Jump to content
Allan0

Kas keegi proovinud NUTRILITE® Whey Protein Powder

Recommended Posts

908g 60eur?

Mulle tundub et Herbalife ja Amway valkudest tuleks suure kaarega mööda minna, säästaks ka märkimisväärselt raha.

Odavbrände küll ja küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neist ei saa mööda, kõigepealt kutsub sõber, siis kutsud sina sõpru ja siis oled üksi, sest keegi sinuga enam suhelda ei taha. See on nagu kogudus, selle eest sa maksadki, et saad sarnaste huvidega sõbrad, kes kogu su muu elu ###### keeravad:-) Kvaliteedivahet seal küll pole.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks siis nendest tuleks suure kaarega mööda minna. Odav ta muidugi ei ole jah.

Seda spordipoodides ei müüda, ainult läbi nende firma.

Kas selle toote kvaliteet siis ei ole hea või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et kvaliteeti nüüd nii palju rohkem, hinna ja koguse suhet arvestades. Selle hinna eest saad mujalt kõvasti rohkem valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis moodi valk või massilisaja tervist kahjustab? Massilisaja pole muud kui valk kuhu on lisatud suhkruid ja vahel ka vitamiine ja kreatiini nt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma otsin tegelikult sobivat massilisajat(mitte väga tervist kahjustavat, puhtamat siis nii öelda.

Kui sa ütled, et "mitte väga tervist kahjustavat", siis mida sa selle all silmas pead, et mis komponent see tervist kahjustada võib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pulbrite teema massilisajad, proteiini pulbrid jne sellega ma ei ole päris kursis, aga kas ei olnud sellised müüdid nende kohta ,et peale valgu, mineraalide ja süsivesikte on seal ka veel muid keemilisi kõrval aineid.Kui pikema aja jooksu vältel neid tarbida siis võivad kahjustada maksa ja neere. Täpset arvu ei tea aga olen kuulnud ,et ka arstid neid ei soovita tarbida.

Mis siis vastab tõele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõde on see, et kui osta NUTRILITE® Whey Protein Powder(908 g -$76.20) pead ikka oma raha peale väga vihane olema.

Ja mulle tundub, et sa paned ikka väga väga mitu asja ühte patta.

//sorry aga see reavahe lihtsalt ei redigeeri ennast normaalseks :D

<-bloody wrong, says bstard

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lihtsalt tahtsin kuulda mida keegi arvab sellest, plaanis osta seda praegu ei olnudki, raha peale ma vihane kindlasti ei ole, jah see on tõesti kallis.

Aga milles siis ma mööda panin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valku tasub ikka tarbida, osta siis seda kust tahes.... Poode on palju, fitshop nt siin samal lehel lausa...

Ma arvan, et sellega panid mööda kui väitsid, et valgupulber kahjustab rohkem tervist kui muu toit. Ma väga ei usu, et seal midagi nii kahjulikku on. Iga asi siin elus on kahjulik kui nii võtta... isegi leib pidi vähki tekitama jne! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×