Jump to content
zunzzhine

sooviks kaalu langetada

Recommended Posts

Tere, olen 17 aastane tüdruk, kellel sooviks kaalu langetada. Tahaksin teada mida ma peaksin tegema? Olen üritanud tervislikult toituda, aga ma arvan, et ma hakkan siis hoopis ennast näljutama, sest õhtul tahaks kõike süüa mida näen ja lasen ennast käest ära. Järgmist hommikut alustan ka korralikult, aga õhtul söön jälle seda mida hing ihaldab, ei suuda lihtsalt toitudele ära öelda.

Tänane menüü

Hommik :

  • 1 rukkipala
  • singi viil
  • juustu viil
  • lehtsalat
  • 2 tomati viilu
  • tass kohvi suhkruga

Lõuna :

  • 50g tatart
  • natukene hapukoort 20%
  • üks tomat

Õhtu :

  • Õun
  • Kapsas

Üritan käia igapäevaselt rullitamas ~tund ning olen ka hakanud jooksmas käima, esialgu 20min .

Kaalun 63kg ja olen 169cm pikk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, olen 17 aastane tüdruk, kellel sooviks kaalu langetada. Tahaksin teada mida ma peaksin tegema? Olen üritanud tervislikult toituda, aga ma arvan, et ma hakkan siis hoopis ennast näljutama, sest õhtul tahaks kõike süüa mida näen ja lasen ennast käest ära. Järgmist hommikut alustan ka korralikult, aga õhtul söön jälle seda mida hing ihaldab, ei suuda lihtsalt toitudele ära öelda.

Tänane menüü

Hommik :

  • 1 rukkipala
  • singi viil
  • juustu viil
  • lehtsalat
  • 2 tomati viilu
  • tass kohvi suhkruga

Lõuna :

  • 50g tatart
  • natukene hapukoort 20%
  • üks tomat

Õhtu :

  • Õun
  • Kapsas

Üritan käia igapäevaselt rullitamas ~tund ning olen ka hakanud jooksmas käima, esialgu 20min .

Kaalun 63kg ja olen 169cm pikk.

Lihast põletad küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alusta hommikut valk+rasv, näiteks muna majoneesiga, tomati kurgi hapukoore salat, heeringas+muna, omlett, peekon munaga. See hommikune rukkipala tähendab seda, et ülesöömise vältimiseks pead iga 3-4 tunni tagant sööma ülejäänud päeval. Sama jutt igasuguste õunte ja 2ruutu sokolaadi vahepaladega.

Lõunaks võtad liha+salat.

õhtul puuviljad, mingit valku (kodujuust, kohupiim, veel mingi lihatoode), kui oli trennipäev, siis söö juurde tatart või kartulit, harvem riisi.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta raamatukogust raamat "Revitalisatsioon e. kuidas elada 100 aastaseks" või osta poest (12.25€) ja õpi selgeks. Ülilühikokkuvõtte raamatust: jänese dieet ei ole tervislik toitumine.

Kui oma päevast menüüd kirjeldad, siis pane kirja ka kõik joodud joogid ja söödud krõpsud-snäkid-maiustused.

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×