

Aga küsiks nii huvi pärast, et miks selle muutuse ajal kohvi ei ole lubatud tarbida?

Kohvi ei ole keegi keelanud. Kuid kuna Bod-e burn, mida 2 purki päevas tarbitakse, sisaldab ka kofeiini (100 mg of Natural Caffeine with EGCG), siis isu täiendava lisaannuse järele kipub lihtsalt kaduma või vähenema tuntavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Areng tundub päris kiire olevat ja sellised teemasid on alati põnev jälgida ^_^

Aga küsiks nii huvi pärast, et miks selle muutuse ajal kohvi ei ole lubatud tarbida?

Kohvi võib juua küll ja ma enne jõin seda päris kirglikult, aga nüüd on kohvi isu ära kadunud lihtsalt :) Ju sellest, mis Bod-e Burnis on, piisab. Osalt see on isegi hea, kuna olen nüüd korduvalt Coffe-INi lettidest mööda kõndinud ilma lattet võtmata, mis enne tundus võimatu täiesti :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastamast. Ma lihtsalt isekeskis mõtlesin, kas põhjuseks on mingid kohvi kõrvalmõjud, aga kui burn niigi juba kofeiini sisaldab, siis vist tõesti võib loobuda :)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmas nädal möödas ja kaalulangus kokku 3,4 kg :)

Iga kuu 4. nädal on iga päev hi-carb päev, et vältida kaalulanguse seiskumist, kuna keha harjub muidu liigselt programmiga ära ja hakkab kaalu kinni hoidma. Kui kuu aega täis saab, siis panen järgmised pildid ka üles, loodan, et väike vahe on ikka märgata ka :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommik!

Esimene kuu on läbi ja kaalulangus kokku on 3,5 kg. See nädal erilist langust ei lisandunud, samas ei tulnud ka õnneks midagi juurde :) Kokku nagu kaal ei olegi suurt langenud, samas vööümbermõõt on 6 cm väiksem, niiet ma loodan, et tänu suurele trennitegemisele asendub rasvaprotsent vaikselt lihasmassiga :)

cm.JPG

Olen ka tänu telefoniteavitustele kaks asja teada saanud:

1. Guilty-free päeva võib nädala sees liigutada sobivale hetkele, kui on mõni pidu või üritus, et ennast vabamalt tunda. Seda vist arvatavasti esimese kuu jooksul ei öeldud, kuna tahetakse, et inimene rütmi sisse sulaks, mis minuga on täiesti juhtunud, kui alguses tundus, et on isegi keeruline veidi, siis nüüd on une pealt teada süsivesikuvabade ja süsivesikupäevade vahekord.

2. Enamus inimestel hakkab suurem muutus toimuma programmi teisel poolel, mis julgustab mind ka tunduvalt, kuna kaalulangus pole päris see, mis ma oleks esimese kuu kohta tahtnud :)

later.jpg

Tunnen, et toitumises tehtud muutused igal juhul hakkavad juba kehale mõjuma küll, kuna eile käisin väljas söömas ja jõudsin ainult poole oma kebabist ära süüa, kui vanasti oleksin isegi teist portsu veel tahtnud :) Keha on juba väikeste portsjonitega harjunud ja ei tahagi enam korraga rohkem, kui ette nähtud.

Praegune KMI on 31.65, kaal 106 kg, vööümbermõõt 111 mm.

esimenekuu.jpg

Muudetud kasutaja RedFlash poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin julguse kokku ja käisin siis täna esimest korda ka Revali jõusaalis, polnudki üldse jube :) Eeltööna vaatasin harjutuspangast veidi stiilinäiteid http://www.fitness.ee/harjutustepank. Korralik ülakeha trenn, selg-kõht-küljed-piitseps-triitseps-õlad. Praegu on tunne väga hea, pole väsimust ega midagi, kartsin alguses, et toss läheb korralikult välja kohe, aga ei läinudki. Homme muidugi vaatab, kas voodist üles saab, kuna tundub, et rinnalihaseid mul küll ei ole.

Lemmik masin:

k%C3%B5ht2.JPGk%C3%B5ht1.JPG

Staartreener Otil on muidugi vähe rohkem raskust masinal, mina kasutasin arvatavasti tavamõistes kergusi :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lemmik masin:

Soovitan siiski masinasse mitte liialt kiinduda, kuna raskustega kõhulihaste tegemine on üldjuhul paljude algajate jaoks lihtsalt ise-endale karuteene tegemine. Seda siis selle tõttu, et puudub õige koormus ka vastandlihastele seljal, ning selle masina armastamine võib piirduda lihtsalt hilisemate seljavaludega näiteks.

Samuti ei oma tavainimese, eriti veel naise jaoks, minu arust väga suurt mõtet kõhulihaseid raskustega koormata. Millegi pärast ei kujuta hästi ette, et naised sillas on suureneva kõhu üle. :D

Teha võid ikka, kuni sa liigselt energiat ja vaeva selle harjutuse tegemiseks ei kuluta. Trenni lõppu võib ju üks-kaks kergemat seeriat teha. :)

Nii mõnigi kulturist piirdub kõhu puhul kord nädalas keharaskustega paari seeriaga ning mõni ei treeni praktiliselt üldse eraldi kõhtu. Harrastajatel on aga tihtipeale kõhu treenimine kuidagi sisse juurdunud ja vehitakse metsikult seeriaid teha. :P

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan siiski masinasse mitte liialt kiinduda, kuna raskustega kõhulihaste tegemine on üldjuhul paljude algajate jaoks lihtsalt ise-endale karuteene tegemine. Seda siis selle tõttu, et puudub õige koormus ka vastandlihastele seljal, ning selle masina armastamine võib piirduda lihtsalt hilisemate seljavaludega näiteks.

Samuti ei oma tavainimese, eriti veel naise jaoks, minu arust väga suurt mõtet kõhulihaseid raskustega koormata. Millegi pärast ei kujuta hästi ette, et naised sillas on suureneva kõhu üle. :D

Teha võid ikka, kuni sa liigselt energiat ja vaeva selle harjutuse tegemiseks ei kuluta. Trenni lõppu võib ju üks-kaks kergemat seeriat teha. :)

Nii mõnigi kulturist piirdub kõhu puhul kord nädalas keharaskustega paari seeriaga ning mõni ei treeni praktiliselt üldse eraldi kõhtu. Harrastajatel on aga tihtipeale kõhu treenimine kuidagi sisse juurdunud ja vehitakse metsikult seeriaid teha. :P

Tänud postituse eest! Eks ma rohkem katsetan ja proovin ja õpin :) Teen paarkorda nädalas kodus tavalisi crunch-e, pole enne ühtegi masinat proovinud. Ma oletan, et minu seeriad ongi väga kerged.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab tunnistama, et viimane kord kui seda kõhumasinat proovisin, siis oli see selle pildistamise ajal mõni aasta tagasi... ;) Enamus ikka oma keharaskusega, kuid algul kui su keha on veel raske ja lihased nõrgad, siis võib olla lihtsam teha trenazööril, kuid treenituse tõustes hakka kasutama kõhu puhul rohkem oma keha.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viies nädal möödas ja kaalulangus kokku 4,3 kg :)

Läheb, ikka läheb! :) Täna õla- ja rinnalihased annavad tugevalt tunda, nagu karta oligi.

Üritan kõiki treeninguid ka Endomondoga trackida, mida saab jälgida siit:

http://www.endomondo.com/workouts/mFoxir5l-dc

Hetkel kõige positiivsem on see, et igasugused riided lähevad juba selga paremini, mis kapis seisavad muidu. Arenguruumi on muidugi kõvasti, aga paar asja, mis on ostetud allavõtmislootuses juba lähevad täiesti :) Kuna eestis poodides suuri numbreid riided ei müüda, ainult mingeid telke saab osta omale, siis see on hetkel kõige positiivsem ilming minu enda jaoks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab tunnistama, et viimane kord kui seda kõhumasinat proovisin, siis oli see selle pildistamise ajal mõni aasta tagasi... ;) Enamus ikka oma keharaskusega, kuid algul kui su keha on veel raske ja lihased nõrgad, siis võib olla lihtsam teha trenazööril, kuid treenituse tõustes hakka kasutama kõhu puhul rohkem oma keha.

Eks ma tegelikult kasutangi oma keha raskust, lihtsalt päris lahe masin on, midagi uut ja huvitavat :) Niisama "tavalisi" kõhulihaseharjutusi jõuan vabalt teha, aga näiteks külili painutused ja rippes jalgade tõsted tunduvad küll hetkel utoopilised.

Kasutan kodus kõhulihaste treenimiseks iPhone abi-app-i CrunchFu http://itunes.apple....d309637176?mt=8, kellel iPhone on, siis võib proovida, see on päris lõbus asi, liigud tasemelt tasemele ja harjutuse korrektse soorituse järgi saab ka hindeid :) Mul praegu endal 5s tase ja selleks on vaja teha 215 crunch-i 10 minuti jooksul.

mzl.qehsttcr.jpg

Muudetud kasutaja RedFlash poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuues nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 1,2 kg, kokku 5,5 kg :) Pool programmist juba läbi, aeg lendab.

Kohe, kui nr 5 ette lööb, on parem tunne :) Alla viie on vähe, aga üle on juba palju. Kokku siis kaalulangus 15,5 kilo, kui arvestada aasta algusest saadik.

Rütmiga olen täiesti ära harjunud, ei ole eriti mingeid lisaisusid, rohkem moe pärast olen öelnud inimestele, kes jäätist ja kooki söövad kõrval, et "tahaks ka", muidu äkki tundub kahtlane :D See, et ei saa grüünes peesitades siidrit juua on muidugi suve puhul raskendav asjaolu, aga alkoholist olen ka nüüd juba 4,5 nädalat täiesti mööda vaadanud ja tulemus on ka kohe olemas.

Sain selle kuu Bod-e kastiga ka Burni konsentraati, mida ei olegi veel proovinud, proovin selle ka ära õhtul. Ma oletan, et see on samasugune, nagu tavaline Burn, ainult et ilma mullideta, ise tuleb vett juurde panna, sama, mis Bod-e Cleance ja Bod-e Restigagi.

bodekonsent.jpg

Vasakul konsentraat ja paremal tavaline Burn

Alustan sel nädalal teist Cleance kuuri, mida on soovitatud ka 1x kuus läbi viia 7 päeva järjest.

Muudetud kasutaja RedFlash poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägagi huvitav on jälgida, tubli! Ootan juba 12 nädala tulemusi ja pilte kehast :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seitsmes nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 0,7 kg, kokku 6,2 kg :)

24554127.jpg

Nädal on läinud täiesti rahulikult, rütm on sisse harjunud, ei kooki, ei alkoholi, ei rasvast toitu :) See nädal tuleb jälle süsivesiku nädal, iga päev saab süsikaid süüa :) Järgmine nädal on 2 kuud täis, siis jälle mõõtudest ja pildid!

Muudetud kasutaja RedFlash poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaheksas nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 0,2 kg, kokku 6,4 kg

Läks nii, nagu ka eelmise süsikanädalaga, et suurt langust ei tulnud, aga seda ma juba ootasin ette, cm-e on kahe kuuga kukkunud küll:

vöö: -12 cm

puus: -12 cm

kuu2.jpg

Kõht ei taha eriti kaduda kuhugi, aga see vist ongi viimane, mis läheb, kui läheb :) Trenn on viimasel nädalal asendunud 40-50 min jala käimisega olude sunnil, kuna tööd on jube palju. Katsun bodyrocki ka tagasi graafikusse mahutada, kui natuke vaibub see töötulv. See nädal jälle tavaline süsivesikuvaene periood, niiet kaal peaks ka jälle edukalt edasi liikuma hakkama, eriti ei morjendagi see, kui 1 nädal kaalunumber kilo väiksem ei ole, peamine on lõppeesmärk :)

Olen avastanud, et päev läbi aktiivselt ringi rahmeldades, lisaks ka veel niisama otseselt jutti 2x 25 min marssimisele, läpakas seljas, läheb toss ikka päris välja, aga kui u kella 17-18 ajal teine burn ära juua, siis tuleb energia tagasi, niiet midagi selles joogis on :)

Olen nüüd ka olude sunnil käinud iga päev linnas lõunat söömas, kuna olen töö asjus vanalinnas ja jube raske on leida normaalset toitu. Mitte, et kiusatusi oleks palju, vaid et saada kusagilt selline ports, mis ei ole mammutile mõeldud, on jube keeruline. Üks variant on solarises lidos salatilett, kus saab 2 euri eest endale ise salati komplekteerida, teine on Xpress Deli, kus saab võiku asemel kõik selle, mis võikuks käib ka salatina võtta. On kellelgi veel kogemusi, kus kesklinnas normi hinnaga parajaid süsikuvabu portse saab? :) Ja inimesed söövad jube palju korraga ikka, ei ole enne seda sellise pilguga jälginud- suhe on 1/10 salatit, 2/10 liha ja siis ülejäänu koosneb suurest friikakuhjast ja rasvasest koorekastmest + supp-magustoit-limonaad. Kas need inimesed teevad tõesti nii palju trenni, et ei ole veel hiigelsuureks paisunud?

Muudetud kasutaja RedFlash poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaheksas nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 0,2 kg, kokku 6,4 kg

Läks nii, nagu ka eelmise süsikanädalaga, et suurt langust ei tulnud, aga seda ma juba ootasin ette, cm-e on kahe kuuga kukkunud küll:

vöö: -12 cm

puus: -12 cm

kuu2.jpg

No need -12cm on pildilt vägagi hästi näha. Talje hoopis teine juba! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üheksas nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 1,2 kg, kokku 7,6 kg

Pidin juba eile postitama, aga ei jõudnud, tööd on nii palju... Samas on tore näha, et töötegemine ei sega kaalulangetamist :) Tulemusega täitsa rahul.

Sain ka reede-laupäev BodyRocki lisaks kõndimisele kavasse mahutatud, järgmisest nädalast katsun iga hommik ka selle 20 min leida, et BodyRock läbi hüpata. Kuna mind jäätakse kuuks ajaks üksi koju, saan täielikult enda toitumisele ja treeningule pühenduda, las need tolmurullid veerevad vahelduseks natuke rohkem :)

Muudetud kasutaja RedFlash poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere ilusat hommikut! :)

Kümnes nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 0,7 kg, kokku 8,3 kg

Väike motivatsioonipilt netist:

196962183673302660_gjuSxwdh_b.jpg

Oleks tahtnud sünnipäevaks saada kaalunumbri 2 kohaliseks, aga päris üle oma varju ka ei saa hüpata :) Olen märganud, et nädalad käivad vahelduvalt- 1 nädal langus suurem, teine jälle väiksem natuke. Teine tähelepanek on see, et otsene rämpstoiduisu on ka nagu kadunud- mõtlesin, et luban endale sünnipäeva puhul väikse burksieine, aga isegi eriti ei ole isu, tegin putru hoopis ja jõin just ühe Burni :) Kartsin, et kui ma olen üksi kodus ja keegi ei näe, mida ma söön, siis ma langen mingisse rämpsusöömisauku, nagu on kunagi korduvalt juhtunud :D Et suur pakk krõpse ja siis liiter dipikastet ja pikali diivani peal terve päev, aga tundub, et Bodega on "halva toidu" isu kadunud. 2 nädalat veel programmi ja ootan huviga, kuidas organism peale programmi lõpetamist edasisele kaalulangusele reageerib, kõik eeldused edukaks progressiks on olemas :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×