Jump to content
karu93

Kaal seisab

Recommended Posts

Tere olen omal kaalu saanud 107 kg pealt 97kg peale.Pikkus 187 cm. Nüüd on kaal seisnud üsna pikka aega. Lihtsalt kõikunud seal 97kg vahel.Söön 2400- 2500kcal päevas.Trenni teen 3-5 korda nädalas jõusaali ning jooksu.Töö ei ole väga füüsiline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Ja on sul sellega seoses mingi kysimus ka v6i niisama konstateerid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Postitusest saan aru ,et tahab veel alla võtta, kuid kaal hetke seisuga seisab.

Vahest võiksid kehale rahu anda dieeditamisega. Nt: 1-2 nädalat ja siis jälle jälgima hakata.

Taolisi teemasi on väga palju, ainult tuleb otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee endale nädalane nn. "patutsükkel" sisse ja vaata, kas pärast hakkab alla minema. Soovitus omast käest, kus peale nädast all inclusive õgimist ja kilo võrra kosumist puhkusel hakkas tagasi tulles, kui toitumine jälle rangelt korras, kaal langema nagu vihm jaanipäeval. :) Võib-olla igaühele nii ei mõju ja ega ma puhkusel ka süsikaid sisse ei kühveldanud, aga kaloraaž läks ikka tublisti üle tavapärase ja makrode vahekord nihkus kindlasti ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee endale nädalane nn. "patutsükkel" sisse ja vaata, kas pärast hakkab alla minema. Soovitus omast käest, kus peale nädast all inclusive õgimist ja kilo võrra kosumist puhkusel hakkas tagasi tulles, kui toitumine jälle rangelt korras, kaal langema nagu vihm jaanipäeval. :) Võib-olla igaühele nii ei mõju ja ega ma puhkusel ka süsikaid sisse ei kühveldanud, aga kaloraaž läks ikka tublisti üle tavapärase ja makrode vahekord nihkus kindlasti ka.

Nii on. Enamusele mõjub, sest pikem dieet kisub tasapisi ainevahetuse alla, ning kui seda vahepeal kenasti ei turguta siis oled lõpuks nii madala kaloraaži otsas, et oled nagu kõndiv laip pigem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×