Jump to content
Raudva

Rinnalihas!

Recommended Posts

Probleem selles et vasem ja parem rinnalihas erinevalt välja arenenud,olen parem käeline ja suurema osa rasketest asjadest teen sellega,arvan et p6hjus just selles, kuidas oleks t6husaim viis vasak rinnalihas samasse olukorda viia, kas lihtsalt teha rinnalihase pingis ainult trenni vasaku käega? olen j6usaalis suhtleliselt uus inimene, käinud seal ehk paar kolm kuud, kasutan algaja kava siit samast foorumist. J6usaali läks suurelt selleks et enda füusilist parandada, millega ka hakkama sain, aga just et rinnalihased erinevalt välja kujunenud, parem rinnalihas ilusti välja kujunenud ja rinnalihase joon ilusti olemas, vasakul see aga puudub, jutt käib rinnalihase alumisest poolest!Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varu endale kannatust. Küll ühtlustub kui pole just geneetiliselt nii määratud, et üks rind teisest tunduvalt erinev. Julgeks soovitada ka hantleid kangi asemel - teed sellise raskusega ja nii palju kordusi kui nõrgem rind lubab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algajate puhul ongi nii et rinnalihased on üksteisest erineva paksuse või siis laiusega. Kui oled juba pikemalt trenni teinud siis näed et need mõlemad ühtlustuvad. (isegi kui on kõige hullemad geenid)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma selle nädala algusest tegin uldse ainult rinna pingis ja vasakule käele, jätsin nagu rinna trenni paremale käele ära, käitusin oieti v6i peaksin tegema normaalset trenni m6lemale ja siis n6rgemale käele kordusi kaua kannatab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma selle nädala algusest tegin uldse ainult rinna pingis ja vasakule käele, jätsin nagu rinna trenni paremale käele ära, käitusin oieti v6i peaksin tegema normaalset trenni m6lemale ja siis n6rgemale käele kordusi kaua kannatab?

Valesti.

Mõlemale rinnale teed võrdselt.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siit foorumist lugenud arvamust, et kui on mingi suuruse- või jõuvahe, siis tuleks rohkem treenida rohkem hantlite või kangiga, vähem trenazööridega. St, trenažööri peal ei taju, et üks käsi töötab rohkem.

Ja alustada tuleks seeriat nõrgema käega ja tugevama käega teha sama palju korduseid. Ma ei leia üles, kus selles täpselt juttu oli, kuid tundus mõistlik, parandage kui eksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siit foorumist lugenud arvamust, et kui on mingi suuruse- või jõuvahe, siis tuleks rohkem treenida rohkem hantlite või kangiga, vähem trenazööridega. St, trenažööri peal ei taju, et üks käsi töötab rohkem.

Ja alustada tuleks seeriat nõrgema käega ja tugevama käega teha sama palju korduseid. Ma ei leia üles, kus selles täpselt juttu oli, kuid tundus mõistlik, parandage kui eksin.

Enam-vähem nii ongi.

Biitsepsi puhul näiteks hantlitega vaheldumisi. Alustad nõrgema käega. N: vasak, parem, vasak, parem, vasak enam ei jõudnud, paremaga ka ei tee. Võid teha ka näiteks vasakuga 8 kordust ära ja siis paremaga sama palju. Mitte, et vasakuga 8 kordust ja paremaga 15, sest sa jõudsid. :D

Rinnalt võib ka muidugi erinevalt teha, et ainult ühe hantliga, aga ei ole eriti mugav. Teed hantlitega, surud 8 kordust, vasak enam üheksandat ei jõua, siis lõpetad seeria ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasubki asja võrdselt teha nagu Sarge mainis.. Endal on mitmendat aastat sama säärtega, tegelesin nooremana kuulitõukega hobikorras aktiivselt(sealt sai ka alguse igasugune treenimine) ja siis tekkisgi olukord kus parem säär(ja üldse kehapool) oli suurem kui vasak., nüüd on sellest ajast möödas 2 aastat ja mõned kuud peale ja asi enam-vähem paika läinud ja terve aja jooksul ka eriti vaeva ei näinud nende ühtsustamisega.

TDLR: Anna aega ja tee tavalist trenni edasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×