Jump to content
sss

1 kord nädalas rinnalihastele

Recommended Posts

Tere, aega käia jõusaalis ainult kord nädalas pühapäeval, tööpäevad muidu lihtsalt hommikul 7st õhtul 8ni ja lihtsalt ei ole aega käia. Kõigile lihastele nagunii ei jõua teha, nii et võtaks käsile ainult rinnalihased eriti just sisemised. Soovita mis harjutused annax kõige kiiremaid tulemusi ( korralik jõusaal ). Tean et õigem oleks teha tihedamini ja kõigile lihastele aga hetkel pole võimalik

Ette tänades,

S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tglt soovitaks ikkagi muid asju ka teha! minuarust näeb imelik välja kui mees tissidega aga muud pole nagu! iseenesest ega nii eriti midagi ei juhtu kui 1 kord nädalas käid nii et kui muidu rohkem ei jõua siis tee ikka kõike ja mõõdukalt!

vähemalt nii leian mina! sest isegi 1 kord nädalas treenides võid üldist füüsist tõsta või vähemalt stabiilsenagi hoida! :D

enesetunne ikka kõige tähtsam ju! minuarust! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki teha mitmeid lihasgruppe kaasavaid harjutusi ! ja kindlasti ka jaotada harjutusi! :D kui teha rinda ainult siis kaasneks arvatavasti raskuste tõustes vigastuste oht ! keegi ei taha endale vigastust-minuteada! :D

kindlasti ise teab inimene ka mis on ta nõrgead küljed ja neid peaks eellis järjekorras arendama ka! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis te ajate et 1x nädalas ei juhtu midagi...

mina n. teen pea igat lihasgruppi ainult 1x nädalas ja juhtub ikka küll...

aga miks 2 päeva nädalas ei saa teha kui ainult tööpäevadel tööl oled?

ja miks ei lähe peale tööd mõnikord... mõjub väga hästi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin muud soovitust ole kui treenid ühe trenniga keha läbi, see on algajate kava süsteem, igale lihasrühmale 1 harjutus 3 seeriat, 8 - 10 kordust seerias. Trenni alustad nende lihasrühmadega millele tahad rohkem rõhku panna ehk rinnalihastega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui küsida võib, siis millest selline rinnalihase kultus. Mina treenin 3 korda nädalas ja kuna tean, et selline graafik on mul ajutine (uuest aastast saan vaid 2 korda teha), siis võtan kogu keha põhjalikult läbi, et anda nii palju koormust kui võimalik.

Rinnale ja deltale teen kummalegi kolm harjutust (kui kiire on, siis rinnale vaid kaks)

Seljale kaks (kui kiire on, siis üks)

Ülejäänud lihasgruppidele üks

Kogu keha töötan läbi ja kuna alustasin ca. kuu-poolteist tagasi (pärast kolmeaaestast pausi seoses kooli ja lapsega), siis tuleb lihast ja jõudu juurde mis mühin.

Nii, et minu soovitus oleks pigem rohkem rõhku panna deltale ja töötada siiski kogu keha läbi. Kasvõi igale rühmale üks harjutus.

See rinnalihase kummardamine tundub olevat rohkem sihuke jõusaali sisene teema. Väljaspool saali ei huvita kedagi, palju sa rinnalt surud aga korralik delta paistab välja küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to wtrix-ega ma ei eksi, kui arvan, et tegemist on naisterahvaga?:D üldiselt on meeste puhul alati hinnatud ka rinnaümbermõõtu ja ka käsivart, seega siis ilmselt ka suur tähelepanu neile lihasgruppidele. ka töötan ma ise ikka kogu keha läbi, rinda 2 korda kahe nädala jooksul, kuid ka meie saalis on vendi, kes pumpavad vaid rinda, samas omal jalad peenikesed nagu tikud ;) aga eks igaüks ise teab, mis oma kehaga ja kuidas teeb, peaasi, et ise rahul on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alguses võib lihast tulla päris lõbusasti, kuid mida aeg edasi seda rohkem tahavad lihast koormust saada ja jääd ajahätta. soovitan ise algul üldist keha kava teha ja hiljem hakkad rinda ja neid, mis sul mahajäänud on eelistama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rinda tahan teha just seetõttu et see kõige mahajäänum biitsep norm, selg tugev jne ja kuna soomes tööl ja jõusaal seal 9ni lahti siis praegu ei jõua rohkem kui 1 x nädalas aga 3 n tööl ja 1 vaba sel vabal nädalal jõuab 3-4 korda käia ja ülejäänud lihasgruppidele teha aga pühapäeval ainult rinnale tegemine midagi ikkagi ju annab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole naine :-)

Üldteada tõde on ju, et isegi kui muu lihaskond pole suurem asi aga deltad on võimsad (pole küll ise kunagi suhkest kohanud), jätab tulemus märksa parema mulje kui vastupidisel juhul. Aga eks igaüks vaatab asja oma mätta otsast. Mul delta nõrk ja surun ise rohkem seda osa tagant.

Aga muidu ühinen barbelli soovitusega. Muidu juhtub lihtsalt see, et selle kuu ajaga mandub ülejäänud keha nii ära, et trennist pole suurt mingit kasu - saad endise toonuse tagasi aga arengut ei toimu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks see kui alustan trenni rinnalihastele tegemisega on parem kui teha rinnale lõpus? mix see parema tulemuse annab? ja ükk annab rinnalihastele? mõtlesin et ikka jalgadele, anna teada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Kulla sss Bohemia andis väga hea soovituse - teha kolme baasharjutust

Mina sinu asemel teeks nii nagu ta soovitas(juhul, kui sul tõesti vähe aega).

Kõik lihased saavad mingisuguse koormuse - keha areng on ühtlasem.

Rinda soovitati esimesena teha, kuna siis on keha ja vaim erksamad, ehk suudad paremini rinda treenida, kui väsinult(ehk trenni lõpus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×