Jump to content
Guest aiai

Tagumik liiga suur?

Recommended Posts

Guest aiai

teen bodypumpi (2xnädalas)+ lindil kõndimist (mäkke-20 min.) + alustasin ka shapinguga (1xnädalas), olen trenni teinud alates veebruarist, aga miks ei lähe pepu üldse väiksemaks täiesti meeleheitel, trenni isu kaob juba ära :lol:

Õlad on küll ilusamaks läinud, aga kõht ja tagumik ikka samasugune nagu enne. Kas kellegil on äkki mõni hea soovitus, kuidas saada pepu väiksemaks.

Söön peale trenni vahepeal natsa viinamarju (ühe keskmise kobara)+rasvata kodujuust tomatiga.

Kas peaks äkki söögi peale trenni üldse ära jätma või peaks jooksma hakkama või........

Ah jaa, tegemist 30.a naisterahvaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
naisterahvas ära taha peput väiksemaks taha taljet peenemaks ja kõhtu väiksemaks! naistel koguneb eelkõige rasv pepule, viimane koht kust ka läheb reeglina. meestel on rohkem rasv kõhul.

rohkem aeroobset, rohkem valku, vähem süsivesikuid ja ka rasvu

samas mõni soovitab just rasva kogust suurendada :S sooviks mõne toitumis spetsialisti käest arvamust kuulda :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
samas mõni soovitab just rasva kogust suurendada :S sooviks mõne toitumis spetsialisti käest arvamust kuulda :lol:

Ei ole spetsialist, aga süsivesikute osaliselt (vähemalt kiirelt imenduvate) asendamine rasvadega võib hea mõte olla, jälgides ikka kalorite hulka ka (1 g rasva annab üle 2 korra rohkem kaloreid kui süsivesik)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
naisterahvas ära taha peput väiksemaks taha taljet peenemaks ja kõhtu väiksemaks! naistel koguneb eelkõige rasv pepule, viimane koht kust ka läheb reeglina. meestel on rohkem rasv kõhul.

rohkem aeroobset, rohkem valku, vähem süsivesikuid ja ka rasvu

Arvan täpselt sama. Kui jõudu ja jaksu on, siis võta omale näiteks üks BodyPump juurde või vahelduse mõttes hoopis ujumist kui vett ei karda. 10 Korraga v'äga tulemust ei maksa veel oodata, aga siiski esimesed tulemused peaksid lähedal olema, kui organism on selle trennirütmi kätte saanud. Ja kindlasti ära toitumist unusta. Vähemalt sama oluline kui trenn või isegi natukene olulisem :lol:. Rannahooajani veel aega on, seega pea vastu ning sa ei kahetse.

"Fitness is a battle. Welcome to the front line"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen bodypumpi (2xnädalas)+ lindil kõndimist (mäkke-20 min.) + alustasin ka shapinguga (1xnädalas), olen trenni teinud alates veebruarist, aga miks ei lähe pepu üldse väiksemaks täiesti meeleheitel, trenni isu kaob juba ära :lol:

Õlad on küll ilusamaks läinud, aga kõht ja tagumik ikka samasugune nagu enne. Kas kellegil on äkki mõni hea soovitus, kuidas saada pepu väiksemaks.

Söön peale trenni vahepeal natsa viinamarju (ühe keskmise kobara)+rasvata kodujuust tomatiga.

Kas peaks äkki söögi peale trenni üldse ära jätma või peaks jooksma hakkama või........

Ah jaa, tegemist 30.a naisterahvaga

Good luck :lol:http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen üritanud igasuguseid harjutusi tagumikule ja üldse kehale, aga miski ei aita.

-Söön ka normaalselt, eriliste dieetide fänn ma pole (ei suuda lihtsalt neid pidada).

Siiani käin jalutamas päris mitu tundi, rattaga sõitmas, vahest ka rullitamas.

Teen kodus ka harjutusi , käisin ka algul trennis nii kusagil poolaastat, aga seal ei mõjunud miski kehale ja jätsin katki.

samuti olen ka kuivharjamisi ja kupumašaazi teinud. (need ühekordsed õnnestummised).

Tagumiku ümbermõõt on mul praegu nii 97-96cm.(puusad mul laiad pole, aga tagumik on punnis jubedalt :S)

Kintsud on mul 59cm.

Ülakeha on tip-top, aga alt kõik paigast ära.

Soovitage mida ette võtta mis aitaks, et saaks natukenegi väiksemaks, egas eriti palju soovi nii umbes 10cm tagumikult ja kintsudelt.

Tänud kõigile!!!

Muudetud kasutaja Dianaa27 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik sellised teemad algavad kirjeldustega tohutust aeroobsest mahust. Päriselt kah kõnnid nii palju päevas? Päris mitme tunniga läheb Õismäelt kesklinna ja tagasi.

Ma arvan, et siin tegemist ikka standard oma kulutatud energia ülehindamise ja söödud energia alahindamisega. Võta pastaks ja paber, pane terve nädala toit koos kogustega kirja, samuti pane kirja kogu trenn ja sa saad siit väga täpseid nõuandeid mida muuta.

Ma kunagi tegin niimoodi, arvata võib kui häbi mul oli saata see paber treenerile, mis sisaldas kartulisalateid, õlut ja õllevorste, pizzat ja muud sellist sööki. Lisaks paar korda jalgrattaga pool tundi ja mõned kätekõverdused.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul aitas see, kui panin täpselt kõik kirja mida söön ja kui palju liigutan. Mingit dieeti ei peagi pidama, piisab tervislikust toitumisest :) unusta liigne magusa söömine, mahlad, karastusjoogid jms. Söö tervislikult, ära näljuta ennast ning küll näed, et cm-d hakkavad minema. Üldiselt kui teed trenni ja midagi ei muutu, peab ikka toitumises midagi valesti olema. Kui paned siia kõik kirja, oskavad siinsed Sind kindlasti aidata :) edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks väga hea koht oma toidukoguste arvestamiseks on Tervise Arengu Instituudi toitumisprogramm: http://tap.nutridata.ee/

Kuna tegu eesti lehega, siis leiab üpris täpselt õiged toidud üles, a la Õnne leib või Merevaik vms. Paljudel toitudel saab ka piltidel silma järgi koguseid määrata, nii et ei pea ise peast koguseid grammides teadma. Soovitan soojalt. Päeva jooksul saab ka üle vaadata, kui palju erinevaid toitaineid puudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.. toitumisanalüüsi alla tuleks panna ka joodav (piim, mahlad jne.) Mõned unustavad joodava lisada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks väga hea koht oma toidukoguste arvestamiseks on Tervise Arengu Instituudi toitumisprogramm: http://tap.nutridata.ee/

Kuna tegu eesti lehega, siis leiab üpris täpselt õiged toidud üles, a la Õnne leib või Merevaik vms. Paljudel toitudel saab ka piltidel silma järgi koguseid määrata, nii et ei pea ise peast koguseid grammides teadma. Soovitan soojalt. Päeva jooksul saab ka üle vaadata, kui palju erinevaid toitaineid puudu.

Selle nutridata soovitustest tasuks küll mööda vaadata, et mis puudu, mis üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen üles kirjutanud, aga see on eilsega väga kesine :S.

üleeile algas päev nii.

Hommikul: tass kohvi

vahepeal: üks võileib

Lõuna: oli natuke kiire: sõin ühe kiivevikotleti koos marineeritud kurgiga :S :D. ja õun.

Õhtul: sõin maitsestamata jogurtit, koos banaani ja puuvilja müsliga ja jäätis.

Eile siis sama moodi:

Hommik: Kohv, võileib

Lõunaks: risotto

Vahepeala: Õun.

Õhtul: söön jälle maitsestamata jogurtit banaaniga.

Täna:

H: Tass kohvi, maitsestamata jogurt banaaniga.

V: veel tass kohvi

L: Tatar ja 2 kalapulka.

Õ: pole veel miidagi sõõnud.

Natuke kesine on mu toidulaud :S :(, muidugi joon ka vette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen üles kirjutanud, aga see on eilsega väga kesine :S.

Natuke kesine on mu toidulaud :S :(, muidugi joon ka vette.

Mitte kesine, vaid masendav. Kasuta otsingut, siin on väga palju teemasid toitumisest. Raamatukogudes on toitumisest ka üsna palju raamatuid.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×