Jump to content
Guest Mix_90

Jõusaal ja toitumine

Recommended Posts

Guest Mix_90

Tere, Olen algaja. Käin jõusaalis 3 korda nädalas. kahjuks kava pole, nii et teen kätele, rinnale, trapetsit. Peamised mida tahan, et kasvaksid oleksid käed ja trapets. Ja mis harjutusi teha ka et lihas kasvaks eriti käed ja õlad ?? Ja mitu seeriat ?? Probleem on selles, et lihas ei taha kasvada. Arvan, et toitumine on vale. Ja üks asi veel, tahaks samal ajal ka kaalust alla saada ehk siis kõhtu eest saada. Olen 188 cm pikk, kaalun 130 kg (liiga palju minu kohta). Massi on mul küllalt. Enne jõusaali minekut kodus söön putru või siis fitness hommikuhelbeid. Kui tulen koju jõukast söön suure portsu kas suppi või praadi. Ja õhtul söön kah nagu ikka praadi. Et ehk oskae nõu anda milles võiks asi olla ??

Muudetud kasutaja Mix_90 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Mix_90

Nu päris kulturistiks ei taha saada. Lihtsalt lihastesse. ja spetsialisti nõuannet mida süüa ja kui palju ja millal. ja mida treenida ja palju. ja mida teha mis päeval ja kui palju.

Muudetud kasutaja Mix_90 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks tuleb treening ja toitumiskava lasta koostada, ei tasu loota, et keegi seda siin täiesti tasuta teeb heal tasemel. Tavaliselt lastakse oma toitumist muuta või treeningkava, aga sul pole ju kumbagi.

Muudetud kasutaja PaulR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu päris kulturistiks ei taha saada. Lihtsalt lihastesse. ja spetsialisti nõuannet mida süüa ja kui palju ja millal. ja mida treenida ja palju. ja mida teha mis päeval ja kui palju.

Ju sa siis ei taha piisavalt. Iga kolmas teema siin foorumis on taolise sisuga. Lihtsalt otsi info üles ja hakka tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×