Jump to content
Vana

Tüdinenud peki vedamisest

Recommended Posts

Tervist saledad ja ilusad.

Jagaks mure ja küsiks nõu. Plaan kaalu langetada, plaani ammu peetu, nii 3a. mitu korda proovi tehtud, aga ikka läheb käest ära.

36)110kg 177cm. 110kg püsib nagu nael paigas(kaal ei ole rikkis). unistus oleks 80...

Minu loll mõistus ütleb mulle, et kaal tuleb pikast söömata tööpäevast ja õhtul on hunt näljane kui kurat. Teine põhjus on, töö sisaldab palju autoga sõitmist vahest liikumist, pikad otsad ja hiline koju jõudmine. Hunt näljane jõuab õhtul hilja koju ja võte isegi ette kujutada mis köögis toimub.

Seega minu idee, kuidagi peab selle nõiaringi murdma. Õhtul vähem sööma või üldse mitte(on räägitud, et see ei toimi). Hommikule rõhku panema ja leia aega päeval süüa.

OK. Proovisin Hommik on veel ok. Vägistad selle söögi sisse. Lõuna kipub vahele jääma või pole võimalust. Ja peale söömist ei tule tööst midagi välja, oled uimane, unine, raske olla. Arvatavsti ülekaal+söök+töö ei ole ka päris hea mõte südamele.

Seega uus idee. Ainult toiduga saavutada mingi kaalu langus+vabal võimalusel kihtsalt liikuda(juhtub ikka harva). Kas on võimalik lihtsalt toitumise muutmisega muuta kaalu? Ma arvan, et vana söömiseharjumus on ikka kõvasti sees. Kuidas saate lahti sellest näljatundest mis vana harjumusega kaasa tuleb? On mõnel mingid nõksud? On kuskil päevikud kus saaks lugeda erinevaid kogemus mis töötab ja mis ei tööta? Ei jõua ju kõke ka katsetada. Päevikus on näha ka eluviisi tusta, kõik ei saa alustada hommikut 6.00 300 kõhulihasega(ulme minu arust) nagu ma foorumist lugesin.

Kust see aeg võetakse?

Küsimused:

Kuidas näljatunnet vähemaks saada?

Kust saaks näiteid, kogemusi mis töötab mis mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist saledad ja ilusad.

Jagaks mure ja küsiks nõu. Plaan kaalu langetada, plaani ammu peetu, nii 3a. mitu korda proovi tehtud, aga ikka läheb käest ära.

36)110kg 177cm. 110kg püsib nagu nael paigas(kaal ei ole rikkis). unistus oleks 80...

Minu loll mõistus ütleb mulle, et kaal tuleb pikast söömata tööpäevast ja õhtul on hunt näljane kui kurat. Teine põhjus on, töö sisaldab palju autoga sõitmist vahest liikumist, pikad otsad ja hiline koju jõudmine. Hunt näljane jõuab õhtul hilja koju ja võte isegi ette kujutada mis köögis toimub.

Seega minu idee, kuidagi peab selle nõiaringi murdma. Õhtul vähem sööma või üldse mitte(on räägitud, et see ei toimi). Hommikule rõhku panema ja leia aega päeval süüa.

OK. Proovisin Hommik on veel ok. Vägistad selle söögi sisse. Lõuna kipub vahele jääma või pole võimalust. Ja peale söömist ei tule tööst midagi välja, oled uimane, unine, raske olla. Arvatavsti ülekaal+söök+töö ei ole ka päris hea mõte südamele.

Seega uus idee. Ainult toiduga saavutada mingi kaalu langus+vabal võimalusel kihtsalt liikuda(juhtub ikka harva). Kas on võimalik lihtsalt toitumise muutmisega muuta kaalu? Ma arvan, et vana söömiseharjumus on ikka kõvasti sees. Kuidas saate lahti sellest näljatundest mis vana harjumusega kaasa tuleb? On mõnel mingid nõksud? On kuskil päevikud kus saaks lugeda erinevaid kogemus mis töötab ja mis ei tööta? Ei jõua ju kõke ka katsetada. Päevikus on näha ka eluviisi tusta, kõik ei saa alustada hommikut 6.00 300 kõhulihasega(ulme minu arust) nagu ma foorumist lugesin.

Kust see aeg võetakse?

Küsimused:

Kuidas näljatunnet vähemaks saada?

Kust saaks näiteid, kogemusi mis töötab mis mitte?

1.On võimalik muuta ainult söömisega

2.Hommikuse isupuuduse põhjustab liiga hiline õhtusöök

3.Unisuse ja raskustunde peale (lõuna)sööki põhjustavad liiga suur kogus ja (ilmselt) liiga süsivesikurikas toit.Rasva-valgurikkam toit seevastu hoiab erksamana.

4.Näljatunnet ja eelmises punktis toodud probleeme aitab vältida söögikordade lisamine.

Kui muu ei aita, tuleb toit eelmisel õhtul valmis teha ja kaasa võtta.

Kuna menüüd ei ole toodud, siis selle kohta midagi öelda ei saa.

Ja veel, isiklikule kogemusele põhinev soovitus: -30kg on päris palju.See pilt ei pruugi pärast eriti kena olla; nii et jõusaalivõimalust soovitan siiski otsida.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu daemonium ütles - planeeritud toitumine on väga tähtis, sest instinktuaalselt süües ei jõua enamik oma eesmärkideni. Isegi trenni lisamisega võib tekkida probleem, et suureneb nälg ning sööd lihtsalt automaatselt rohkem iga päev ja jällegi kaal ei muutu. (Kuigi kehakoostis ja tervis läheks siiski arvatavasti paremaks)

Seega tee nii, et siin lehel üleval menüüribas on "Kaloriarvuti", löö kogu oma päevane toitumine sisse. Igaks juhuks löö mitme päeva toitumine sisse, siis on näha palju ta sul kõigub. NIng siis oskame rohkem kommenteerida, et kus suurimad probleemid on.

Ja -30kg on tõesti suur ettevõtmine. IMO on see ca. 1 aasta ettevõtmine ja kindlasti peaks trenni tegema samal ajal juurde. Protsess läheb lihtsamaks ja kiiremaks ning üldpilt tuleb vähemalt 2x parem, kui lihtsalt üleliigne kaal maha dieeditada. Sest ilma trennita näed isegi -30kg juures välja pekine. Kõhn aga pekine. :P

Ma töötan päevas 12-15h arvuti taga ning kogu minu aktiivsus on üks tunnine jalutuskäik väljas ning mänguväljakul lõua tõmbamine ja rööbaspuudel surumine hetkel. :D

Ning usu mind, kui ütlen, et selline aktiivsus on keskmisele istuva eluviisiga inimesele metsik muutuste esilekutsuja juba, kui ainult toitumine toetab. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×