Jump to content
Sarge

Naised võivad treeningu ajal orgasmi saada.

Recommended Posts

Leidsin kogemata huvitava asja internetist.

USA Indiana ülikooli uuring kinnitas varasemat väidet, et naised võivad treeningu ajal orgasmi saada.

Teadlased uurisid rohkem kui 400 naist, kes endi sõnul tervisejooksu või mõnda muud treeningut tehes seksuaalset erutust tundsid ning orgasmi said, kirjutab väljaanne Sexual and Relationship Therapy.

Originaalartikkel: http://www.naine24.ee/779942/naised-voivad-treeningu-ajal-orgasmi-saada/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lucky bastards.

Ahjaa:

"Leidsin kogemata huvitava asja internetist." -Jajah...

Otsisin google'st artikleid, mis räägiksid naiste treeningust. Panin otsingusse: "naiste treening"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, selle pärast ma trennis käingi :D:rolleyes:

Tegelikult on see "naiste orgasm" ka nii keeruline teema :D aga pärast trenni, see rahulolutunne, mis on. No see on ikka suurepärane, seega vb mingi tõetera on ehk isegi sees ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, selle pärast ma trennis käingi :D:rolleyes:

Tegelikult on see "naiste orgasm" ka nii keeruline teema :D aga pärast trenni, see rahulolutunne, mis on. No see on ikka suurepärane, seega vb mingi tõetera on ehk isegi sees ;)

No eks selle pärast see Sarge seda googeldaski, et nii keeruline teema, mida ta ise esile pole suutnud kutsuda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks selle pärast see Sarge seda googeldaski, et nii keeruline teema, mida ta ise esile pole suutnud kutsuda. :D

Eks pead "kaasvõitlejat" aitama ja Talle selle kava andma B) .Kaua Ta ennast vaevabsellega .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks selle pärast see Sarge seda googeldaski, et nii keeruline teema, mida ta ise esile pole suutnud kutsuda. :D

Mina ei saa üldse aru, miks see mees naiste teemasid uurib :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle pakub trenn nii palju positiivseid emotsioone niigi, et seda rahuldust sinna osta küll enam vaja pole...Samas kui see oleks veel lisaboonus siis ära ju ei ütleks :) Pole ka oma tutvusringkonnas kuulnud, et keegi mingeid ekstraboonuseid koguks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saa üldse aru, miks see mees naiste teemasid uurib :D

Et rohkem teada saada naiste treeningust ja füsioloogilistest eripäradest. Mida rohkem tean, seda paremaid tulemusi õpilased näitavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saa üldse aru, miks see mees naiste teemasid uurib :D

Samal arvamusel oldi ka 19 sajandi mehed, et pole mõtet uurida. Kui naised siis arstide poole pöördusid, kes olid valdavalt mehed, siis teadmatusest lõigati vaesekestelt igasugu võimalikke väljaulatuvaid kehaosi ära vist motoga "mis tilbendab, see ära". Hea, et tänapäeval on hakatud naiste tervisele rohkem tähelepanu pöörama. Kahjuks tundub, et selles uurimata teadusharus on ka üsna palju kommertsi juurde tulnud (mis muidugi uute asjadega on tavaline).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samal arvamusel oldi ka 19 sajandi mehed, et pole mõtet uurida. Kui naised siis arstide poole pöördusid, kes olid valdavalt mehed, siis teadmatusest lõigati vaesekestelt igasugu võimalikke väljaulatuvaid kehaosi ära vist motoga "mis tilbendab, see ära". Hea, et tänapäeval on hakatud naiste tervisele rohkem tähelepanu pöörama. Kahjuks tundub, et selles uurimata teadusharus on ka üsna palju kommertsi juurde tulnud (mis muidugi uute asjadega on tavaline).

Baine on määrav ostujõud. Ravimid, toidulisandid, superfoodid ja igasugu marjakesed.. kõike on vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge :D

Mina olen küll päris rasket trenni teinud igatepidi- päris suurte raskustega, suurte kordustega, powerplatel, väga madala intensiivsusega, sparta kardioalal (teatavasti näeb jooksurajalt kõiki saalisolevaid mehi ja ka naisi) aga pole see tunne ikka mingitpidi minuni trenni tehes jõudnud. Ei usu et selline asi isegi füüsiliselt võimalik on.

Aga kuuldavasti on üks powerplate ja üks mees... (kui sa seda loed siis sorri :D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu sõbranna vanaema olevat nooruses saanud joostes orgasmi. Lugu oli selline, et ta oli kellegi juures külas kas siis mingit tolleaegset algelist erootikalugu lugenud või pilte vaadanud, enam ei mäleta ma kumb oli, aga siis erutunud olekus koju hakanud jooksma vihma käes ja siis jooksu ajal saigi orgasmi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×