Jump to content
Guest aiai

Tagumik liiga suur?

Recommended Posts

Mitte kesine, vaid masendav. Kasuta otsingut, siin on väga palju teemasid toitumisest. Raamatukogudes on toitumisest ka üsna palju raamatuid.

Seda nüüd küll, aga kui mul pole mitte millegi järele isu ja sööma end ka ei suuda kuidagi sundida, see pärast ka nii kehva lauake mul.

Olen suht nõrga iseloomuga, mul oleks vaja enda kõrvale ranget "onu/tädi" kes mind pidevalt tagant utsitaks :). Ise ei suuda. olen üritanud, aga kukub alati valesti välja või lihtsalt löön käega :'( .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen suht nõrga iseloomuga, mul oleks vaja enda kõrvale ranget "onu/tädi" kes mind pidevalt tagant utsitaks :). Ise ei suuda. olen üritanud, aga kukub alati valesti välja või lihtsalt löön käega :'( .

Sisemine motivatsioon mõjub ja annab alati paremaid tulemusi, kui väline. Selle kurja onu/tädiga võid saavutada mingi vormi, aga pärast selle tädi/onu kadumist oled samas punktis tagasi. Mitte keegi ei jää su kõrvale eluks ajaks sind nö piitsutama.

Sa pead ise seda tahtma ja alles siis hakkab alluma sulle ka su keha ning sa ei lange pärast edu saavutamist alguspunkti tagasi.

Mina ei ole kunagi aru saanud nendest, kes väidavad, et neil on nõrk iseloom. Järelikult ei taheta tulemust piisavalt, et muutusi oma elus teha!

Probleemi tunnistamine on muidugi esimene samm, nüüd tuleb sul lihtsalt leida ülesse see, mis sind ennast piisavalt motiveeriks ja tegutsema paneks! Meie saame sulle nõu anda ja suunata, 95% tööst tuleb aga igal inimesel ise ära teha.

Söömist peab harjutama! Ka mina pidin oma treeningute alguses ennast sööma sundima, nüüd on see juba loomulik ning ei kujutaks ette sellist näksimist ning vähest söömist nagu nooremana endale lubada võisin. :)

Soovitan laenutada või osta endale mõni baastõdede raamat ning siis ehk hakkad aru saama, miks on korralik toitumine vajalik.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei ole kunagi aru saanud nendest, kes väidavad, et neil on nõrk iseloom. Järelikult ei taheta tulemust piisavalt, et muutusi oma elus teha!

Nõrk iseloom ongi sama mis nõrk tahe ja nõrk motivatsioon.

Füsioloogiliselt kusjuures tunduvalt lihtsam teema kui rasvapõletus :rolleyes:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda nüüd küll, aga kui mul pole mitte millegi järele isu ja sööma end ka ei suuda kuidagi sundida, see pärast ka nii kehva lauake mul.

Olen suht nõrga iseloomuga, mul oleks vaja enda kõrvale ranget "onu/tädi" kes mind pidevalt tagant utsitaks :). Ise ei suuda. olen üritanud, aga kukub alati valesti välja või lihtsalt löön käega :'( .

sorry...ma küll ei taha õel olla aga mis nõuannet sa siit foorumist siis otsid? Mingit imerohtu ei ole olemas... Sa ju täitsa näljutad ennast. Vastu õhtut müsli ja jäätis süüa pole ka kõige parem idee.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Sa menüü saad korralikult paika, ja seda jälgima õppid siis Sa ei taha eales tagasi minna sinna aega kus Sa nälgisid ja sõid pilla-palla. Sul see menüü tundub küll väga paigast olevat, kui iseloom on siis aga uuri siinset foorumit & pealehte, leiad suht palju kulda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sorry...ma küll ei taha õel olla aga mis nõuannet sa siit foorumist siis otsid? Mingit imerohtu ei ole olemas... Sa ju täitsa näljutad ennast. Vastu õhtut müsli ja jäätis süüa pole ka kõige parem idee.

Tehke mulle nt. ühe päeva korralik menüü, mida ja kui palju peaksin sööma.

mis oleks tervislik ja kus ei toimuks näljutamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke mulle nt. ühe päeva korralik menüü, mida ja kui palju peaksin sööma.

Miks (sa ise artikleid ja teiste teemasid ei loe ja tahad et keegi tasuta sinu eest töö ära teeks)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin teha.

Hommik.

kaks muna koos kahe viilu peekoniga. Lehtsalat+50g hapukoort. Roheline tee.

Lõuna.

Sealiha 150g, 100g tomatit+100g kurki hakid ära ja lisad oliivõli.

Õhtu.

Suur õun, banaan, segad 200g rosinatega kohupiimaga läbi.

Kokku 1570 kcal

rasvad:92g

Süsikad 103g

valgud 85g

Head isu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin teha.

Hommik.

kaks muna koos kahe viilu peekoniga. Lehtsalat+50g hapukoort. Roheline tee.

Lõuna.

Sealiha 150g, 100g tomatit+100g kurki hakid ära ja lisad oliivõli.

Õhtu.

Suur õun, banaan, segad 200g rosinatega kohupiimaga läbi.

Kokku 1570 kcal

rasvad:92g

Süsikad 103g

valgud 85g

Head isu.

Aitähh :)

lippan poodi. kindlasti vaatan ka täna teisi teemasid ja uurin veel korraliku toitumise kohta :).

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin teha.

Hommik.

kaks muna koos kahe viilu peekoniga. Lehtsalat+50g hapukoort. Roheline tee.

Lõuna.

Sealiha 150g, 100g tomatit+100g kurki hakid ära ja lisad oliivõli.

Õhtu.

Suur õun, banaan, segad 200g rosinatega kohupiimaga läbi.

Kokku 1570 kcal

rasvad:92g

Süsikad 103g

valgud 85g

Head isu.

Nii et süsivesikupomm vastu õhtut kole kasulik ? Ei teadnudki ....

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii et süsivesikupomm vastu õhtut kole kasulik ? Ei teadnudki ....

Vaata üldist s/v päevakogust, see kogus on ainuüksi ajule vajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata üldist s/v päevakogust, see kogus on ainuüksi ajule vajalik.

Jah täiesti õigus, kuid mina jätaksin süsikad ikkagi enne lõunasesse aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata üldist s/v päevakogust, see kogus on ainuüksi ajule vajalik.

Kas ikka on.

Ma hiljuti just postitasin uuringu et ketogeenne dieet ravis vanainimestel dementsust...

Insuliin on väga neuroprotektiivne, aga ainult senikaua kuni ei teki insuliiniresistentsust.

Aga süsivesik õhtul annab hea une.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii, et superlux :) Usun, et paljud naised on kadedad, sest jumal on Sulle andnud ilusa naiseliku raami.

Argo

No mu mehele meeldib ka see väga, aga siiski ise tunnen, et võiks olla kusagil 10-12cm väiksem.

Palju polegi soovinud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mu mehele meeldib ka see väga, aga siiski ise tunnen, et võiks olla kusagil 10-12cm väiksem.

Palju polegi soovinud :P

Ühesõnaga probleem lahendatud :D

Argo

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ju :D.

minu jaoks on see SUUR...ka siis kui keegi teine ütleb, et see on ideaalne tema arvates.

No aga kui teine on rahul, siis ei saa ju ometi nii egotsentriline olla ja temalt seda rõõmu ära võtta :D . 10-12 ümbermõõdus on nii vähe, et ei muuda suurt midagi. Mis ei tähenda, et toitumist ei võiks korrigeerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah täiesti õigus, kuid mina jätaksin süsikad ikkagi enne lõunasesse aega.

Süsivesikud on rahustavad ja unetekitajad, tulebki õhtul parem uni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ikka on.

Ma hiljuti just postitasin uuringu et ketogeenne dieet ravis vanainimestel dementsust...

Insuliin on väga neuroprotektiivne, aga ainult senikaua kuni ei teki insuliiniresistentsust.

Aga süsivesik õhtul annab hea une.

Aju vajab nii süsivesikuid kui ka rasvu (omega-3, jne), aga ketokehad hakkavad tekkima alles ca nädala pärast peale ketogeensele dieedile üleminekut ja sel ajal on ikka kehv enesetunne.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikutest energiat saama harjunud keha vajab 120g glükoosi ööpäevas, rasvarikkal dieedil inimene aga u 70. Selle suudab organism ilusasti ise sünteesida.

Üleminek on tõesti raske, ise tegin selle läbi ja võin kindlalt väita, et 50-100g trennivabal päeval on täiesti piisav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma ei eksi,siis pikkust sa ei lisanud teemale ...

ja pool aastat mingit trenni?

...........

lase endale korralik kava teha +toitumine....aga alustades

ise sain väiksemaks just põhiliste harjutustega reitele...nüüd pool aastat olen lisanud ka tagumikule tegemisi=suht rahul juba:-))

hmmm,ma olen 170 ,kaal 59-61ja sama tagumise mõõduga aga kahjuks mitte selline ,mille peale siin mehed vesistaks suud :-))..

ja

siit omakorda küs suurele ringile :-)

kas siin antud 1570 kcal iga söömiskava on piisav kui saalitreening 3-4 korda nädalas + jooksu 40min + zumbat 1 kord( aeroobset ei viitsi vehkida palju :-) )

hakkamist sulle :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×