Jump to content
RedFlash

Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

Recommended Posts

Tere,

alustasin tänasest Vemma Bod•ē toitumisplaani abil kaalu langetamist, esimene Bod•ē burn on hommikul juba herkulapudru kõrvale ära joodud ja tunne väga hea :)

Lühike kokkuvõte praegusest olukorrast: tervislikuma toitumise, portsjonite jälgimise ja 2-3x nädalas kerge trenniga tegin algust juba jaanuaris ja hetkel olen kaalust kaotanud täpselt 10 kg, mida on endiselt tervisliku kehakaalu saavutamiseks vähe. Tundsin, et oleks vaja veidi motiveerivat abi ja Vemma uus toode äratas huvi, kuna see ei luba lihtsalt mingite tablettide abil kaalulangust, vaid on kombineeritud ka igapäevase trenni ja 5x päevas tervisliku toitumisega, mis on väga paljutõotav:

http://www.fitness.e...hris-powelliga-

Hakkan siia teema alla postitama pilte oma (loodetavast) arengust ja sellest, kas see toode ja programm ka toimib ja kuidas see täpselt töötab. Kutsun kõiki ühinema ja kaasa rääkima!

http://www.fitshop.vemma.eu/bode/

Praegune KMI on 33, kaal 109,5 kg, vööümbermõõt 117 mm.

post-28809-0-57797800-1340091456.jpg

Muudetud kasutaja RedFlash poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käes on teine päev, enesetunne on väga hea.

Eile käis mul külas sõbranna ja vaatas ka mu tooted ja toitumiskava üle ja küsis, kas tühja kõhu tunnet ei teki, kuna toidukorrad on küll iga 3 h tagant, aga väiksed ja esimesed 2 päeva ka süsivesikuvaesed. Hakkasin ise selle peale ka mõtlema ja tõesti, tühja kõhu tunnet ei ole :) Lugesin netist veidi juurde Bod•ē burn-i koostisainete kohta ja leidsin, et seal on tõesti palju valku ja kiudaineid, mis hoiavad tühjakõhu tunde täiesti eemal: http://fitshop.vemma.eu/bode/overview.html.

burn.jpg

Ma kirjutan mõni päev veel sellest toitumisest ja süsteemist täpsemalt, tahtsin aga täna kiita toitumiskavaga kaasas olevat app-i nutitelefonidele :)

app.jpg

Ma olen suur iPhone-fänn ja alati, kui on võimalust, siis testin igasuguseid uusi rakendusi- Bod•ē app on igati asjalik ja abivalmis rakendus, kus on olemas igaks päevaks video, mis tuletab meelde olulised asjad ja jagab ka uut infot, saadab meeldetuletusi toiduaegade kättejõudmisest ja sisaldab ka retsepte toitudest, mida ma olen selleks päevaks endale valinud. Samuti saab jälgida oma kaalugraafikut, postitada oma tulemusi jne. Ilus, naudin :)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmas päev! :)

Lisaks 2x päevas Bod•ē Burnile soovitatakse ka vähemalt korra kuus (max 2) teha ka nädalane kuur Bod•ē Cleansega. Seda ongi karbis 7 väikest pudelikest, mis tuleb segada 400 ml veega. Minu jaoks on maitse isegi liiga magus natuke, seal on kasutatud looduslikke magustajaid, aga inimestele, kes enne jõid limonaadi ja magusaid mahlu on see äkki isegi meeldivaks maiustuseks. Olen seda nüüd 3 päeva peale hommikusööki joonud ja tunne on, et toimib- võtab kõhu kohe "urisema" :D

cleanse.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene nädal möödas ja kaalulangus 1,5 kg :)

Olen tulemusega peaaegu rahul, oleks võinud pool kilo rohkemgi olla, aga kuna korralikke trennipäevi tuli vähem, kui vaja, siis on asi selge :) Nädalavahetusel jäi sisse Kilkim Zaibu festival, kuigi lava ees fännamisest valutavad lihased andsid märku sellest, et ka festivalil käimine on trenn.

Aire küsib treeningute kohta, vastan :) Hetkel pole oma tavalistest treeningutest loobunud, lihtsalt olen neid tihendanud, kuna soovituslik koormus on trenni 6 päeva nädalas.

Minu trennivalikud on järgmised:

kickbike-ga sõit 2-3x nädalas, 30-40 min http://www.kickbike.ee/

bodyrock 3-4x nädalas, 16-20 min http://www.bodyrock.tv/

spordiklubi aeroobne treening 2x nädalas, 30-35 min http://www.revalsport.ee/

Kuna intervall trenni ja aeroobset teen tavaliselt hommikuti, siis üritan sama päeva õhtul ka veel rattaga sõitmas käia.

Alustan positiivse meelestusega uue nädalaga! Sellel nädalavahetusel on jällegi üritus, kuhu on vaja minna: http://www.hardrocklaager.ee, kus on esindatud ka heviaeroobika trenn (http://www.heviaeroobika.ee/), millest küll eelnevatel aastatel pole osa võtnud, aga eks siis see aasta peab. Loodan, et linkidest on kasu uute asjade avastamiseks ja proovimiseks :)

IMG_1400.JPG

Illustratsiooniks näide madala süsivesikupäeva einest

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Burn on väga mõnusa maitsega ja samas väga hea lõhnaga. Mulle meeldib...

Burn maitseb tõesti hästi, kui hommikul esimene on ära joodud, siis ei jõua ära oodata, millal teise veel saab :D

Muudetud kasutaja RedFlash poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused bodyrockerile! :D

Mul ka trennikavas bodyrock+rattasõit+rulluisutamine. Pole kunagi end nii hästi tundnud.

Jah, mulle ka BodyRock väga meeldib, mõnus intensiivne trenn, mis põletab kaloreid päris tükk aega ka peale trenni :)

Kõigile, kes tahaks aga Bod•ē programmiga alustada, aga kardavad, et peab liiga palju trenni hakkama kohe tegema, siis programmi järgi on algatuseks vaja liigutada ainult 10 minutit päevas ja siis sealt vaikselt üles liikuda :) Liikumine võib olla ka lapsevankriga jalutamine, kepikõnd, midagi vähem intensiivset.

photo.JPG

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine nädal möödas ja kaalulangus kokku 2,5 kg :)

Ma olen ise väga rahul, et kaal on jälle liikuma hakanud, enne Bod•ē kasutama hakkamist oligi kõige hullem see, et ma viimased 3 kuud hüppasin ühe koha peal, muidugi sai ka patustatud jne, aga kokkuvõttes ikkagi pingutasin ja pingutasin ja jo-jotas kilo alla-kilo juurde kogu aeg, aga nüüd liigub :)

Toitumiskavaga olen täitsa ära harjunud, juba enam ei peagi iPhonest vaatama, mis eine parajasti on.

Madala süsivesiku päevadel saab hommikul isegi väikese süsivesiku alati, söön praegu mõnuga tomatiga sepikut ja joon Bod•ē burni kõrvale :) Mulle meeldib see, et saab tihti süüa piimatooteid, paljudes dieediprogrammides on just see, et juustu ja kodujuustu eriti lubatud ei ole, aga praegu feta ja mozzarella- väikestes kogustes vabalt, niiet väga mõnus :) Mees on ka väga rahul, et saab liha kogu aeg süüa.

Süsivesikupäevadel jälle saab päev läbi 5x portsu süsivesikuid, valku ja piiramatu koguse juur- ja aedvilju. Süsikapäevad on kindlasti kõigi lemmikud, aga ma ise olen avastanud, et Burn võtab ka teistel päevadel suht ilusti igasugused isud ära, magusaisu pole näiteks mul üldse tulnud selle 2 nädala jooksul, isegi sellel ühel guilty-free-l päeval pole söönud shoksi või küpsist või midagi taolist :)

Kas keegi teine on ka alustanud Bod•ē programmiga? Kuulaks hea meelega ka teiste edusammudest ja emotsioonidest, koos oleks lõbusam :)

Jooge vett! Vesi on kaalulangetaja sõber :)

kava.jpglowcarbsnack.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:) Mulle meeldib see, et saab tihti süüa piimatooteid, paljudes dieediprogrammides on just see, et juustu ja kodujuustu eriti lubatud ei ole, aga praegu feta ja mozzarella- väikestes kogustes vabalt, niiet väga mõnus :)

Kipun arvama, et siis oled küll väga kahtlase väärtusega dieediprogramme jälginud, aga tore, et oled leidnud vähemalt süsteemi, mis sulle sobib.

Muudetud kasutaja Tim. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kipun arvama, et siis oled küll väga kahtlase väärtusega dieediprogramme jälginud, aga tore, et oled leidnud vähemalt süsteemi, mis sulle sobib.

Jätan siinkohal mainimata igaksjuhuks, ei taha otsest antireklaami teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätan siinkohal mainimata igaksjuhuks, ei taha otsest antireklaami teha :)

Aga peaksid. Igasugu lollused tuleb avalikuks teha, et need siis korralikult mutta materdada. Ei ole ühtegi vabandust, miks peaks laskma igasugu poole-arulistel oma teenuseid vabalt pakkuda, kui nende meetodid on teaduslikult ja praktiliselt valed ja isegi ohtlikud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga peaksid. Igasugu lollused tuleb avalikuks teha, et need siis korralikult mutta materdada. Ei ole ühtegi vabandust, miks peaks laskma igasugu poole-arulistel oma teenuseid vabalt pakkuda, kui nende meetodid on teaduslikult ja praktiliselt valed ja isegi ohtlikud.

Njah, ei oskagi midagi juurde lisada. Minu arust tundub see Vemma süsteem täielik selline raha lüpsmine mingi platseebo effekti arvelt, urmasg ilmselt võib tuua nii mõnegi paberi peale pandud katse seal olevate ainete kasulikusest etc, aga kahtlane väärtus jääb asjale külge ükskõik mis adekvaatsest vaatenurgast vaadatuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, ei oskagi midagi juurde lisada. Minu arust tundub see Vemma süsteem täielik selline raha lüpsmine mingi platseebo effekti arvelt, urmasg ilmselt võib tuua nii mõnegi paberi peale pandud katse seal olevate ainete kasulikusest etc, aga kahtlane väärtus jääb asjale külge ükskõik mis adekvaatsest vaatenurgast vaadatuna.

Kas randomiseeritud, topeltpimedad ning platseebogrupiga kontrollitud uuringud ei ole Sinu jaoks piisavalt teadluslikud, mis tehti sõltumatus Brunswicki laboratooriumis Vemma kohta? Millist teaduslikkuse standardit Sa veel soovid? Uuringud on üleval siin. Ja uuringud ei tehtud mitte mingi aine mõju kohta, vaid Vemma formulari kui terviku kohta, et välja selgitada just toote tegelik toime.

Antud juhul Sa panid siia kõrvale oma eemaltvaataja tundel põhineva vaatenurga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Indrek Otsus ütleb oma kulturismiõpiku saates:

Minu sügava veendumuse kohaselt kaotab info usutavuse ja objektiivsuse niipea, kui soovitajal on mängus oma (äri)huvid, puudutagu see treeningumetoodikat, toitumist või mitmesuguseid “tervisetooteid”.

Mitte et iga soovitatud lisand või (äri)huvi ilmtingimata halb oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

info, tunne, teadmine ja faktid on kõik isemoodi.

info - maakera on ümmargune,

tunne - äkki on siiski lapik ja sealpool silmapiiri saab üle serva alla hüpata,

fakt - mõned kosmonaudid on ümber maakera lennanud ja ongi näinud,et on ümmargune.

Mina olen näinud ühte katsejänest enne Bod-e programmi algust ja peale selle lõppu. Nagu kaks erinevat preilit oleks.

Minuarust on see fakt,

kellegi teise jaoks võib see olla tunne(nii või naa).

mina olen 2 nädalaga 5,1 kilo alla võtnud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, ei oskagi midagi juurde lisada. Minu arust tundub see Vemma süsteem täielik selline raha lüpsmine mingi platseebo effekti arvelt, urmasg ilmselt võib tuua nii mõnegi paberi peale pandud katse seal olevate ainete kasulikusest etc, aga kahtlane väärtus jääb asjale külge ükskõik mis adekvaatsest vaatenurgast vaadatuna.

No Vemma pole midagi erilist, ütleme nii. Nad on võtnud lihtsalt tervisele üldkasulikke aineid ning teinud neist toidulisandid. Pakuvad juurde algelise treening ja toitumisprogrammi, mis saab piisavalt palju põhiliselt olulisi asju õigesti paika pandud ning tulemused on enamiku kasutajaskonna jaoks kiired tulema.

Eriti kuna enamik kasutajaskonda on üldiselt ülekaalus ning kehvema tervisega inimesed.

Kas randomiseeritud, topeltpimedad ning platseebogrupiga kontrollitud uuringud ei ole Sinu jaoks piisavalt teadluslikud, mis tehti sõltumatus Brunswicki laboratooriumis Vemma kohta? Millist teaduslikkuse standardit Sa veel soovid? Uuringud on üleval siin. Ja uuringud ei tehtud mitte mingi aine mõju kohta, vaid Vemma formulari kui terviku kohta, et välja selgitada just toote tegelik toime.

Antud juhul Sa panid siia kõrvale oma eemaltvaataja tundel põhineva vaatenurga.

No need uuringud pole küll midagi väga erilist mida boonuseks tuua selle toote puhul.

Esimene on mingist Korea meditsiiniajakirjast, see selleks. Aga kolm peamist uuringu tegijat on toote enda laboris töötavad inimesed. Seega on huvide konflikt juba sealt. Aga see kõik kõrvale jättes ei imesta ma karvavõrdki, et tervisekokteil parandab teatud tervisenäitajaid kui seal leiduvad ained on piisavalt head. Ning eriti kui uuringutes osalejad on vanemad inimesed, kelle menüüs pole muid sarnaseid tooteid.

Teine uuring kestis ainult 24h ja juba seetõttu suht tobe. Mõõdeti ka mingit antioksüdandi effektiivsust vms. Mis IMO on täielikult ebaoluline anyway - Aga massidele tähtis,

Antioksüdantide väärtus on täielikult üles puhutud. Seega rahalises mõttes "makes sense" seda uurida ja tõestada oma toote puhul.

Bottom line on see, et sellised tervisetooted, mida piisavalt hea firma pakub, nagu Vemma - ei tee halba, vaid pigem ikka head. Kuid tulemus mida nähakse pole unikaalne sellele tootele, vaid seda saavutaks iga vähegi aktiivsemalt huvitatud ja tugevama vaimujõuga isik ka enda jõul.

Lihtsalt paljud inimesed ei viitsi ei taha, ei jõua jne jne. Seega neil on lihtsam iga päev paar lonksu mingit vedelikku võtta, järgida etteantud toitumisplaani ja teha soovituste järgi kerget trenni.

Selles suhtes on ta rahalüps teatud mahus kindlasti, ei ole mõtet vaielda või imestada. :P

Mina olen näinud ühte katsejänest enne Bod-e programmi algust ja peale selle lõppu. Nagu kaks erinevat preilit oleks.

Minuarust on see fakt,

kellegi teise jaoks võib see olla tunne(nii või naa).

mina olen 2 nädalaga 5,1 kilo alla võtnud...

On fakt, et muutus toimus. Ei ole fakt, et toode midagi sellesse panustas. See on anekdotaalne informatsioon. Ja veelgi enam, second hand anekdotaalne informatsioon.

Toote kasutamise puhul saavutatav muutus poleks isegi siis väärt tõendusmaterjal, kui seda ise kogeksid. Kui sa ei ole just teaduskraadiga uurija, kes elab laboris ja oma elu igat hetke analüüsib. ;)

Ma võin ka 2 nädalaga 5kg alla võtta. Aga ma ei tee seda kuna see pole tervislik üldjuhul. Ning isegi kui teeksin, siis ei oleks mul vaja selle jaoks mingit toodet juua või spets kava eest maksta - vaid võiksin seda täiesti enda teadmistest teha ja tunduvalt paremini. ;)

Ja ma võin täiesti vabalt korralikult trenni tehes ja toitudes selle kaalu alla võtta ning siis kirjutada ka, et sõin iga päev mulda oma maja tagant aiast. Tulge sööga ka, kaotate kaalu. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene on mingist Korea meditsiiniajakirjast, see selleks. Aga kolm peamist uuringu tegijat on toote enda laboris töötavad inimesed. Seega on huvide konflikt juba sealt. Aga see kõik kõrvale jättes ei imesta ma karvavõrdki, et tervisekokteil parandab teatud tervisenäitajaid kui seal leiduvad ained on piisavalt head. Ning eriti kui uuringutes osalejad on vanemad inimesed, kelle menüüs pole muid sarnaseid tooteid.

Huvide konflikt vajaks veidi selgitamist. Kus Sa seda näed? Vemma ei ole Brunswicki laboratooriumiga kuidagi seotud ja märgitud teadlased ei tööta Vemmas:

Yu-Ping Tang,1

Peng-Gao Li,2

Miwako Kondo,3

Hong-Ping Ji,4

Yan Kou,4

and Boxin Ou3

1 Department of Preventive Medicine, Yanjing Medical School;

2 Department of Nutrition and Food Hygiene, School of Public Health and Family Medicine, Capital Medical University, Beijing;

4 Brunswick Laboratories (China), Suzhou, Jiangsu, China; and

3 Brunswick Laboratories, Norton, Massachusetts, USA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... Nad on võtnud lihtsalt tervisele üldkasulikke aineid ning teinud neist toidulisandid. Pakuvad juurde algelise treening ja toitumisprogrammi, mis saab piisavalt palju põhiliselt olulisi asju õigesti paika pandud ning tulemused on enamiku kasutajaskonna jaoks kiired tulema...

Keegi ei ole väitnudki, et tegemist oleks eriprogrammiga fitnessi proffidele. Tegemist programmiga, mida iga inimene, kellel kehakaaluga probleeme, suudaks järgida. Seega lihtsus (või Sinu jaoks algelisus) on pigem taotluslik. Ülekaalulisus on maailmas kasvav trend nagu ka näiteks diabeet. Seega lihtne ja järgitav programm suudab aidata palju suuremat hulka.

Bottom line on see, et sellised tervisetooted, mida piisavalt hea firma pakub, nagu Vemma - ei tee halba, vaid pigem ikka head. Kuid tulemus mida nähakse pole unikaalne sellele tootele, vaid seda saavutaks iga vähegi aktiivsemalt huvitatud ja tugevama vaimujõuga isik ka enda jõul.

Lihtsalt paljud inimesed ei viitsi ei taha, ei jõua jne jne. Seega neil on lihtsam iga päev paar lonksu mingit vedelikku võtta, järgida etteantud toitumisplaani ja teha soovituste järgi kerget trenni.

Just. Inimesed on võimelised imelisteks muutusteks, kui nad tahavad ja kui neil on selleks piisavalt aega ja vahendeid. Kuid siin on ka väljakutse peidus. Inimestel, kes käivad igapäevaselt tööl või juhivad oma firmat, kellel on perekond, omad huvid ja kutsumused (ja toit ei pea olema üks neist), on raske iseseisva uurimise tulemusena jõuda vajalike teadmisteni, et ise selline toimiv programm kokku panna. Pigem tahetakse toimivat lahendust, mis ei võtaks palju aega, mis hoiaks tervise ja kehakaalu korras ja saaks nautide oma elu ja tegelda eneseteostusega.

Ma võin ka 2 nädalaga 5kg alla võtta. Aga ma ei tee seda kuna see pole tervislik üldjuhul. Ning isegi kui teeksin, siis ei oleks mul vaja selle jaoks mingit toodet juua või spets kava eest maksta - vaid võiksin seda täiesti enda teadmistest teha ja tunduvalt paremini. ;)

Üldse ei kahtlegi, aga Sa ei ole oma teadmistelt ka keskmine inimene, mis puutub toitumist ja treeningut.

Mina pean tunnistama, et mina ei ole suutnud veel välja mõelda, kuidas ma kodustes tingimustes suudaksin ilma Vemmata garanteerida, et mu rakud saaksid näiteks kõik vajalikud mikroelemendid kätte ca. 60 erinevat. Makroelementidega on lihtsam. Aga mikroelementide sisaldus toidus sõltub suht otseselt pinnasest, kus taim kasvab. Muld ei ole tänapäeval enam sama, mis ta oli enne intensiivpõllumajanduse algust. On alust arvata, et pika-ajalises perspektiivis osutub mikroelementide puudus tuntavaks terviseriskiks. Kui kellelgi on selle punkti kohta asjalikke viiteid, siis kuulan huviga.

Antud foorum võiks siiski olla kaalulangetamise ja Bod-e suunitlusega. Kui arutelu läheb rohkem üldistele teemadele, mis Vemmaga seotud, siis võiks seda teha ka Vemma foorumis.

Muudetud kasutaja urmasg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×