Jump to content
Oleg109

Kalmuse kohta

Recommended Posts

Lugesin selle nädala ajakirjast kroonika, et M.Kalmus on võlgades, tal on maksmata korteri üür u. 8800 kr. Veel oli kirjas see et mees on peale seda kui ta sai karistuse mingite ainete võtmise eest 8 a. võistlus keelu on ta lülitanud oma mob telefoni välja ja on kuhugi kadunud!

On see tõesti nii!?Huvitav lugu..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.ei loe sellist saastakirja nagu Kroonika

2.kuna midagi kindlalt ei tea, siis ka ei võta sõna sel teemal

3.ikkagi arvan, et kui kellelgi on huvi selle küsimuse vastu, siis võiks uurida otse algallikast s.t.Marek Kalmuse enda käest, mitte spekuleerida selle ümber, mida kirjutas meditsiiniajakiri Kroonika :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei saa võita et see pole tõsi aga ei saa ka väita et see on tõsi. noo igasatahes elge on see et meedia põhjkal ei saa küll ühtegi järeldust teha. bnoja mis see meie asi üldse on järeldada. see on imimese eraelu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõigil võib olla elus raskusi ja tavaliselt kõigil ongi! arvan et see siiski inimese eraelu ! kroonikale meeldib kui kellelgi jamad aga midagi head nad ei taha kellestki teada - lihtsalt kõmu teevad!

mõttetu ajakiri üldse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan ka et see pole siin eriti asjakohane teema:S

see on ikkagi inimese eraelu ja see ei tohiks meid huvitada ja kui nii väga huvitab sis oleks kõige õigem seda Kalmuse enda käest küsida,mitte siin seda juttu levitada.ja mina ei tea sellest midagi,et kas see jutt vastab tõele või mitte ja ei tahagi teada!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui mina teda viimati nurga taga nägin siis ta oli ikke puhta ###### omadega, süstal veenis ja istus, ei saanud arugi vist mis ma teen seal, aga noh ma tõmbasin laksu sisse ja panin jooksu siis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×