Jump to content
Common

Tomati-mozarella salat peale trenni?

Recommended Posts

Tere.

Sooviks küsida lihtsalt kiirelt nõu:

Trenni lõpetan kell 22.30 ja kuskil 23.00 olen kodus.

Peale seda puhkan kuskil 1h ning kuna mul enam nii hilja erilist isu pole, et praadi süüa, olen hakkanud viimasel ajal endale tegema tomati-mozarella salatit.

Valku peaks olema siis mingi 22g, süsivesikuid 1g ja rasva umbes sama palju kui valku (Peast kirjutan - täpselt ei mäleta)

Tomati kohta eeldan, et seal on ainult süsivesikud (Kirsstomatid siis)

Kuna mulle kohupiim ei maitse (Mida paljud soovitavad peale trenni süüa), siis arvan, et tegu on täitsa normaalse õhtuse palaga.

Kommentaare?

Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesik peale trenni isegi hilisõhtul ei ole asi mida vältima peaks kindlalt.. Kuidas näeb ülejäänud päeva toitumine välja, et arvad, et õhtul võid lubada endale sellist kaloraaziliselt väikest toidukorda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Konkreetset toitumiskava pole.

Hommikul tavaliselt manna puder või paar keedu muna koos võileibadega.

Lõunal midagi tavalist - praemuna, praekartlu, peekon või mingi kana-nuudli roog.

Õhtul praad - liha, filee, kala, kartlul, riis.

See kõik oli praegu väga umbkaudne.

Ahjaa, unustasin ka mainida, et peale trenni läheb oma hea 2 dl HT-R koos 4 dl piimaga + banaan (Kui on)

Edit: Praegu vaatasin ka ja 100g juustu sisaldas endas kuskil 250 kcal, kuna ma söön mingi 130g, siis peaks olema seal 300 kcal kandis + veel tomatid? Palju need annavad? Panen neid umbes sama palju kui juustu, seega ehk kõik kokku on sinna 500 - 600 kcal kanti?

Muudetud kasutaja Common poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Sooviks küsida lihtsalt kiirelt nõu:

Trenni lõpetan kell 22.30 ja kuskil 23.00 olen kodus.

Peale seda puhkan kuskil 1h ning kuna mul enam nii hilja erilist isu pole, et praadi süüa, olen hakkanud viimasel ajal endale tegema tomati-mozarella salatit.

Valku peaks olema siis mingi 22g, süsivesikuid 1g ja rasva umbes sama palju kui valku (Peast kirjutan - täpselt ei mäleta)

Tomati kohta eeldan, et seal on ainult süsivesikud (Kirsstomatid siis)

Kuna mulle kohupiim ei maitse (Mida paljud soovitavad peale trenni süüa), siis arvan, et tegu on täitsa normaalse õhtuse palaga.

Kommentaare?

Aitäh.

Kindlasti on tegemist hea toiduga kuid kuna sa oled postitanud selle "Kaalust juurde" alafoorumisse, siis selle eesmärgi jaoks on see väga ebapiisav. Ise käin ka õhtuti trennis ja siis pärast kõvat kangitõstmist ja muud taolist on isu küll suur ning siis ongi päeva suurim eine.

Tegelen ka kaalu tõstmisega hetkel nii et pärast trenni (lõppeb kusagil 21:00 paiku) läheb kohe sisse veidi taastusjooki ning siis kusagil 30-60 min hiljem korralik praad (250-400g liha vähemalt+kartulid/riis) ning pakk kohupiima (200 g).

Millist kohupiima sa ostad? Ma soovitan Tere magusat vanilli kohupiima või siis rosinatega, mõned mis ei ole magusad on mulle ka üpris vastuvõetamatu maitsega kuid see on väga hea. Soovitan sinna näiteks veidi jogurtit peale panna, teeb maitse palju mõnusamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×