Jump to content
Marko Terasmaa

1. Klassikalise Jõutõstmise Maailmakarikavõistlus - Alex-Edward Rausi maailmarekord on kinnitatud

Recommended Posts

Hommikuse naiste -83kg võitsis siis ülekaalukalt kulturismitaustaga ülisuur ja alati ülikuiv Lilja Strik. Olen teda ikka rahvusvahelistel võistlustel kohanud ja ikka ja jälle jaab temal pilk peatuma- no ei ole olemas... :ph34r:

Tänase päeva kulminatsioon on meeste -93kg kaalukategooria võistlus. Mehi on palju ja võisteldakse kahes grupis. Esmalt nõrgemad ja siis tugevamad. Saab näha kas on üllatusi.

Elame, näeme!

Otsepilt koos tabeliga:

http://goodlift.info/live/onlineside.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan parasjagu 93 kg kükke. Kohtunike töö tundub kuidagi eriti karm seekord. Päris palju katseid mis minu silma järgi kindlalt alla paralleeli ei loeta millegipärast ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan parasjagu 93 kg kükke. Kohtunike töö tundub kuidagi eriti karm seekord. Päris palju katseid mis minu silma järgi kindlalt alla paralleeli ei loeta millegipärast ära.

No jaa, üks asi on muidugi see, et videopildi järgi ei saa sooritusi hinnata. Videopilt liialt petab kui on tegemist just küki sügavuse hindamisega. Isegi kohapeal olles näiteks vaadates kükki tagantpoolt, tunduvad kükid kole kõrged, aga eest on hoopis korralikud.

Aga tahaksin küsida seda paraleelivärki üldse. Mis kriteerium see alla paraleeli on? Mis on alla paraleeli võrreldes millega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav palju Margus ilma varustuseta kokku teeks -93kg, usun et see 260 kükk ei tohiks probleeme valmistada ja ka tõmbes 300 + kilo, sega usun et oleks seal parimate tasemel...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav palju Margus ilma varustuseta kokku teeks -93kg, usun et see 260 kükk ei tohiks probleeme valmistada ja ka tõmbes 300 + kilo, sega usun et oleks seal parimate tasemel...

No ma usun, et 300+175+320 oleks võinud olla, aga see ei OLEKS ei maksa midagi, sest Margus ise ütles mulle võistlemise kohta resoluutse EI.

Alex i kehakaal võistluseelsel õhtul oli 105,6 kg. Käisime Maaülikooli spordimajas täpse kaalu peal. Usun, et kõik on kontrolli all. Mees tudub ja hommikul kella 5-ks Tartu lennujaama.

Palume siis poolehoidu! Võistlus algab kell 14.30 Eesti aja järgi.

Elame, näeme!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinna Lennujaam kell 7.40.

Ootame Stockholmi lendu. Sportlane on suht magamata, aga siiski võistlushimuline. Meeleolu 4+.

Nagu põrgupõhja uus vanapagan ;)

Edu võistlustel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teise koha on Raus kindlustanud, aga tõmbega läheb LUX mees oma teed. Surumises 5kg jäi tegemata (212,5 korral ), sellega juhiks ja oleks veel lootust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlused hõbeda puhul!

Vaadates -105kg. meeste keskmist sünni aega 84 on Alex oma 92 alles poisike.

Muidugi mitte tulemuste vaid vanuse poolest.

Tal on aega neid kuldasi veel tuua küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×