Jump to content
OldMan

Jalgpall

Recommended Posts

0:4 ja 1:3 ei ole kindlasti need tulemused milleks mehed võimelised on, kuid olen aru saanud ,et jalgpallis võib see skoor ja järgnevate mängudega kiiresti muutuda- nagu öeldakse, pall on ümmargune. Hullemaks seis minna ei saa, ainult paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

0:4 ja 1:3 ei ole kindlasti need tulemused milleks mehed võimelised on, kuid olen aru saanud ,et jalgpallis võib see skoor ja järgnevate mängudega kiiresti muutuda- nagu öeldakse, pall on ümmargune. Hullemaks seis minna ei saa, ainult paremaks.

Tõsi !

Vaadates Eesti-Horvaatia mängu siis läks see pilt tõesti teisel poolajal paremaks.

Jah, meie mehed on võimelised paljukski.

Ja kindlasti on see boonuseks meile, et paljud suurriigid ja jalgpallimaad tahavad meiega mängida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muudel spordialadel ei saa teha arenguhüpet üleöö, kui mees hüppab kaugust 6.50 ei paranda ta oma tulemust naljalt 7.50 peale paari nädalaga, kuid jalkas on võimeline selgelt nõrgema tasemega võistlkond vähemalt viigi välja mängima ja vahest isegi võitma nagu elu on näidanud. Selge ,et tugevad võidavad sageli, nõrkadel on need üksikud sähvatused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noniii, mis arvate, mis seis jääb Eesti-Prantsusmaa ?

Mina isiklikult 1:3, arvestades seda, et EEsti läheb mängima parema koosseisuga võrreldes eelmiste mängudega ja ehk võtavad end kokku.

Ega Prantsusmaa kerge vastane pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×